Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję kolejnego zegara. Zazdroszczę. Ja cały czas poszukuję mojego Lange. A kilka IWC mierzyłem tydzień temu w salonie w Koszycach. Cudowna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim :)

 

Zegar ma moc jak diabli !

 

tu9ygy7u.jpg

 

Ja cały czas poszukuję mojego Lange.

Wytrwałości życze, nawet gdybyś musiał troche dłużej poczekać :) Trzymam kciuki. Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają Twoje wybory zegarkowe , ale tego chyba jednak wolałbym na czarnym aligatorze ;) Niemniej oczywiste gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zupełnie nie podchodzi co nie przeszkadza pogratulować Tobie jak najbardziej szczerze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale tego chyba jednak wolałbym na czarnym aligatorze ;)

 

Rozważałem taką opcję, w zasadzie wciąż mam jeszcze możliwość zmiany referencji na model z paskiem, ale jakoś chyba bardziej mi pasuje do Inge bransoleta (tak mi się te zegarki kojarzą, z dużą ilością żelastwa). Pozatym bransoleta w tych zegarkach jest najwyższych lotów, do tego jeszcze ta mikroregualcja, większa żywotność, to wszystko przemawia na plus dla bransolety ;) Pasek zawsze będę mógł sobie dokupić, bo też jest kozacki, to fakt. Jest to jeden z lepszych pachów jakie widziałem przy zegarkach.

 

Mi zupełnie nie podchodzi co nie przeszkadza pogratulować Tobie jak najbardziej szczerze :-)

Rzecz gustu Bartek, doskonale to rozumiem. Mnie Twoje ostatnie wybory też nie do końca przekonują (Blancpain, teraz Grand Seiko). Najfajniejszy był AP Diver, Aquatimer i Rolex oczywiście :)

 

Dzięki.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem taką opcję, w zasadzie wciąż mam jeszcze możliwość zmiany referencji na model z paskiem, ale jakoś chyba bardziej mi pasuje do Inge bransoleta (tak mi się te zegarki kojarzą, z dużą ilością żelastwa). Pozatym bransoleta w tych zegarkach jest najwyższych lotów, do tego jeszcze ta mikroregualcja, większa żywotność, to wszystko przemawia na plus dla bransolety ;) Pasek zawsze będę mógł sobie dokupić, bo też jest kozacki, to fakt. Jest to jeden z lepszych pachów jakie widziałem przy zegarkach.

 

 

 

Kurcze, mimo że bardziej podoba mi się na zdjęciach wersja z jasną tarczą ten też jest kozak ;) pasek chyba nie za bardzo pasuje do tego designu :)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny prezent sobie ustrzeliłeś na dzień dziecka. Gratuluję Michał kolejnego pięknego i zacnego zegarka. Czekam na fotki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie miałem sobie sprawić na dzień dziecka nowy rower, ale wyszło jak wyszło :D Wybór rowerka to jednak dużo bardziej złożona rzecz i musi jeszcze troche poczekać.

 

Co do jasnej wersji Inge, to na żywo antracytowa tarcza wygląda moim zdaniem zdecydowanie lepiej. Przepiękny ma kolor tarczy ten model, zresztą taki sam jak w moim Spitfajerze ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ten kolor tarczy w iwc jest bardzo ładny na żywo :)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję IWC. Fajny męski rozmiar. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kolorem tarczy piękny też jest ten model pilota :

 

http://www.iwc.com/en/news/iwc-patrouille-suisse-jubilee-edition/

 

Już że nie wspomnę o np. portugaczyku IW500106, IW502307, Da Vinci IW376417, Portofino IW510104, IW516101 czy o tourbillonie IW546301. Trzeba przyznać, że ten kolor w tych zegarkach zrobił furore :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolejnego pięknego zegarka i gustu, bo zegarków ładnych jest wiele, a  Ty wybierasz najładniejsze. Miło będzie oglądać zdjęcia, nie ociągaj się z ich pokazaniem.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, bardzo mi miło :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy był AP Diver, Aquatimer i Rolex oczywiście :)

 

Człowiek się starzeje i na wygodę zaczyna stawiać ;)  Mi z byłych to chyba IWC Inge ref 323401 najbardziej szkoda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Michał nie jest to Pam ale może być :D a tak na poważnie jest świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, jak nic innego mnie po drodze nie zauroczy, to następnym zegarkiem będzie jakiś kolejny Pam, bądź spokojny ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę piękny. Gdy w innym wątku rozważałeś jego zakup, przy okazji swoich rozterek zakupowych i wycieczek po sklepach udało mi się go oglądnąć na żywo. Piękny. Naprawdę zdjęcia nie oddają tego jak jest wykonany i jak się mieni.

Gratulacje


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał gratulacje, jest ciekawy :)

 

A sonda była ? ;)

 

ps.

Ja nadal szukam swojego jedynego....


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kolorem tarczy piękny też jest ten model pilota :

 

http://www.iwc.com/en/news/iwc-patrouille-suisse-jubilee-edition/

 

Już że nie wspomnę o np. portugaczyku IW500106, IW502307, Da Vinci IW376417, Portofino IW510104, IW516101 czy o tourbillonie IW546301. Trzeba przyznać, że ten kolor w tych zegarkach zrobił furore :)

 

 

mnie ta tarcza urzekła właśnie w Portugalczyku IW500106, świetny zegarek, chociaż nie przepadam ani za białym złotem ani za ciemnymi tarczami ;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny zegarek, pamiętam jak na niego chorowałem. Mało co go wtedy nie kupiłem od jednego z forumowiczów. Miałem z nim tylko jeden mały problem - bywały dni, że wydawał mi się idealny, a bywaly też i takie, że wkurzała mnie w nim koperta. W końcu tak długo się nad nim zastanawiałem i tak często go mierzyłem, że mi się najnormalniej w świecie znudził :D Naromiast pare dni temu wróciłem też myślami do portugalczyka z wiecznym kalendarzem (IW502307), ale stwierdziłem, że na tym poziomie cenowym mam tylko jeden zegarek, który mnie interesuje i to jemu chciałbym pozostać wierny, żeby przyszłości spełnić swoje zegarkowe marzenie :) Wracając jeszcze nachwile do antracytowego koloru tarczy, który to tak bardzo mi się podoba, to zastanawiała mnie przez pewien czas jedna rzecz. Ktoś mianowicie nie tak dawno temu mi napisał, że po co mi drugi zegarek z takim samym kolorem tarczy, przecież mam Spitfajera. A ja się zastanawiam w takim razie, po co nam po kilka zegarków z czarnymi, czy też srebrnymi bądź białymi tarczami ? :) Paradoks. Taka mała refleksja mnie złapała przy porannej kawie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał zacznij sprzedawać ;)

 

....tylko daj wcześniej znać :D


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mosera mam do sprzedania, możemy jeżeli tylko zechcesz zasiąść do rozmów :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.