Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, orlis napisał:

 

Jak przeniesiemy sie jescze bardziej na zachod to w USA podobnie jak w Polsce. Tudor GMT, BB58 - zapisy i nie wiadomo kiedy bedzie do odbioru. Kolega z Waszyngtonu jest od ponad roku zapisany na BB58 i caly czas bez odzewu. 


W Stanach znajomy odebrał 58 po 4 miesiącach a wstępnie mówili mu ze czas oczekiwania jest niewiadomą.

Poza tym u nich jest swobodny dostęp do tego modelu, jomashop ma w back orderach czarny 58 od 3 do 6 miesięcy.

Myśle że jak czeka 12 miesięcy to powinien zmienić AD


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ziomek1988 napisał:

Niby - to kluczowe słowo. Wychodzi ponad 18K na nasze, a do tego dopłacasz VAT i opłaty celne, jak chcesz sprowadzic do Polski. Poza tym Jomahop to nie AD, to "szary rynek", czyli sprzedawca, który daje tylko tzw. gwarancję sklepową na swój towar (nie mylić z międzynarodową gwarancją - trzeba im odesłać do USA zegarek do naprawy). No i jak niezła kpina brzmi dopisek przy ofercie: letnia wyprzedaż...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ledr napisał:

Niby - to kluczowe słowo. Wychodzi ponad 18K na nasze, a do tego dopłacasz VAT i opłaty celne, jak chcesz sprowadzic do Polski. Poza tym Jomahop to nie AD, to "szary rynek", czyli sprzedawca, który daje tylko tzw. gwarancję sklepową na swój towar (nie mylić z międzynarodową gwarancją - trzeba im odesłać do USA zegarek do naprawy). No i jak niezła kpina brzmi dopisek przy ofercie: letnia wyprzedaż...

Wiem, że cena zabija i że dodatkowe koszty ale to i tak pierwszy sklep, w którym widzę, że mają niebieskiego od ręki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ledr napisał:

Niby - to kluczowe słowo. Wychodzi ponad 18K na nasze, a do tego dopłacasz VAT i opłaty celne, jak chcesz sprowadzic do Polski. Poza tym Jomahop to nie AD, to "szary rynek", czyli sprzedawca, który daje tylko tzw. gwarancję sklepową na swój towar (nie mylić z międzynarodową gwarancją - trzeba im odesłać do USA zegarek do naprawy). No i jak niezła kpina brzmi dopisek przy ofercie: letnia wyprzedaż...


Niebieski każdy wystawia teraz za 18+ (w przeliczeniu) a i tak połowa tego zegarka nie ma. Natomiast jak jeleń kupi to połowa handlarzy go wtedy kołuje.

Mój wpis dotyczył 58 black , który np w jomashop jest wyceniony metkowo i dostępny po krótkim okresie oczekiwania. Oczywiście jest to fajna oferta dla lokalnych kupujących. 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ziomek1988 napisał:

Wiem, że cena zabija i że dodatkowe koszty ale to i tak pierwszy sklep, w którym widzę, że mają niebieskiego od ręki :)

Nie ufałbym deklaracji sklepowej, że mają od ręki. Kilka razy przekonałem się, że kontakt bezpośredni i pytanie o dany model kończyło się zapewnieniem: tak, mamy, ale z wysyłką trzeba poczekać ze dwa, trzy tygodnie. Akurat nie było tak z Jomashop, ale z europejskimi sprzedawcami, którzy na chrono24 piszą: artykuł dostepny od razu.

Ja bym niebieski kupował w Unii, bez dodatkowych opłat, np. https://www.chrono24.pl/tudor/tudor-black-bay-fifty-eight-58-blue--id15614331.htm


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest wystawiony za ok 18600.

Zdecydowanie nie warto.

Minie hype wróci metka.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lotus napisał:

Ten zegarek jest wystawiony za ok 18600.

Zdecydowanie nie warto.

Minie hype wróci metka.

Dlatego nie sugeruję, żeby się na tę - jedną z najtańszych na chrono24 - ofertę rzucać od razu... Ale jak ktoś musi mieć od jutra niebieskiego 58, to zakup z UK jest mniejszym złem, dla porftela i gwarancji. Bo w kraju nad Wisłą nawet za takie pieniądze "od ręki" nie kupisz:-(


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ledr napisał:

Dlatego nie sugeruję, żeby się na tę - jedną z najtańszych na chrono24 - ofertę rzucać od razu... Ale jak ktoś musi mieć od jutra niebieskiego 58, to zakup z UK jest mniejszym złem, dla porftela i gwarancji. Bo w kraju nad Wisłą nawet za takie pieniądze "od ręki" nie kupisz:-(


Zgadzam się z Tobą w 100%. Z tym że ja nie rekomendowałbym zapaleńcom zakupu w UK ale spacer na świeżym powietrzu a w przypadku nawrotu myśli o zapłacie 5000PLN premium nawet za świetnego Tudora, zalecałbym przerwę od czytania o zegarkach😏

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szyszkops napisał:

A nie idzie przepolerować papirem ściernym emoji846.png?

Chyba bym dotarł się do aluminium tak mi się zdaje. To właśnie wygląda jakby było polerowane i w tym miejscu aż za bardzo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym dzisiaj wyjść z salonu z takim ;) ale rabatu brak:
026bd9fe9358102091036b24b1e4a652.jpg

Stalowy dostałem do przymiarki ale już zarezerwowany, więcej na ten moment nie ma można się zapisać ;) jaki czas oczekiwania nie wiadomo ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, vvv napisał:

Ja mógłbym dzisiaj wyjść z salonu z takim ;) ale rabatu brak:
026bd9fe9358102091036b24b1e4a652.jpg

Stalowy dostałem do przymiarki ale już zarezerwowany, więcej na ten moment nie ma można się zapisać ;) jaki czas oczekiwania nie wiadomo ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

A gdzie to?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruksela ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vvv napisał:

Ja mógłbym dzisiaj wyjść z salonu z takim ;) ale rabatu brak:
026bd9fe9358102091036b24b1e4a652.jpg

Stalowy dostałem do przymiarki ale już zarezerwowany, więcej na ten moment nie ma można się zapisać ;) jaki czas oczekiwania nie wiadomo ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk


o ile w 58 black ciężko zdecydować w czym mu najlepiej, o tyle w 58 navy blue pasek skórzany jest dla mnie najsłabszą opcją , natomiast chyba top będzie bransa. Na bazie fotek 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem z obsługa to nie jest skóra tylko coś syntetycznego, żeby można było bez stresu go moczyć. Na żywo całkiem ładnie to wygląda, ale osobiście tez wybieram bransoletę ;)

Na ten moment nie mieli na stanie ani jednego czarnego, te dwa 58 to wszystko co dostali


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten blue ale za dużo go. 
Czuje przesyt, a to może przynieść odwrotny efekt do zamierzonego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vvv napisał:

Z tego co rozmawiałem z obsługa to nie jest skóra tylko coś syntetycznego, żeby można było bez stresu go moczyć. Na żywo całkiem ładnie to wygląda, ale osobiście tez wybieram bransoletę ;)

Na ten moment nie mieli na stanie ani jednego czarnego, te dwa 58 to wszystko co dostali


Sent from my iPhone using Tapatalk


może to wyjaśnia nijakość combo pasek navy blue...


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to wyjaśnia nijakość combo pasek navy blue...

Nijakosc, serio? Wiesz, jestes ex-pertem, wiec ufam Ci w ciemno. Czyli nie kupowac?
55766617e8031612f91a4961ab58c6e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, bibbi napisał:


Nijakosc, serio? Wiesz, jestes ex-pertem, wiec ufam Ci w ciemno. Czyli nie kupowac?


Na bazie fotek czy filmiku widzę że nie będzie tak paskolubny jak 58black i że najepiej prezentuje się na bransie. Ostateczną rekomendacje dotyczącą paska dam jednak dopiero po zobaczeniu na żywo.

Nie mam natomiast wątpliwości że navi blue to bardzo dobra premiera i błędu się tutaj nie popełni kupując ten model. 

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT 💙❤️

 

Już ktoś "dosiada" BB 58b, wybieram się w tygodniu na przymiarki zobaczymy jak "Blue" wyglada żywo 😜

IMG_20200719_100230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.