Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja bez datownika  bez logo, z logo i z datownikiem. Tak chyba najlepiej porównać sobie jak było a jak jest. Jak dla mnie to ten datownik robi największe zamieszanie i bałagan w wersji z logo VISa.

post-57089-0-90319900-1428491291_thumb.jpg

post-57089-0-66673600-1428491307_thumb.jpg

post-57089-0-02948000-1428491316_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziemy w zla strone wg mnie. Robi sie CEPELIA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że Ci którzy tak toczą batalię o tą tarczę i zostanie zrobione to co chcą to będą pierwszymi na bazarku z tymi zegarkami :-)

Otwórzcie swoje głowy na coś innego niż widzieliście przez całe swoje życie. Ja wiem że " bo ...ludzie to lubią te melodie które już słyszeli" ale to chyba nie nazywa się postęp ?

 

Oba logo na tarczy byłyby zrobione tylko 2 tony jaśniejsza farbą, po to aby właśnie nie zaburzały indeksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Założę się, że Ci którzy tak toczą batalię o tą tarczę i zostanie zrobione to co chcą to będą pierwszymi na bazarku z tymi zegarkami :-)

Otwórzcie swoje głowy na coś innego niż widzieliście przez całe swoje życie. Ja wiem że " bo ...ludzie to lubią te melodie które już słyszeli" ale to chyba nie nazywa się postęp ?

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te loga to nie jest nic nowego to juz widzielismy i to wcale nie jest postep wiec nie rozumiem...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze samo logo visa centralnie pod godzina 12? Bedzie to bardziej symetrycznie moim zdaniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te loga to nie jest nic nowego to juz widzielismy i to wcale nie jest postep wiec nie rozumiem...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Postępem jest to że, zegarek w tej wersji nie wygląda jak setki innych tego typu projektów.

Ma oryginalną tarczę, znacznie ciekawszą niż " po Bożemu" z logo pod 12stką i napisem nad 6tką.

 

Zobaczcie na starsze zegarki Anonimo Firenze , tam także były ciekawe odważne rozwiązania stylistyczne i kolorystyczne stosowane. Miało to swój urok i nadawało zegarkom niepowtarzalny charakter. Niby zegarki militarne ale z włoską fantazją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze samo logo visa centralnie pod godzina 12? Bedzie to bardziej symetrycznie moim zdaniem 

 

Cofnij się kilka stron wcześniej. Wklejałem jak to by wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że starasz  się przekonać nas do swojego ostatniego pomysłu ale moim zdaniem z zegarka spersonalizowanego robi się zegarek który każdym detalem będzie "krzyczał" VIS

No i inspiracją miało Być Ennebi Fondale a nie to co pokazujesz powyżej.

 

Koronka w ksztalcie szczytu pocisku - ok

Ząbki na boku bezela - ok

Moletowane G-10 na deklu - ok

Numeracja jak na pistolecie - ok

Nawet logo na deklu mi się podoba :)

 

Na tarczy IMO wystarczy to co było w pierwotnej wersji bo obecnie jest to przesadzone.

Ile tych nawiązań musi być? 

 

 

150 osób zapisało się na poprzednią wersję tarczy i zmiana regół w czasie gry wygląda niepokojąco, przynajmniej dla mnie.

Niedawno był temat czy będą wersje z datą czy nie a teraz już jest coś innego.

A ja zapytam - a co z datą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak zastanowić to ta tarcza:

 

post-57089-0-66673600-1428491307_thumb.j

 

Wygląda trochę jak "Parnis no name"...

 

Moim zdaniem skoro QV wyszedł z propozycją zmian, pewnie ma jakąś koncepcję której podłoże się wcześniej czy później wyjaśni - wiec może zamiast bić pianę dajmy mu rozwinąć myśl, oczywiście jak już będzie na to gotowy... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze łysa tarcza bez żadnego akcentu graficznego wygląda, jak Daito napisał,- jak "Parnis no name".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tyle że ona miała wyglądać tak a ta już nie wygląda jak "no name"

 

...

 

 

Jak już porównywać, to raczej te rendery:

 

 

vis_II.jpg

 

fin1_1709_16_03_15_rev2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, i teraz widać, że stara tarcza 100 razy lepsza ;) logo VIS na dekiel pasuje super, ale tarcza zepsuta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ona miała wyglądać tak a ta już nie wygląda jak "no name"

 

vis1.jpg

 

No teraz to zupełnie inna bajka... ale i tak bym poczekał na ostateczną koncepcję QV wraz z uzasadnieniem...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już porównywać, to raczej te rendery:

 

 

vis_II.jpg

 

fin1_1709_16_03_15_rev2.jpg

 

A tutaj widać że jakiejś AŻ takiej dużej to różnicy nie ma... Bo elementów na tarczy jakby ubyło a nie przybyło - zmieniło się tylko ich rozmieszczenie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie... Nowoczesna forma logo VC pasuje na starej tarczy jak świni siodło. Nowa propozycja moim zdaniem trafnie wpisuje się w klimat zegarka w hołdzie dla przedwojennej klamki.

 

No i uwaga generalna dla tych, dla których ten zegarek to jest na 10000000% VISowy - jak uzasadnić bez loga jego VISowość? Popatrzcie sobie na colta 1911. Logo VISa na tarczy jest mocno zasadne. Marcin zamiast dwóch średnio klimatycznych elementów zaproponował dwa małe loga wpisujące się w charakter VISa.

 

Nie przekreślajcie nowej koncepcji tarczy. Zastanówcie się nad nią.

 

Wydaje się, że sceptyków jest cała masa, ale posty w tym tonie piszą w kółko te same osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dodatku datownik w wersji visowej tarczy miej drażni oko niż w wersji starszej gdzie stykał się z napisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tez piszesz ze ci sie to podoba czy tamto, tak? Skoro mi sie cos lub komus nie podoba w zegarku to dalej mam zamiar to pisac pomimo tego ze akurat Tobie sie to nie podoba. I odbijajac pileczke Ty tez już ktorys raz piszesz ze nowe loga ci sie podobaja.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie... Nowoczesna forma logo VC pasuje na starej tarczy jak świni siodło. Nowa propozycja moim zdaniem trafnie wpisuje się w klimat zegarka w hołdzie dla przedwojennej klamki.

 

No i uwaga generalna dla tych, dla których ten zegarek to jest na 10000000% VISowy - jak uzasadnić bez loga jego VISowość? Popatrzcie sobie na colta 1911. Logo VISa na tarczy jest mocno zasadne. Marcin zamiast dwóch średnio klimatycznych elementów zaproponował dwa małe loga wpisujące się w charakter VISa.

 

Nie przekreślajcie nowej koncepcji tarczy. Zastanówcie się nad nią.

 

Wydaje się, że sceptyków jest cała masa, ale posty w tym tonie piszą w kółko te same osoby...

 

i poświęciłem dla tej koncepcji nawet pozycjonowanie własnej marki. Niewdzięcznicy! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzę, że rzeczywiście osoby które jednoznacznie opowiedziały się przeciwko i te którym nowa wersja się podoba (miedzy innymi i mnie) powinny przez jakiś czas pozwolić wypowiedzieć się innym kolegom. Używanie kolejny raz tych samych argumentów za lub przeciw mija się z celem. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są tylko dwa możliwe wyjścia z tej sytuacji.

1 - QV podejmuje samodzielnie decyzję.

2 - ankieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.