Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję 17 :) sphair podoba mi się odkąd obejrzałem zdjęcia w recenzji na chrono , choć po pierwsze primo - nie zachęca mnie rozmiar, a po drugie primo wolę wskazówkę od GMT z wersji europejskiej, a nie całą czerwoną.

Chętnie bym przymierzył kiedyś. Choć to kiedyś się oddała, biorąc pod uwagę nowymi rozdanie w Glycine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było tylko pogladowo, jak bedę nabywać to tylko w Krakowie :)

 

Zapewne są jakieś No 1 z "Globala". ;) Poważnie, to No 1 wypadł z oficjalnego katalogu na 2017, no ale od czego są czarodzieje w Krakowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Moim zdaniem No1 trzeba trochę ponosić aby go docenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem kiedyś No.1 i, w przeciwieństwie do 18-tki czy base 22,nie zrobił na mnie większego wrażenia. Tarcza wydawała się jakaś taka plastikowa. Chyba muszę zrobić jeszcze jedno podejście, bo na zdjęciach to jeden z najbardziej podobających mi się zegarków. Chyba że zacznę nosić go, ale na zdjęciu w portfelu - taniej i bez rozczarowania :)

Może przez pleksi? ;)

 

Moim zdaniem No1 trzeba trochę ponosić aby go docenić.

Kilka godzin w zupełności w wystarczy. Ważne aby nie był przesiadką i jakiegoś budzika. Jeżeli tak, należy wydłużyć okres aklimatyzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję 17 :) sphair podoba mi się odkąd obejrzałem zdjęcia w recenzji na chrono , choć po pierwsze primo - nie zachęca mnie rozmiar, a po drugie primo wolę wskazówkę od GMT z wersji europejskiej, a nie całą czerwoną.

Chętnie bym przymierzył kiedyś. Choć to kiedyś się oddała, biorąc pod uwagę nowymi rozdanie w Glycine.

 

Fakt jest taki że nie na każdą łapę pasuje 46 Dla mnie też 44 bardziej by pasowało - chyba. Ale  za to 46 robi lepsze wrażenie :)

Swietny model.

 

Dało się zauważyć na forum że lubisz Glycinki  ;) Moja pierwsza ale na pewno nie ostatnia. Kolejna będzie Base 22 a później decyzja która zostanie. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny Edox

Gratuluje

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dzieki. wr200 a w sumie garniturowy wygląd i to mi pasowało .

Bardzo delikatna inspiracja. Oceniam na jakiś trylion procent. ;)

Ale de facto Edox wzoruje sie tu na którymś z modeli Delfin z lat 60-70 więc nie z AP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris świetny! Gratulacje też miałem na niego ochotę ale rozmiar nie ten Za mały na moją łapę

Lecz zegarek klasa

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje orisa, jest to jeden z nielicznych diverow w zacnym rozmiarze 40 mm.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek i Tomek - gratulacje nowych nabytków :)

Niech się długo i bezawaryjnie noszą :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny Oris. Tomek - za kilka tygodni zrecenzuj firmowe NATO. Wygląda porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.