Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin myśłę że najlepiej będzie jak sam zdecydujesz co do tego koloru - patrzyłem na foty tego materiału na trzech różnych ekranach i na każdym są inne, ale są do siebie bardzo zbliżone - to tak jakbyśmy dyskutowali o różnicy między kolorem fuksjowym a amarantowym - czyli nikt normalny nie widzi różnicy... a już na pewno nikt jej nie zauważy jak pasek będzie miał w ręce bo nie będzie miał z czym porównać ;)  


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdyby pasek do brązowego był jagodowy to bym wybrał zieloną wersję zegarka, a teraz znów będę się zastanawiał :rolleyes:

Ciemniejszy lepszy IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdyby pasek do brązowego był jagodowy to bym wybrał zieloną wersję zegarka, a teraz znów będę się zastanawiał :rolleyes:

Ciemniejszy lepszy IMO

 

Przecież pasek to element wymienny a tarcza stały - jak Ci się pasek nie spodoba to sobie możesz dobrać taki jak chcesz a z tarczą "będziesz musiał żyć" ;) Wybierz tarczę jaka Ci bardziej odpowiada - pasków w rozmiarze 22mm na znanym portalu aukcyjnym masz 22 strony, w cenach od kilku do kilkuset złotych, dodatkowo masz kilka tematów na tym forum założonych przez kolegów którzy paski robią - tutaj tez ceny są całkiem przystępne... Moim zdaniem temat paska jest drugorzędny...

Ważniejsza tutaj jest klamerka - fajnie by było jakby jedna dodatkowa - bo ją można przełożyć do dowolnego paska...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jaśniejszy. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

;)

Ja nie biorę żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli tak to ja jednego brązowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwóch, bez daty,brązowych.... :P

11258254_863430043741205_381423754798008

 

a co do paska - ja brązowego nie biorę ale wg mnie łatwiej jest zrobić jasny/wypłowiały z ciemnego niż odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś podsumuje glosy za jasnymi i ciemnymi :P

A ja tymczasem ide na wybory!

... :D spokojnie do 21.00 można jeszcze głosować :D... 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 12xu

Ciemny 12 vs Jasny 8

Stan na 14:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym frekwencja jest niska, czy te wybory będą legalne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemniejszy.


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra materiał wybrany - wybrałem ciemniejszy brąz ( bezpieczniejsza opcja ). klamerka będzie taka, oczywiscie w pvd czarnym:

 

DAT00019_48_1.jpg
 

pozostała kwestia długości paska, obu części. Proszę brać pod uwagę lug to lug zegarka 51mm. Standardowo proponowana jest dlugosc 75mm ( krótsza część, bez klamerki liczona oczywiscie) i 120mm dla dłuższej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.