Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie podbijają bo nie mają prawa, pytanie czy jest tam jakakolwiek oficjalna pieczątka, która pozwoliłaby realizować usługi gwarancyjne.

Pomijam już fak że mieliśmy tu już Tudora z Niemiec bodajże którego Kruk nie chciał naprawiać w ramach gwarancji.

Pewnie jest pieczątka od oficjalnego AD. Ja u nich nie kupowałem, ale swojego BBR kupiłem na podobnych zasadach, sporo taniej niż w PL. Mam respektowaną gwarancję, bo pytałem.

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytać u nich na stronie jaki AD będzie widniał na pieczątce.Skoro maja Tudory to pewnie od konkretnego AD sprowadzają co raczej dość łatwo będzie ustalić czy owa gwarancja jest oficjalna czy pic na wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo czy to co poniżej to grey market?

 

https://www.uhrinstinkt.com/tudor-black-bay-m79230b-0001.html

 

 

Wg tego co jest napisane to normalna gwarancja producenta respektowana na całym świecie i zegarki wszystkie na zamówienie.

 

Nawet po 20% rabacie w kruku nadal jest różnica prawie 2

W temacie tego sklepu to poczytaj sobie opinie bo przy zegarkach, których nie mają na stanie lecą w bambuko. Możesz czekać do usranej śmierci na swojego wymarzonego tudora.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem ostatnio o heda z nowości bo raz ze cena była na zapytanie a dwa ze na stanie maja i wysyłka w ciągu dwóch dni. Po moim pytaniu fakt odpowiedz przyszła tego samego dnia ale ceny nie znam do dziś a zegarek nagle się sprzedał wcześniej dosłownie chwile temu, śmiech na sali. Ogólnie wole kupic w Polsce w naszym salonie lekko przepłacając ale w razie W mieć spokój jako taki


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie rozumiem po co chcesz sprzedawać tak fajny sikor... ;)

Wiesz jak to jest... pojawił się na horyzoncie inny ciekawy zegar:) Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy jest ktoś na tym Forum komu zepsuł się in-housik w Tudorze?

Namagnesowania nie liczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - nie czytałem o nim zbytnio - a podobno poszukiwane są te na Eta. Czy coś z Inhałsem jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie słyszałem jak dotąd o problemach. Od pół roku mam drugiego Tudora na in-house i chodzi bez zarzutu. Zarówno ten, jak i poprzedni miały identyczną odchyłkę rzędu ok. -1sek na dobę. To jednak za krótko, żeby stwierdzić jednoznacznie o bezawaryjności, ale chyba też nie było żadnej „choroby wieku dziecięcego” w tych werkach.

 

A tu mój towarzysz w piękny majowy dzień.

 

b4e9f7e5b4f22711c9f783a0a2f33b0e.jpg

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii pomiarów wykazuje się skrajną indolencją. Żyje w blogiej nieświadomosci w kwestii odchylen, wierze ze z moim in-housem wszystko jest ok :) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBR inhouse u mnie średnio -1,5 sek na dobę co uważam za spoko wynik:) - zegarek w rotomacie .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu ponoć poszukiwane bardziej są na Eta - bo cenowo nie ma różnicy tłumaczącej takie zjawisko, jeśli oczywiście w ogóle występuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mają różę i ładny „uśmieszek” na tarczy...

 

Stwierdzenie, że są poszukiwane jest wg mnie trochę na wyrost. Może za 30 lat będą z uwagi na krótszy czas produkcji, przynajmniej ich właściciele trzymają za to kciuki. Mi osobiście zawsze bardziej podobała się tarcza nowszych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy KRUK W okresie gwarancyjnym Tudora oferuje bezpłatny przegląd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - nie czytałem o nim zbytnio - a podobno poszukiwane są te na Eta. Czy coś z Inhałsem jest nie tak?

Czy z nim jest coś nie tak to będzie można za kilka lat powiedzieć na dziś jedyna dziwna informacja z for zagranicznych ( potwierdzona zresztą przez Pieśkiewicza ) to fakt że w razie W - Tudor nie naprawia mechanizmu lecz wymienia go na nowy. W okresie gwarancyjnym - nie ma problemu ale poza nim to już może być niefajny koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie może być. Polak wszystko jest wstanie sobie wytłumaczyć. Nagle okazuje się ze eta jest lepsza od IN-house. Jesteśmy niewiarygodnym narodem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez bujman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z nim jest coś nie tak to będzie można za kilka lat powiedzieć na dziś jedyna dziwna informacja z for zagranicznych ( potwierdzona zresztą przez Pieśkiewicza ) to fakt że w razie W - Tudor nie naprawia mechanizmu lecz wymienia go na nowy. W okresie gwarancyjnym - nie ma problemu ale poza nim to już może być niefajny koszt.

Ta informacja ma już rok, nic się nie zmieniło?

Do póki pierwsze gwarancje się nie skończą, nie ma ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie może być. Polak wszystko jest wstanie sobie wytłumaczyć. Nagle okazuje się ze eta jest lepsza od IN-house. Jesteśmy niewiarygodnym narodem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A gdzie w moim poście wyczytałeś, że jest „lepsza”? Jest tańsza w serwisie co akurat nie jest ani nową informacją ani „polską”. Wymienianie całego mechanizmu ( w przeciwieństwie na przykład do modułów ) nie jest częstą praktyką w przypadku zegarków za naście tysięcy i na pewno nie tanią więc skoncentrowałbym się na tym aspekcie ewentualnej obsługi pogwarancyjnej. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w moim poście wyczytałeś, że jest „lepsza”? Jest tańsza w serwisie co akurat nie jest ani nową informacją ani „polską”. Wymienianie całego mechanizmu ( w przeciwieństwie na przykład do modułów ) nie jest częstą praktyką w przypadku zegarków za naście tysięcy i na pewno nie tanią więc skoncentrowałbym się na tym aspekcie ewentualnej obsługi pogwarancyjnej.

Przepraszam bardziej pożądana

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardziej pożądana

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czemu?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo ETA jest parchata pewnie i małe doświadczenie mają, a Tudor to premium marka przecież i ich inhouse to rewelka musi być.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super odpowiedz jak zwykle od ciebie bardzo merytoryczna

W moich BB eta co chwile zmieniała prędkość chodu zegarka. Raz przyspieszała raz zwalniała i to noszona praktycznie 24h na nadgarstku.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z rachunku prawdopodobieństwa wynika , że ETA jest do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o rabaty u Kruka -  biżuteria i zegarki z okazji  Dnia Mamy do - 20 %, kod MAMA18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7aab14d6e20086ea788e65aa66c7f732.jpg0a08981d69094b67ad904170f41b05c8.jpg

 

Nowy gumowy, jeszcze do żadnego zegarka nie miałem tylu pasków

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy gumowy, jeszcze do żadnego zegarka nie miałem tylu pasków

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

gdzie ten paseczek można nabyć ? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.