Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, zbyniu70 napisał:

Panie   dawaj Pan 50 % rabatu

..  Bo ja jestem ekspert i wizjoner 🤣

Niewątpliwie wiedza pomaga w negocjacjach 

1 minutę temu, gszydlowsky napisał:

 

 Gdzieś tam w świecie mówią że jeszcze nie ma "po Covid"

👍

chodziło mi bardziej o otwarcie stacjonarnego biznesu.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukebor napisał:

Mam dokładnie takie doświadczenia, ale wyżej niż 15% nie dawali na te modele.

Na BBR - tak, ale to 1,5 roku temu.

Niestety ale dawali. W zeszłym roku kupiłem gmt właśnie z rabatem 20% ale bez punktów na kartę. 

W kruku 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej 2x w 2019 r. w Kruku byly promocje 20% obowiazujace chyba po 2 tyg. Wylaczone byly Rolki i moze cos jeszcze. Mozna bylo dostac 20% z pocalowaniem w nadgarstek, jesli akurat trafilo sie na model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, swierszczu napisał:

Niestety ale dawali. W zeszłym roku kupiłem gmt właśnie z rabatem 20% ale bez punktów na kartę. 

W kruku 

Niestety dawali rabat

 To jest dobre 😄 Mogłeś poprosić bez rabatu...

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie masz pojęcia o tym co piszesz. Tak to było 2 lata temu. 
W grudniu zeszłego roku w Starym Browarze leżały GMT. Mnie zaproponowali zakup na 20% rabacie bez zbędnych negocjacji. Także ten... ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał:

W grudniu zeszłego roku w Starym Browarze leżały GMT. Mnie zaproponowali zakup na 20% rabacie bez zbędnych negocjacji. Także ten... ;)

To trzeba było brać, bo taka okazja już się może nie powtórzyć.😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To trzeba było brać, bo taka okazja już się może nie powtórzyć.
Tudor mnie nie kręci, a model GMT z jego pieluszkową chorobą tym bardziej.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał:
11 minut temu, zbyniu70 napisał:
 

Tudor mnie nie kręci, a model GMT z jego pieluszkową chorobą tym 

Tak sobie to tłumacz .

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy piszecie? Kiedyś to było kiedyś. Hulk leżał w gablocie i nikt go nie kupował na 15% rabacie ;) Na Omegi 20% to była normalka, a 25% też nie było większym problemem. Teraz inna polityka sprzedażowa i tyle.
Inna sprawa, że polityka KRUK odnośnie kolejek jest śmieszna, bo za granicą te zegarki leżą na wystawach (piszę o Tudorze), którego KRUK chce chyba traktować na równi z Rolexem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moj nos jest po prostu tak, ze Kruk ma niska alokacje chodliwych modeli w porownaniu z zagranica (szczegolnie na zachod od PL). Otrzymuje te pare sztuk na PL w danej dostawie i tyle.

Sztuczne limitowanie podazy w polaczeniu z rabatami raczej mialoby raczej sredni ekonomiczny sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale dawali. W zeszłym roku kupiłem gmt właśnie z rabatem 20% ale bez punktów na kartę. 
W kruku 

Ok, ale ja nie pisze o promocji, bo tak to da się Omegę czy Tudora kupić na -30%, tylko o normalnej negocjacji ceny.
Tudor mnie nie kręci, a model GMT z jego pieluszkową chorobą tym bardziej.

Co masz na myśli z tą „chorobą”? To świetny model i imo niczego nie udaje ani do żadnego modelu nie aspiruje.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o problemy z datownikiem, które są stosunkowo często spotykane w GMT. Ktoś się tu bardziej szczegółowo rozpisywał z miesiąc temu i podawał statystyki z zagranicy na ten temat.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w kraju chyba tylko jeden kolega miał problem z datownikiem. Choć oczywiście pełnych statystyk nie znamy.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lukebor napisał:


Ok, ale ja nie pisze o promocji, bo tak to da się Omegę czy Tudora kupić na -30%, tylko o normalnej negocjacji ceny.
Co masz na myśli z tą „chorobą”? To świetny model i imo niczego nie udaje ani do żadnego modelu nie aspiruje.

 

12 minut temu, memento mori napisał:

Pewnie chodziło o problemy z datownikiem, które są stosunkowo często spotykane w GMT. Ktoś się tu bardziej szczegółowo rozpisywał z miesiąc temu i podawał statystyki z zagranicy na ten temat.

Dokładnie tak - problem z datownikiem. 

A sam zegarek jest świetny.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w kraju tu w Klubie jest pewnie z 4-5 egzemplarzy GMT (chociaż krótkoterminowo przewinęło się kilka razy więcej), więc teoretycznie nawet jeden problemowy to sporo 😉 A praktycznie przy tak małej ilości nie ma co na to patrzeć. W poście, który mam na myśli ktoś opisywał, że na na zagranicznym forum zrobili liczenie wszystkich tamtejszych GMT oraz egzemplarzy, które poszły na serwis. Nie chcę tu podawać liczb, ponieważ nie pamiętam dokładnie. Trzeba by odszukać tego posta i linki. Były tam też domysły, że od jakiejś daty produkcji nie było już reklamacji, więc pewnie Tudor problem rozwiązał. Pewnie robią tak samo jak Rolex, że o niuansach i zmianach nie informują oficjalnie i nr referencji i mechanizmu jest taki sam, pomimo tego, że coś zmienili.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bardziej frustruje fakt tak prostej usterki czy niemożność jej wyeliminowania.

Ale jak udany jest to model niech świadczy fakt, że miłośnicy dotknięci problem datownika w dalszym ciągu podkreślają jego zalety i mocną pozycje w kolekcjach.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z datą ale po serwisie jak narazie wszystko ok

B04FCCAB-6797-4A9F-A33E-EBF2722B1627.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widziałem tu w temacie przewijające się paski tropic i gumy. 

 

Ma ktoś jakieś ładne paski skórzane do wersji z niebieskim bezelem? :)

IMG_20200717_124537.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2020 o 12:05, Krystian napisał:

O czym Wy piszecie? Kiedyś to było kiedyś. Hulk leżał w gablocie i nikt go nie kupował na 15% rabacie ;) Na Omegi 20% to była normalka, a 25% też nie było większym problemem. Teraz inna polityka sprzedażowa i tyle.
Inna sprawa, że polityka KRUK odnośnie kolejek jest śmieszna, bo za granicą te zegarki leżą na wystawach (piszę o Tudorze), którego KRUK chce chyba traktować na równi z Rolexem.

 

Jak przeniesiemy sie jescze bardziej na zachod to w USA podobnie jak w Polsce. Tudor GMT, BB58 - zapisy i nie wiadomo kiedy bedzie do odbioru. Kolega z Waszyngtonu jest od ponad roku zapisany na BB58 i caly czas bez odzewu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak przeniesiemy sie jescze bardziej na zachod to w USA podobnie jak w Polsce. Tudor GMT, BB58 - zapisy i nie wiadomo kiedy bedzie do odbioru. Kolega z Waszyngtonu jest od ponad roku zapisany na BB58 i caly czas bez odzewu. 

Taki sztuczny cyrk. Nie oszukujmy się, że firmy produkujące w milionach nie są w stanie ogarnąć kilkuset tysięcy zamówień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, orlis napisał:

 

Jak przeniesiemy sie jescze bardziej na zachod to w USA podobnie jak w Polsce. Tudor GMT, BB58 - zapisy i nie wiadomo kiedy bedzie do odbioru. Kolega z Waszyngtonu jest od ponad roku zapisany na BB58 i caly czas bez odzewu. 

Ja dziś pisałem i dzwoniłem do Kruka, w mailu dostałem info, że mogę się zapisać w salonie, cena około 16 tysięcy a czas oczekiwania nie jest znany. 

Telefonicznie, że niby do Końca dnia coś sprawdzą i się odezwą ale ciągle cisza. 

Z kolei tudor oficjalnie odsyła do dystrybutora nie udzielając żadnych informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.