Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Żonie trzeba mówić cenę w funtach brytyjskich, oczywiście nie dodając, że to funty :)

Dla większości moich znajomych wydanie więcej niż 2000 na zegarek, to debilizm, więc już się przyzwyczaiłem.

Teraz posprzedawaj pozostałe i ... kupuj następny.

 

No tak, ale wtedy pozostaje obawa, że jak mi się coś stanie ona je sprzeda na allegro za .....  rozumiesz?

 

No tak już są kolejne plany ale na razie B)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że gdy ktoś się pyta: "po co Ci dwa zegarki?", doskonale działa odpowiedź: "jeden na rękę, drugi na nogę".

 

 

:D

 

 

A koledze jeszcze raz gratuluję :D. Mam nadzieję, że za jakiś czas też naprodukuję fotek podobnego egzemplarza, już ze swojej mini-kolekcji ;)

 

Dzięki, a na foty czekam, na pewno będą ^_^


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wtedy pozostaje obawa, że jak mi się coś stanie ona je sprzeda na allegro za .....  rozumiesz?

 

 

Zrób załącznik do testamentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wtedy pozostaje obawa, że jak mi się coś stanie ona je sprzeda na allegro za .....  rozumiesz?

 

Może warto podpytać fotografików jak "rozbrajają" instytucję Żony, kupując kolejne szkła czy body?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Omegi. Bardzo ładna.

 

Nie problem z drugim czy trzecim zegarkiem, problem jak sami sobie nie potrafimy wyjaśnić, po co "Ci" ten kolejny... nasty.. zegarek, jak przekonać siebie. :D  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Omegi. Bardzo ładna.

 

Nie problem z drugim czy trzecim zegarkiem, problem jak sami sobie nie potrafimy wyjaśnić, po co "Ci" ten kolejny... nasty.. zegarek, jak przekonać siebie. :D  

 

Dzięki :)

 

Z przekonaniem siebie jakoś nie mam problemu, pod tym względem idzie łatwo jak z dzieckiem :P


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto podpytać fotografików jak "rozbrajają" instytucję Żony, kupując kolejne szkła czy body?

 

Fotografik jak nie może rozbroić żony, może rozebrać modelkę :D


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Z przekonaniem siebie jakoś nie mam problemu, pod tym względem idzie łatwo jak z dzieckiem :P

To jesteś szczęściarzem. Nie potrafię sobie określić górnej granicy i nieustannie ją przesuwam.  Oczywiście nie dotyczy to poziomu zegarków jakie masz Ty, ale poziom, może inny, ale problem podobny.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wtedy pozostaje obawa, że jak mi się coś stanie ona je sprzeda na allegro za .....  rozumiesz?

 

No tak już są kolejne plany ale na razie B)

 

Lepiej niech nie sprzedaje, może być ciekawą partią dla następnego :)

Masz coś na sumieniu, że obawiasz się o swoje życie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od niedawna coś takiego:

Tarcza jest w kolorze ciemno brązowym, przez antyrefleks na zdjęciu wygląda na niebieską.

 

20150207_121035.jpg

 

20150207_121126.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotografik jak nie może rozbroić żony, może rozebrać modelkę :D

Przy takich sikorach, "trza być twardym, nie miętkim" i Haus Gestapo wziąć na klatę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesteś szczęściarzem. Nie potrafię sobie określić górnej granicy i nieustannie ją przesuwam.  Oczywiście nie dotyczy to poziomu zegarków jakie masz Ty, ale poziom, może inny, ale problem podobny.

 

Miałem na myśli przekonanie siebie do nowego zakupu, ja już nawet nie przesuwam, ja nie mam granicy ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech nie sprzedaje, może być ciekawą partią dla następnego :)

 

Nigdy, zabiorę je z sobą, piszę testament :P

 

 

Masz coś na sumieniu, że obawiasz się o swoje życie ?

 

Burns nigdy nie wiadomo.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, chcialem sie podzielic wrazeniami z mojego ostatniego zakupu, ktorego dokonalem dwa dni temu, wiec wszystko jest jeszcze na goraco. Jest to dosyc nieoczekiwany zakup, ktorego nie spodziewalem sie narazie miec majac na oku inne modele.
Wszystko zaczelo sie niecale dwa tygodnie temu, od pozornie niegroznej wycieczki po konsole. A ze niedaleko jest cala alejka z butikami i sklepami z bizuteria i zegarkami postanowilem troche wolnego czasu zutylizowac podziwiajac najwyzszej rangi zegarmistrzostwo. Chodze sobie od butiku do butiku, od stoiska do stoiska... Rolex, JLC, Vacheron, Hublot, Panerai, Droz, ani zaden model bedacy realnie w moim zasiegu, nie zwracal mojej uwagi, az trafilem na stoisko Audemarsa. W pierwszej chwili pomyslalem - to? znowu? Zauroczylem sie zdjeciami z internetu, a zderzenie z rzeczywistoscia na przymiarce zmienilo moje przekonanie w sekunde. Wzialem wtedy zegarek do reki, nawet nie przymierzajac zwrocilem po paru krotkich chwilach tracac caly entuzjazm, ktory posiadalem jeszcze chwile wczesniej.
Niemniej jednak stojac tam przez chwile, zostalem namowiony przez druga polowe, ktora nazywa Piguet'a pigeonem (ang. golab). Wiec zupelnie niepowaznie zostalem poproszony o zalozenie tego

post-63200-0-43827500-1423345861.jpg
 
Znow wydal mi sie troche za duzy, za bardzo krzykliwy  z powodu tej lsniacej tarczy, ale mimo wszystkich "ale", ktore staralem sobie zaargumentowac bylo cos, co sprawilo, ze myslalem o tym zegarku. Tego dnia przymierzylem jeszcze pare innych referencji AP (wsrod nich niestety nie bylo mojego faworyta, ktorego chcialem zobaczyc - 15202). Wieczorem postanowilem poszperac po internecie i trafilem na cos, co bylo kompromisem miedzy paroma modelami, ktorymi bylem zainteresowany.
Pare dni pozniej na chrono24 zobaczylem, ze moze byc moj. Pare emaili, zaaranzowane spotkanie twarza w twarz i dobra moim zdaniem cena sprawila, ze... kupilem swoj pierwszy uzywany zegarek ;) Ma tylko pare drobnych rysek na bezelu i 6 miesiecy od daty sprzedazy :)

post-63200-0-13792600-1423346221_thumb.jpg

Postaram sie zaraz wrzucic galerie, pozdrawiam ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, chcialem sie podzielic wrazeniami z mojego ostatniego zakupu, ktorego dokonalem dwa dni temu, wiec wszystko jest jeszcze na goraco. Jest to dosyc nieoczekiwany zakup, ktorego nie spodziewalem sie narazie miec majac na oku inne modele.
Wszystko zaczelo sie niecale dwa tygodnie temu, od pozornie niegroznej wycieczki po konsole. A ze niedaleko jest cala alejka z butikami i sklepami z bizuteria i zegarkami postanowilem troche wolnego czasu zutylizowac podziwiajac najwyzszej rangi zegarmistrzostwo. Chodze sobie od butiku do butiku, od stoiska do stoiska... Rolex, JLC, Vacheron, Hublot, Panerai, Droz, ani zaden model bedacy realnie w moim zasiegu, nie zwracal mojej uwagi, az trafilem na stoisko Audemarsa. W pierwszej chwili pomyslalem - to? znowu? Zauroczylem sie zdjeciami z internetu, a zderzenie z rzeczywistoscia na przymiarce zmienilo moje przekonanie w sekunde. Wzialem wtedy zegarek do reki, nawet nie przymierzajac zwrocilem po paru krotkich chwilach tracac caly entuzjazm, ktory posiadalem jeszcze chwile wczesniej.
Niemniej jednak stojac tam przez chwile, zostalem namowiony przez druga polowe, ktora nazywa Piguet'a pigeonem (ang. golab). Wiec zupelnie niepowaznie zostalem poproszony o zalozenie tego

post-63200-0-43827500-1423345861.jpg
 
Znow wydal mi sie troche za duzy, za bardzo krzykliwy  z powodu tej lsniacej tarczy, ale mimo wszystkich "ale", ktore staralem sobie zaargumentowac bylo cos, co sprawilo, ze myslalem o tym zegarku. Tego dnia przymierzylem jeszcze pare innych referencji AP (wsrod nich niestety nie bylo mojego faworyta, ktorego chcialem zobaczyc - 15202). Wieczorem postanowilem poszperac po internecie i trafilem na cos, co bylo kompromisem miedzy paroma modelami, ktorymi bylem zainteresowany.
Pare dni pozniej na chrono24 zobaczylem, ze moze byc moj. Pare emaili, zaaranzowane spotkanie twarza w twarz i dobra moim zdaniem cena sprawila, ze... kupilem swoj pierwszy uzywany zegarek ;) Ma tylko pare drobnych rysek na bezelu i 6 miesiecy od daty sprzedazy :)

post-63200-0-13792600-1423346221_thumb.jpg

 

Jakosc wykonania zegarka to najwyzsza liga. Polerowane i szczotkowane krawedzie bransolety przepieknie zalamuja i odbijaja swiatlo, a wykonczenie mechanizmu to klasa sama w sobie. Ten zakup sprawil mi wielka radosc dlatego tez, ze przez tyle miesiecy mialem innych faworytow, a tu niespodziewanie pojawilo sie cos, czego nawet nie bralem pod uwage, mimo ze docenialem jakosc i historie manufaktury.

 

Mam nadzieje, ze nie zanudzilem, i bedzie z tego pozytek na forum, pozdrawiam :)

 

Link do galerii - http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/2146-ap-15400/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatałeś, gratuluję :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! To bardzo dobry wybór i nie powinien się znudzić w dłuższej perspektywie czasu ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek super, prosimy o więcej zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od niedawna coś takiego:

Tarcza jest w kolorze ciemno brązowym, przez antyrefleks na zdjęciu wygląda na niebieską.

 

20150207_121035.jpg

 

20150207_121126.jpg

Świetne zdjecia ładnego zegarka


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tom_tom, gratulacje! 

Wczoraj dzięki jednemu z Kolegów (watch lux) oglądałem jeden z modeli AP i muszę przyznać, że to inny świat niż Submariner czy jakiś nawet grubszy model Pama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj dzięki jednemu z Kolegów (watch lux) oglądałem jeden z modeli AP i muszę przyznać, że to inny świat niż Submariner czy jakiś nawet grubszy model Pama.

Są lepiej wykonane, szczególnie werki ale kupiłbyś i nosił pablo? 

 

Tom Tom- gratuluję. Moim zdaniem najładniejsza wersja kolorystyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest wyższe zegarmistrzostwo, i trudno, żebyśmy my, maniacy tego nie doceniali.

 

Natomiast gwarantuję Ci Pablo, że gdybyś większości naszego społeczeństwa położył obok siebie AP RO 15400 białe i Twoją AT i zapytał, który jest droższy, to odpowiedzi byłyby zupełnie losowe. Półka zegarków ok. 15-20k jest już na tyle dobrze wykonana i ma na tyle dużo smaczków, że poza mechanizmem nie ma już czego poprawiać.

 

@tom_tom - gratuluję, zawsze chciałem mieć białe 15300, ale rozsądek jak na razie zwycięża :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.