Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłem na niego napalony. Do czasu aż go nie przymierzyłem i czar prysł. Trudno mi nawet powiedzieć dlaczego, bo generalnie zegarek poprawny. Ale nie wzbudził we mnie kompletnie żadnych emocji. Inne Tudory leżące obok prezentowały się znacznie lepiej - BB czy chrono blue. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor ma wejść mocniej do Polski więc powinna być okazja. Bardzo chciałbym przymierzyć north flag.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ecipeci

nie jesteś w stanie tego obiektywnie oszacować posiadając zegarek niecałe 24 godziny. Nic Ci nie wierzę ;)

 

Możesz powiedzieć jak w kwestii wielkości ma się BB do Pelagosa? Chodzi mi głównie o L2L.

no i wykrakałeś... Pelagos w kolekcji zostaje, ale czy adhd tak do końca się uspokoiło to nie wiem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, Ranger jest świetny. Zwłaszcza na pasku z podkładką ale inne wersje też są do zniesienia  ;) . Tylko co słychać z tym North Flag. Początkowo słyszałem w salonie, że ma być przed wakacjami, co wydawało mi się mało prawdopodobne ale skoro tak mówili to... Już październik i cisza?

 

Tymczasem w zwiazku z nadejściem jesieni HC dostal nowy pasek. Wydaje mi się, że najlepszy jaki był do kupienia od ręki zamiast czekania parę tygodni na handmade. Odpowiedniego od Tudora nie mogłem znaleść więc sięgnąłem po inną znaną firmę. Pasek trochę za bardzo odstaje od koperty. Zegarek wysoki, trochę dłuższe uszy i  dziurki dość daleko od koperty. Na szczęście na ręku powiększonej szpary aż tak bardzo nie widać.

 

20151003_15583522_zpsks4pdwaz.jpg

 

20151003_1559562_zpsuo8cqcoz.jpg

 

20151002_1624332_zpsviogvdb6.jpg

 

20151003_1600512_zpsauczttwg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo... dzięki. Szperałem coś w internecie ostatnio i nie znalazłem. Chyba za słabo się starałem. W salonie z Tudorem ze 3 razy potwierdzałem, że się odezwą jak będą go już mieli. Może mnie zlekceważyli albo tyle chetnych na przymiarke mieli, że zapomnieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS Nort Flag w stanie salonowym pojawia się w okolicach troszkę powyżej 3000 amerykańskich talarów.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odebrałem telefon z serwisu. Ciekawa historia się szykuje :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PistolPete - ten Twój Tudor przepiękny, szkoda, że jeszcze poza moim zasięgiem cenowym, no i w dodatku niełatwy do upolowania u nas  ;)

Edytowane przez Desaxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odebrałem telefon z serwisu. Ciekawa historia się szykuje :)

No i co z tym telefonem ;) ;) ?

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem przed zakupem Pelagosa na żywo, ale między innymi to zdjęcie przekonało mnie do zainteresowania się tym zegarkiem :)

 

7165925d6501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrał :D

Odebrałem i pogadałem :) Szczegóły jak dotrze do mnie zegarek.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem i pogadałem :) Szczegóły jak dotrze do mnie zegarek.

No ale tak wszystkich zostawisz bez słowa ze puli zegarek dotrze :) tak nie można

 

Jakaś zagadkę tutaj zrób czy cos

 

d1169239f8aca34be93c2e7305b6e3d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odebrałem telefon z serwisu. Ciekawa historia się szykuje :)

Czas leci, mijają miesiące ...

a Ty coś mało wylewny jesteś w tej kwestii ... (wielu pewnie chciałoby się dowiedzieć jakie jest podejście firmy i zakończenie sprawy, albo chociaż możliwe scenariusze :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze zegarka w domu. Jak wróci wszystko opiszę.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.