Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to ja jestem wywołany do odpowiedzi, to mój poprzedni post miał być ironiczny - nie wprost przeciwnie i nie miałbym nic przeciw gdyby się pojawił taki jak w VISie obok numeru.

Wobec tego, źle go (poprzedni wpis) odebrałem, pozdrawiam.

 

A nowa tarcza bardzo mi się podoba i jestem w grupie zwolenników. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak będzie wyglądać czarna tarcza po wprowadzeniu zmian. Bez względu na kolor tarczy, napisy będą zrobione masą fluo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza jest kanapką, świecić będą tylko cyfry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vis-z-logo.jpg

 

Ja wiem że wyolbrzamiam i robię to celowo ale jesteście pewnie że chcecie miac te symbole na tarczy? :wacko:

 

Trojkąt i kółeczko? Nawet jakby w projekcie "foremka" było to bym zwątpił.

 

1-206d164d12e8.jpg

 

A tu tak jeszcze cos mi brakowało ale wpadłem co takiego  ;)  Nie wypada to nie pokażę :P:D   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ale ja rowniez jestem bardziej za pierwsza opcja tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli QV chce z nową tarczą to niech ma (fajnie że mamy zgodę na logo VIS) ale czy jest szansa żeby ruszać z tym dalej?

im dłużej będziemy zwlekać tym dziwniejsze pomysły będą się pojawiać i napędzać burzę w szklance wody

ja po prostu chcę już nowy zegarek a nie kombinacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wiem że wyolbrzamiam i robię to celowo ale jesteście pewnie że chcecie miac te symbole na tarczy? :wacko:

 

Trojkąt i kółeczko? Nawet jakby w projekcie "foremka" było to bym zwątpił.

 

 

A tu tak jeszcze cos mi brakowało ale wpadłem co takiego  ;)  Nie wypada to nie pokażę :P:D   

słabe argumenty, jak chcemy szukać takich odwołań to luneta też jest okrągła a zamiast VIS w wersji z VC "V" też można odwołać do trójkąta ;)

jak ktoś chce, to zawsze znajdzie problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... no to może jakaś męska decyzja??? Bo ludzie chcą wiedzieć jak ten zegarek ostatecznie będzie wygadał... i to dość istotny szczegół jest...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość użycia logo Vis`a  to jest duża zaleta tego bądź co bądź projektu związanego z tym pistoletem, a zarazem niepowtarzalność w wyglądzie zegarka. Wolę argument, że komuś się nie podoba, niż przyrównywanie do kółka i trójkąta. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w pełni ostatnią propozycję QV, zarówno w kwestii tarczy jak i dekla - robimy w końcu zegarek w hołdzie pistoletowi VIS i to był główny zamysł na początku - pierwszy rzut oka i powinniśmy wiedzieć o co chodzi. Nowa wersja pasuje o wiele bardziej do założeń projektu i swoją drogą ma w sobie to "coś".

 

Podoba mi się, że możemy użyć loga VIS po tak długich staraniach. Duży + za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem tylko przypomnieć, że nigdzie nie napisano że mamy pozwolenie, cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że na zegarku może sie pojawić logo Visa, jest/będzie ogromnym sukcesem. Gdzie się pojawi, będzie kwestią gustu. Jednym będzie się podobać, innym nie.

 

Taki sam dylemat mieli twórcy Fortisa RWD5:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/5324-fortis-world-record/

 

Dla mnie więcej niekoniecznie znaczy lepiej, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za logiem VIS-a, nawet na tarczy. Natomiast moze zrobic kilka alternatywnych propozycji jego umieszczenia i zrobic szybka ankiete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźmy pod uwagę że poprzednią tarczą podobała sie wszystkim a obecna propozycja to tylko około 50% sie podoba. Fajnie że możemy wykorzystać logo VIS ale zróbmy to na deklu i tyle. Moim zdaniem w obecnej formie zdecydowanie za dużo sie dzieje na tarczy. VIS to jednak " surowy " pistolet i w takim stylu powinien być zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to chyba nie ma potwierdzenia jeszcze co do logo Vis`a, przynajmniej tak mi się wydaje, a po drugie, podobnie uważam, że winna zdecydować większość, wiec może jakaś ankieta by się przydała dla osób które zdeklarowały zakup. To, że mi się podoba, nie znaczy wcale, że musi przejść taka czy inna opcja, ale warto na pewno wiedzieć jak rozkładają się preferencje "tarczowe". Nieprawdaż?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zawsze jest i będzie tak że coś komuś nie bedzie pasowało i ja to rozumiem. Mi się podoba... jak widać po obrazkach które wstawia rk7000 raczej nie ;) i też to rozumiem.

Została rzucona propozycja tarczy my się tu produkujemy a co z tego wyjdzie to nikt nic nie wie... może po prostu zatwierdźmy w końcu ten projekt wpłaćmy te zaliczki i w końcu zróbmy ten zegarek?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli ankieta, to proponowałbym po zaliczkach i dla osób, które wpłaciły zaliczki, czyli tych faktycznie zainteresowanych nabyciem zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie każdy może chcieć zegarek w ostatnio zaproponowanej formie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie każdy może chcieć zegarek w ostatnio zaproponowanej formie...

 

Niech się wypisze od razu, zaocznie. Jak dla kogoś rozmieszczenie logo na tarczy może przeważyć o wejściu w tak spersonalizowany projekt to niech sobie nie zawraca głowy i kupi zegarek który ma logo tam gdzie mu się podoba....a reszta? who cares....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę już trzeci dzien na tarczę i nie mogę jednak sie do niej przekonać. Samo logo VISa było by fajne ale ze względu na jego krzywizny nijak nie idzie go umiejscowić tak by ładnie sie wizualnie komponował. Jednak skłaniam się ku temu, że stara tarcza była lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co robic cos co nie podoba sie zainteresowanym osoba... Chetnych od tego nie przybedzie a moze sporo odpasc... Chyba ze to nie ma znaczenia...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.