Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny ale luźny... parciany pasek z tym małym zegarkiem ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem gmt na reklamację w związku ze źle zmieniającą datą. Wiecie gdzie to wysyłają i i le trwa? Na miejscu nie serwisują w Kruku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem gmt na reklamację w związku ze źle zmieniającą datą. Wiecie gdzie to wysyłają i i le trwa? Na miejscu nie serwisują w Kruku.

Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej naprawa tudorowego in housa polegała na wymianie mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem gmt na reklamację w związku ze źle zmieniającą datą. Wiecie gdzie to wysyłają i i le trwa? Na miejscu nie serwisują w Kruku.

No i komu przeszkadzały te ety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie użytkowania się wysypał? I kiedy kupiony?

 

Kupiony na początku wakacji. Wydaje mi się, że od razu źle zmieniał. Data zawieszała się pomiędzy dwoma dniami lub przeskakiwała dwa dni do przodu -  codziennie nie nosiłem i nie obserwowałem tego. Teraz doczytałem na zagr. forum i się zastanawiam czy nie pośpieszyłem się "this problem is just too much oil, nothing more than this "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest ETA z taką funkcjonalnością jak GMT Tudora?

 

ETA 2983


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETA 2983

Takiej odpowiedzi się spodziewałem. To nie to samo co GMT Tudora. ETA to biurkowe GMT w którym można sobie przestawiać niezależnie tylko wskazówkę 24 godzinną. Tudor ma możliwość przestawiania samej wskazówki godzinowej.

Edytowane przez noktoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej odpowiedzi się spodziewałem. To nie to samo co GMT Tudora. ETA to biurkowe GMT w którym można sobie przestawiać niezależnie tylko wskazówkę 24 godzinną. Tudor ma możliwość przestawiania samej wskazówki godzinowej.

 

Aaa to nie widziałem! A jest to faktycznie dużo praktyczniejsze rozwiązanie.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurcze nie brzmi to optymistycznie. U mnie odpukać żadnych niepokojących objawów i tak się zastanawiam, może ktoś wyczaił, czy zagrożone są wszystkie egzemplarze, czy może jakaś seria? Np wczesny wypust,a później coś poprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej odpowiedzi się spodziewałem. To nie to samo co GMT Tudora. ETA to biurkowe GMT w którym można sobie przestawiać niezależnie tylko wskazówkę 24 godzinną. Tudor ma możliwość przestawiania samej wskazówki godzinowej.

A co to wnosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to wnosi?

 

Podróżując, zmieniając strefę czasową przestawiasz samą wskazówkę godzinową, 24-godzinna wciąż pokazuje strefę domową. W przypadku ety musisz normalnie przestawić zegarek jak każdy inny mechaniczny.

Edytowane przez noktoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie zatrzymujesz sekundnika, więc przestawiając na godzinę nie ingerujesz w chód zegarka.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

 

Warto dodać, że takie GMT jest dużo trudniejsze technicznie do zrealizowania, dlatego występuje tylko w droższych zegarkach (kwarce oczywiście pomijam). To właśnie zestawienie ceny BB GMT z tą funkcjonalnością czyni ten zegarek wyjątkowo atrakcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie z odbiorem gmt tudora,

czy kontrast czerwieni i niebieskiego po jakimś czasie nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróżując, zmieniając strefę czasową przestawiasz samą wskazówkę godzinową, 24-godzinna wciąż pokazuje strefę domową. W przypadku ety musisz normalnie przestawić zegarek jak każdy inny mechaniczny.

Ok. Ja inaczej w takim razie używam gmt. Jako strefa domowa chodzi wskazówka godzinowa, gmt wskazuje czas w jakiejś innej strefie (np.: nju jork), a w przypadku mojego wyjazdu zmieniam wskazanie czasu gmt kręcąc bezelem.

W ten sposób w ogóle nie tykam się wskazówek, aby ustawić czas w nowej strefie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak panowie z odbiorem gmt tudora,

czy kontrast czerwieni i niebieskiego po jakimś czasie nie przeszkadza?

Mi w ogóle. To moje pierwsze pepsi i też zastanawiałem się, czy mi to nie będzie przeszkadzać, ale zupełnie. Te kolory w BB są bardzo stonowane i w ogóle się nie rzucają w oczy :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT to urozmaicenie na tarczy, jak się podobają takie zegarki to kupować i się cieszyć . Poza tym  przed wylotem sprawdza się  strefy czasowe  wiec  nie jest to problematyczne dodać sobie czy odjąć godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.