Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny klasyk, gdzie udało się taki upolować?

krajowy portal ogłoszeniowy - źródło podrób wszelakich :)

 

co do stanu koperty i bezela - koperta jest poobijana i gdybym nie wiedział, że mój zegarmistrz jest naprawdę dobry w te klocki to juz bym zwątpił. Bezel fabrycznie jest jedną częścią. Na ebayu bywają zamienniki samej wkładki, ale widać że nie oryginał. Będę więc szukał mniej zmarnowanej używki, bo cena nowego w SG jest absurdalna poza tym będzie się kłócić ze spatynowaną tarczą, której nie zmienię, bo podoba mi się nadzwyczajnie taka powypalana luma :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl a możesz zdradzić w jakiej cenie udało się upolować te sztukę? Może być PW, jeśli jednak wolisz zachować info dla siebie to luz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl a możesz zdradzić w jakiej cenie udało się upolować te sztukę? Może być PW, jeśli jednak wolisz zachować info dla siebie to luz ;)

 

Również jestem ciekawy, strasznie mi się podoba ten model a w takim stanie prezentuje się bardzo ciekawie. Wielka historia w nim drzemie.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl a możesz zdradzić w jakiej cenie udało się upolować te sztukę? Może być PW, jeśli jednak wolisz zachować info dla siebie to luz ;)

 

Mam tę samą prośbę jeśli to nie tajemnica oczywiście.

Wygląda charakternie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie.... nie mogę tak szafować tajemnicami handlowymi ;)

Cena była... adekwatna do stanu (ale nie pojedyncze setki, aż taki koszmar to nie był)

ale fakt, ma charakterek :D

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi sobie wyobrazic kto i czym robil te zdjecia na podstawie ktorych go kupiles.....kuźwa :D to na serio musialo byc robione nogą od stołu. nawet pierwsze komórki z aparatami robily lepsze foty :D

 

widze ze przykleiles kropke lumy :D ....a sama luma...hmm mysle ze to nie tyle wypalenie co pomoglo by jej zwykle przetarcie...ten zegarek nie jest az tak stary zeby mu patyna pasowała...moim zdaniem powinien byc wyczyszczony ile sie da.

Patyna mu wcale uroku nie dodaje...co innego zegarki powyzej 30letnie.

 

Ale co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest. luma wróciła na miejsce. Może masz rację, spróbuję ją lekko przetrzeć, ale nie spodziewałbym się spektakularnych sukcesów. w sumie co mi tam - gorzej nie będzie. negocjuję właśnie z panem z USA interesującą mnie koronkę zaworu helowego, ale może jednak uda się cały nowy kupić. Projekt jest, jak to mówią w policji - rozwojowy :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

594475ef-30a5-332e.jpg

 

Witam wszystkich. To mój (w miarę) nowy nabytek, który rozpoczął moją przygodę ze szwajcarskimi zegrkami.

Longines Heritage 1954.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda do urodzin pozostało jeszcze kilka dni, ale prezent od mojej Żony można już celebrować :)

 

imag0254x.jpg

 

imag0243s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna! I pamiętaj - jak nie będziesz szanował - skończy tak jak moja :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłe słowa :)

Piękna! I pamiętaj - jak nie będziesz szanował - skończy tak jak moja :)

Pozdrawiam,

Twoja poturbowana, ale już podjąłeś działania ratunkowe ;)

 

Fajna żona :)

Zgadza się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję pięknego nabytku i dobrego gustu małżonki :)

nic tylko pozazdrościć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem srebrnego mam złotego :lol:

2yjud7s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa prezent z klasą . Tylko pogratulować .

gratuluję pięknego nabytku i dobrego gustu małżonki :)

nic tylko pozazdrościć :)

Dziękuje za miłe słowa ;) Jak uda się wybrać aparat fotograficzny, to i nad zdjęciami się popracuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0100.jpg

 

;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jutro wyśmiguje na short holiday wiec dawaj foty :D

 

Pudelko mi sie nie podoba :P ...JLC czy Zenith mają znacznie ładniejsze.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro foty, dzisiaj jest już za ciemno, a pozatym ręcę mi się wrażenia trzęsą :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito kiedy foty :angry: bo to marka mi się śni po nocach ostatnio i muszę wiedzieć co jest w tym pudełku.

 

Xavier gratuluję, sam w tym roku nabyłem coś podobnego tej marki :)

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo się przeglada forum ;)

 

Tutaj jest galeria :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/77819-the-diver/


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że rzadko odwiedzam galerię ale zmienię to, przysięgam, przepraszam Carlito, przepraszam Audemars :mellow:

Sam siebie nie poznaje. Rok temu i wcześniej nie mogłem patrzeć na zegarki tej marki, za darmo bym nie wziął, kopnął na ulicy. Najwidoczniej dojrzewam? Gust się zmienia? Smaczki się zmieniają? Nie wiem. Ale Audemars robie świetne zegarki. Carlito, szczerze gratuluję bo... nawet boje się pomyśleć co jestem w stanie zrobić by mieć taki zegarek. Gratuluję


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.