Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Od końca. Do GTSa zamówiłbym pasek 23-->22 i wtedy klamerkę standardową 22mm zawsze możesz wymienić.

Od biedy ja używam pasków 22mm ale i 24mm (jak ten na zdjęciu powyżej......tylko musiałem go trochę poszarpać)

Co do porównania to są to niby podobne, ale różne zegarki.

Jakbym miał mieć jeden to byłby to zdecydowanie GTS.....ale o dziwo o wiele większe wrażenie na przypadkowych przechodniach robi Alpina.

Dla mnie do pełni szczęścia brakuje wersji z ceramicznym bezelem, który by wystawał ponad ten srebrny polerowany ring oraz bez tej osłonki koronki, która notabene nic nie daje w odróżnieniu od Pamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eblu trzeba by powiedzieć, że można bez problemu kupić za 2k, bo ja tak kupiłem nówkę, mimo , że cena oficjalna ponad 11k. Podobnie kupiłem kiedyś fuksem Rolexa sub seramic nówka folia z Kruka za nie całe 20k, ale do porównań nie będziemy przecież brali jakiejś tam okazyjnej ceny lub cen z wyprzedaży, outletów itp. 

 

Teraz to już nie wiem czy jesteś Mistrzem google czy może rozdwojenie jaźni daje znać o sobie. To co się stało z tym rzeczonym Rolexem (sesrał się B) ) ! Co by się nie stało dobrze, że znalazłeś złotego graala tylko za 3k gdy jego rzeczywista wartość 10k ;)

 

W polemikach na temat konkurentów do Citka  był tu wymieniany Seiko Marine Master...właśnie pojawił sie na bazarku i ma cenę 8,5k.  To jeszcze bardziej pokazuje jak dobą cenę ma Citizen, który według mnie nie jest w niczym gorszy od MarineMaster a cenę ma dużo niższą. Choc oczywiście Marinemaster też jest bardzo dobry i piękny.

 
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS jest super zegarkiem ale jednak do MM bym go nie porównywał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 oraz bez tej osłonki koronki, która notabene nic nie daje w odróżnieniu od Pamów.

 

Każda osłona daje to, że nie urwiesz koronki :) przywalając w coś

 

Też jednocześnie miałem alpinę - choć teraz już nie mam.

Ja uważam, że wykonanie na bardzo podobnym poziomie.

Praca bezela za to dużo lepsza w Alpinie. 

Z kolei silikon w Alpinie to porażka, straszny badziew.

 

Z moich znajomych większość z kolei mówiła "łał" - jak widzieli GTSa.

;)

 

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS jest super zegarkiem ale jednak do MM bym go nie porównywał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

..........dokładnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS jest super zegarkiem ale jednak do MM bym go nie porównywał.

 

Ja także.

MM mnie zupełnie nie rusza.

Jest na pewno świetnie wykonany i to widać. Ma pewnie również rewelacyjny mechanizm.

Ale nie ma w nim tego piękna, które znalazłem w GTS.

Niestety tak mam, że zegarek musi mi się podobać. Sama świadomość, że jest świetnie wykonany mi nie wystarczy :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda osłona daje to, że nie urwiesz koronki :) przywalając w coś

 

Też jednocześnie miałem alpinę - choć teraz już nie mam.

Ja uważam, że wykonanie na bardzo podobnym poziomie.

Praca bezela za to dużo lepsza w Alpinie. 

Z kolei silikon w Alpinie to porażka, straszny badziew.

 

Z moich znajomych większość z kolei mówiła "łał" - jak widzieli GTSa.

;)

 

Tyle ode mnie.

 

Zgadzam się z opinią na temat silikonu w Alpinie.....dlatego ostatnio wrzuciłem ją na bransoletę (dla ciekawych odsyłam do wątku o Alpinie na ostatnią stronę)

 

Co do koronki to mocno naciągane.....jeszcze nigdy w nic nie uderzyłem koronką żeby mogła się urwać albo chociaż wykrzywić.....no dobra raz mi się wykrzywiła w starym Timexie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie wiem czy jesteś Mistrzem google czy może rozdwojenie jaźni daje znać o sobie. To co się stało z tym rzeczonym Rolexem (sesrał się B) ) ! Co by się nie stało dobrze, że znalazłeś złotego graala tylko za 3k gdy jego rzeczywista wartość 10k ;)

Nie pij tyle:) szkodzi tak samo jak palenie:)

 

A co do citka to u mnie ostatni jest do sprzedania:) juz szybciej pozbył bym sie mtg

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

A co do citka to u mnie ostatni jest do sprzedania:) juz szybciej pozbył bym sie mtg

Papuga  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie wiem czy jesteś Mistrzem google czy może rozdwojenie jaźni daje znać o sobie. To co się stało z tym rzeczonym Rolexem (sesrał się B) ) ! Co by się nie stało dobrze, że znalazłeś złotego graala tylko za 3k gdy jego rzeczywista wartość 10k ;)

Naucz się dzieciaku trochę kultury, przestań palić to co palisz, opanuj sztuke merytorycznej wymiany poglądów to porozmawiamy. Aha, podziel się info, gdzie rośnie to co palisz bo dobre musi być i jakie mocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się dzieciaku trochę kultury, przestań palić to co palisz, opanuj sztuke merytorycznej wymiany poglądów to porozmawiamy. Aha, podziel się info, gdzie rośnie to co palisz bo dobre musi być i jakie mocne.

no to pogadałeś ze mną merytorycznie, więc ŻEGNAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nickt pisaleś wcześniej, że istnieje niebiesko-złota limitka GT (NB0076), która była sprzedawana na jakimś rejsie po Karaibach.

Warto wspomnieć że na tym samym rejsie czy rejsach można było kupić czarno-srebrnego GTS - MB1030. Swoją drogą - do niego znacznie bardziej pasuje pomarańczowa wskazówka minutowa niż do NB1036.

 

Na rynku wtórnym występuje jeszcze rzadziej niż NB0076 :).

Ciekawe jakie ilości były w limitacjach oraz jakie ilości trzeba zamówić żeby Citizen zechciał zrobić limitkę.

null_zpsssqhjiua.jpg

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nickt pisaleś wcześniej, że istnieje niebiesko-złota limitka GT (NB0076), która była sprzedawana na jakimś rejsie po Karaibach.

Warto wspomnieć że na tym samym rejsie czy rejsach można było kupić czarno-srebrnego GTS - MB1030. Swoją drogą - do niego znacznie bardziej pasuje pomarańczowa wskazówka minutowa niż do NB1036.

 

 

Ciekawostka... czarno-srebrny super. Szkoda, że nie ma informacji gdzieś o przyszłych takich ofertach ... a może akurat ktoś znajomy znalazłby się na takim statku :)

 

Mniej rzuca się w oczy od wersji niebieskiej, ale to akurat zaleta...

 

00d0d_kIOgqivfIQ3_1200x900.jpg

Edytowane przez hezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tej wersji świnka skarbonka uległaby destrukcji  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski i czarno-złoty są bardziej blingblingowe. Ten czarny jest fajny bo jest taki no zwykły i nie rzuca się bardzo w oczy tak jak pozostałe wersje.

 

Tymczasem oczekując na GT które się kisi w serwisie musiałem się pocieszyć Maryną Militarną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem oczekując na GT które się kisi w serwisie musiałem się pocieszyć Maryną Militarną ;)

Serwis ? Oddałeś nówkę na poprawę centrowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski , biling bling , bez przesady .

No może nie "błyszczy" jak złoty, ale mocno rzuca się w oczy :)

Serwis ? Oddałeś nówkę na poprawę centrowania ?

Odesłałem do sklepu żeby wymienili mi na prostą sztukę lub jeżeli takiej nie mają, żeby przekazali do serwisu celem spowodowania centrowania wszystkich indeksów. W międzyczasie kontaktowałem się z człowiekiem z Citizen UK, dzięki czemu sklep nie wysłał mnie na drzewo (pierwszy sklep odesłał mi pieniądze twierdząc że nic się nie da zrobić, a w tamtym GT wystarczyło wycentrowac pierścień).

W tej sztuce indeksy były krzywo osadzone na tarczy więc wydaje mi się że jedynym wyjściem byłaby wymiana tarczy (wątpię żeby dało się przesuwać indeksy na tarczy). Od przekazania zegarka serwisowi przez sklep minęło ponad 2 tygodnie i cisza, więc może czekają na tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta czarno srebrna wersja, jeszcze polerke z fragmentów kety by starli i by była moja dream edition

Edytowane przez trez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota taka by trudno było przyczepić się do indeksów

1fdd5fcc26856bdbd9b858c34f06ce30.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.