Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A czy dałoby radę wszystkie zdjęcia/rendery dodawać w formie edycji do pierwszego postu w tym wątku (ewentualnie w tym z zapisami). Bardzo by to ułatwiło szybkie oszacowanie aktualnego stanu projektu i podjęcie decyzji. teraz trzeba się przekopywać przez blisko 150 stron i jest to trochę niewygodne.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pasków to kto może polecić jakieś dobre miejsce na pachy ze skóry i jakieś propozycje? 

 

Piaskowy do brązowego ekstra, ale może jak się ten fioletowy przybrudzi to też będzie okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pasków to kto może polecić jakieś dobre miejsce na pachy ze skóry i jakieś propozycje? 

 

 

Na pachy polecam antyperspirant.

Co do pasków jest cały dział w temacie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pachy polecam antyperspirant.

Co do pasków jest cały dział w temacie.

He he he, ubaw po pachy ;) 

Dzięki za link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-V! Pre-V! :wub:

 

Uważasz, że są wygodne ? Moim zdaniem to nie są wygodne klamerki a po drugie strasznie oklepane. Staram się znaleźć coś bardziej indywidualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od Ciecha i nigdy nie miałem nawet myśli że jest niewygodna chociaż fakt, gabarytami jest bliska seiko 44mm :lol:

do pre-V nic nie mam, do stylu zegarka pasowałaby siermiężna klamra, która w razie potrzeby mogłaby służyć do samoobrony ale jak znajdzie się coś indywidualnego, pasującego klimatem do VISa to jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniałem ostatnio wersję "z datą" na "bez daty" czy mamy jeszcze możliwość zmiany?  Bo tak trochę się gryzę z myślami z tą datą.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że są wygodne ? Moim zdaniem to nie są wygodne klamerki a po drugie strasznie oklepane. Staram się znaleźć coś bardziej indywidualnego.

Najbardziej indywidualna byłaby klamra, ale bez klamry, tzn. zapięcie jak w kaburze pistoletu: szlufka, kołek, szlufka. Dziurki z nacięciami. Tylko, że do parciaka się nie nada...

A co z klamerką a'la wojskowy trok, którą proponowałem kilka postów temu? Prosta, kojarzy się z wojskiem i do parciaka przypasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej indywidualna byłaby klamra, ale bez klamry, tzn. zapięcie jak w kaburze pistoletu: szlufka, kołek, szlufka. Dziurki z nacięciami. Tylko, że do parciaka się nie nada...

A co z klamerką a'la wojskowy trok, którą proponowałem kilka postów temu? Prosta, kojarzy się z wojskiem i do parciaka przypasuje.

 

Jest to jakaś opcja. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić przede wszystkim pewne i wygodne zapięcie, a nie jakiś wynalazek co się może odpiac i uwierac w noszeniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić przede wszystkim pewne i wygodne zapięcie, a nie jakiś wynalazek co się może odpiac i uwierac w noszeniu ...

 

W pełni się zgadzam - niema co kombinować bo można przekombinować, a zgubienie albo rozbicie zegarka jest bardzo szkodliwe... na serce... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast sprzączki-zanituje na nadgarstku :)

 

No jakby pasek był ze skóry to by można implant zrobić... :huh:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taka klamra (tylko w PVD)?

 

A widziałeś zegarek do którego jest dołączony pasek z tą klamerką????

 

nomos-glashutte-lambda-rosegold-05-900x5

 

On ani gabarytowo ani wizerunkowo nie ma nic wspólnego z Vis'em moim zdaniem ta klamerka jest za delikatna... i taka jakby.. "dziewczyńska" żeby inaczej nie napisać... ;)

 

To już bardziej takie coś... tyle że czarne:

 

675.jpg

 

dsc02484-medium1.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ani gabarytowo ani wizerunkowo nie ma nic wspólnego z Vis'em

 

 

Spójrz na zdjęcia klamry przy pasie do kabury VIS'a. Ja rozumiem intencję Kolegi.

 

jrwnkm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na zdjęcia klamry przy pasie do kabury VIS'a. Ja rozumiem intencję Kolegi.

 

No intencje rozumiem - to standardowa klamra używana w pasach wojskowych w okresie międzywojennym przez WP - obecnie klamry w pasach oficerskich zbyt się od tej klamry nie różnią, poza tym że są chromowane.

 

img152sf9.jpg

 

 

Tylko wyobraź sobie taką klamrę, gabarytowo dostosowana do Vis'a... założona do paska 22mm (klamra przy Nomos'ie ma 18mm i jest delikatna bo "w pakiecie" z delikatnym zegarkiem)... Obstawiam że będzie haczyć wszędzie i o wszystko...

Standardowa klamerka przy pasku do zegarka jest "jednostronna" i jak nią o coś zahaczysz, choćby o jakiś element ubrania, to się podda bo metal masz tylko z jednej strony - a jak będzie dwustronna (jak klamra przy oficerskim pasie wojskowym) to będzie niewygodna, na bank.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.