Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

a gdzie ten temat Lechu  :P

ale chcesz to prosze bardzo czemu nie

post-66955-0-78634400-1413406478_thumb.jpg

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże!

Spuść nogę i kopnij!

 W Vintage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

ach ok ok troche jakis dzisiaj zakrecony jestem  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszła do mnie nowa certina ds sport z MaxTime:) Model: C027.417.11.057.03

 

Jestem bardzo zadowolony.  

post-31421-0-34129200-1413535957_thumb.jpg

Edytowane przez elliotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak mi się spodobał że zapragnąłem go mieć i jest :) tak mi się spodobał że pochwałę się zdjęciami "z rąsi" a co tam ;)

Niestety mój kalkulator nie dał rady ustrzelić sygnowanej koronki.

 

A oto i on

post-69581-0-08334000-1413552931_thumb.jpg

post-69581-0-20948200-1413553299_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dziękuję.

Zegarek kupiony tu w kraju na popularnym portalu aukcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

gratulacje kwiatek...

mialem kiedys kieszonkowego roamera... myslalem ze to lipa i wywalilem do smieci... takie to smutne ale prawdziwe niestety  :(

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko spotykany kolor tarczy, taki delikatny i współgra z kolorem koperty.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od dawna, ale do tej pory nie było się czym chwalić. teraz moją dziesięcioletnią Certinę DS Titanium zastąpił mój wymarzony TAG, chorowałem na niego od prawie roku. Komuś też sie podoba?

post-75236-0-91212400-1413570490_thumb.jpg

post-75236-0-22285700-1413570500_thumb.jpg

post-75236-0-07681700-1413570508_thumb.jpg

post-75236-0-56816000-1413570513_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

mi sie podoba...

ale mam takie pytanie koledzy.. czy widzicie na tarczy jakies ubytki... chodzi o napisy... czy mi sie zdaje bo rosne

mozliwe ze kto kwesta zdjec swiatla itd..

 

wydaje sie ze to kwestia robienia zdjec pod katem chyba

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od dawna, ale do tej pory nie było się czym chwalić. teraz moją dziesięcioletnią Certinę DS Titanium zastąpił mój wymarzony TAG, chorowałem na niego od prawie roku. Komuś też sie podoba?

Wygląda dobrze zawsze to krok do przodu no a TAG to już wyższa pułka-gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum od dawna, ale do tej pory nie było się czym chwalić. teraz moją dziesięcioletnią Certinę DS Titanium zastąpił mój wymarzony TAG, chorowałem na niego od prawie roku. Komuś też sie podoba?

 Mnie się bardzo podoba.

Ja mam kwarcowe F1. ta seria jest niemal znienawidzona na forum, ale dla mnie to genialny zegarek, zwłaszcza wakacyjny (morze, piach i basen  ;) )

Edytowane przez Valygaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba...

ale mam takie pytanie koledzy.. czy widzicie na tarczy jakies ubytki... chodzi o napisy... czy mi sie zdaje bo rosne

mozliwe ze kto kwesta zdjec swiatla itd..

 

wydaje sie ze to kwestia robienia zdjec pod katem chyba

Tak, to kwestia zdjęć niskiej rozdzielczości, zauważyłem jak już wstawiłem. Fajnie, że nie tylko mi się podoba, Tag Heuer to moja ulubiona marka, może kiedyś będzie Grand Carrera? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

wlasnie tak myslalem...

mi z th najbardziej sie podoba monaco cal. 36 wersja gulf super jest

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy nie zostanę "zjedzony" przez bardziej zasłużonych Kolegów, ale mam wrażenie, że wiele osób piszących w chwili obecnej  w tym temacie pomyliło wątki. Temat przewodni brzmi dość jasno: upolować, czyli w naszym przypadku "znaleźć na strychu", kupić na złomie, za bezcen, dostać, wylicytować (wykluczamy oczywiście kradzież, czy rozbój:) fajny zegarek. Niestety zamiast postów ukazujących zdobycze widzimy zegarki za "kupe" kasy bez historii. To tak Panowie i Panie wejść do jubilera, wykupić co mają i pochwalić się na forum. 

PS. Mam nadzieję, że za kilka dni pochwalę się tym co upolowałem, Wy ocenicie czy było warto

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba...

ale mam takie pytanie koledzy.. czy widzicie na tarczy jakies ubytki... chodzi o napisy... czy mi sie zdaje bo rosne

mozliwe ze kto kwesta zdjec swiatla itd..

 

wydaje sie ze to kwestia robienia zdjec pod katem chyba

Chyba  jednak rośniesz . :) Tak jak Tobie , mi również wydaje się, że to złudzenie i napisy są poprawne .A co na to właściel zegarka  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

@MWATCH kolega juz odpowiedzial  :rolleyes: kilka postow  wczesniej...

 

 

 

kolego @MadGravediGGer77 nie zostaniesz zjedzony bo nikt na tym forum nie jest kanibalem ;)

upolowac to szerokie pojecie... mozna kupic za bezcen, znalesc na strychu itd. tylko ile jest tych porzadnych szwajcarskich-niemieckich zegarkow kupionych za bezcen...sprezentownaych lub znalezionych jak piszesz...

zarabianie pieniedzy tez jest w pewnym sensie polowaniem by np. kupic fajny zegarek...

stosunkujesz sie do nazwy... a nie zauwazyles ze od pierwszej strony tegoz watku sa pokazywane zegarki za X-pieniedzy...

Pozdrawiam angelo

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak myslalem...

mi z th najbardziej sie podoba monaco cal. 36 wersja gulf super jest

W ogóle Monaco są fajne, dla mnie V4 jest przefajny, ale raczej ciężko będzie stać się jego posiadaczem ;), lubię zegarki bez tarczy takie jak Richard Mille ;)

 

@MWATCH co do polowania, to w moim przypadku też nie było tak,że sobie poszedłem i kupiłem. Jak pisałem, chorowałem na ten zegarek prawie rok i dopiero teraz mogłem go kupić, więc przygotowań do nabycia było sporo ;)

 

Zegarek na żywo wygląda duuużo lepiej jak na zdjęciach :), spróbuje zrobić dobrym aparatem, bo jak zmniejszam plik po telefonie to właśnie wychodzi, że napisy mają ubytki.

Edytowane przez alukow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upolować można też nowy zegarek w lepszej cenie, ja wszystkie swoje kupiłem nowe, ale w cenach często niższych o połowę od sklepowych, walcząc na aukcjach lub szperając po dalekich outletach w niezrozumiałych językach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.