Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Problem w tym, że jak już się wie to nie ma możliwości aby zapomnieć. Za taką kasę to już trzeba tego wymagać. Na zachodzie to nie mają żadnych skrupułów (i dobrze). Wystarczy popatrzeć na opinie np. na Amazonie i bezproblemowy zwrot towarów i co za tym idzie i kasy. Miałem dwa takie wypadki i zwrócili bez zająknienia całą kasę+ za przesyłkę (do Niemiec i GB). Tylko chyba my jesteśmy tacy jakoś przestraszeni i boimy się reklamować więc próbują nas traktować jako drugi sort - w mniejszym stopniu dotyczy to firm globalnych bo się boją antyreklamy (i dobrze). Rzeczy które reklamowałem bo były wadliwe lub się rozmyśliłem były za ca 50EUR więc gonić buble a nie spuszczać no na kwintę.

Bardzo ładnie po zmianach. Bo to fajny zegar jest.

Ja się postanowiłem pożegnać ze swoim, bo.... szczerze nie wiem czego chce.. ale z drugiej strony nie mam niczego czarnego a już wcześniej mówiłem ze finalnie skończę na Rolku Exp I tylko jeszcze nie moge się przemoc na wydanie takiej kasy na zegarek 😜

Nie podobał się na pasku, to proszę bardzo

Gratki to jeszcze trzeciego musisz kupić na NATO

To ja na pasku dla kontrastu 

Jest gitarka

Bardzo ładnie po zmianach. Bo to fajny zegar jest.
Ja się postanowiłem pożegnać ze swoim, bo.... szczerze nie wiem czego chce.. ale z drugiej strony nie mam niczego czarnego a już wcześniej mówiłem ze finalnie skończę na Rolku Exp I tylko jeszcze nie moge się przemoc na wydanie takiej kasy na zegarek

Serio?? Będziesz płakał

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 godziny temu, disaster3 napisał:

Ja się postanowiłem pożegnać ze swoim, bo.... szczerze nie wiem czego chce

Piekło zamarzło ;) czyli nie zmiana na czarnego tylko w ogole pozegnanie z 58? 

Był już Pelagos , był też BB 41 mm . Tydzień temu wskoczył BB58 :) Nie byłem pewien co do rozmiaru tego zegarka zważywszy na mój 19 cm nadgarstek ale jak przymierzyłem musiał być mój. 

Od tygodnia codziennie na nadgarstku, wyparł nawet DJ i nie ma zmiłuj 😎

IOk11Sw.jpg

ZqXGy1G.jpg

g7xbjbW.jpg

3kwxy1s.jpg

16 godzin temu, deviles napisał:

Problem w tym, że jak już się wie to nie ma możliwości aby zapomnieć. Za taką kasę to już trzeba tego wymagać.

Dokładnie !

Jak płacisz 15 klocków to musi być tak że : patrzysz - jest dobrze, bierzesz lupę i JEST DOBRZE.   Na tym polega nasze ześwirowanie na punkcie zegarków - jaramy się że coś mechanicznego jest tak precyzyjnie wykonane.  Tak naprawdę , w dzisiejszych czasach to jest to trochę sztuka dla sztuki (ale jaka ładna).  Gdyby tylko chodziło o sprawdzanie która godzina, to telefon by wystarczył.

11 godzin temu, Szyszkops napisał:

Gratki emoji846.png to jeszcze trzeciego musisz kupić na NATO emoji6.png

Jest gitarka emoji6.png

Serio?? Będziesz płakał emoji3525.png

kurde, już sam nie wiem 🤔

No tak jak pisałem, ten zegarek jest za***iscie wygodny i od momentu jego zakupu był z 90% czasu z pośród innych zegarków na nadgarstku. Biorąc pod uwagę jeszcze osoby z tak chuda ręka jak ja 16-16.5cm to naprawdę ciężko o alternatywę w podobnych pieniądzach czy nawet droższe. 
Dobra jeszcze mam czas bo nikt nie molestuje 😜 

Moze się rozmyślę 🤔

10 godzin temu, Jan napisał:

Piekło zamarzło ;) czyli nie zmiana na czarnego tylko w ogole pozegnanie z 58? 

z każdym dniem jak wystawiłem go na bazarku to mam coraz większe wątpliwości. Bo przeglądam i przeglądam i zero alternatyw 🤯

chyba ze Aquis z Sarbem pójdą pod młotek i wtedy może zastanowię się nad czymś AquaTerro / Exp I z czarną tarczą podobne....

od 2 dni bb58 siedzi spakowany w pudełku a Aquis na nadgarstku i .... kuwa brakuje mi tudora....😢

59 minut temu, disaster3 napisał:

kurde, już sam nie wiem 🤔

No tak jak pisałem, ten zegarek jest za***iscie wygodny i od momentu jego zakupu był z 90% czasu z pośród innych zegarków na nadgarstku. Biorąc pod uwagę jeszcze osoby z tak chuda ręka jak ja 16-16.5cm to naprawdę ciężko o alternatywę w podobnych pieniądzach czy nawet droższe. 
Dobra jeszcze mam czas bo nikt nie molestuje 😜 

Moze się rozmyślę 🤔

z każdym dniem jak wystawiłem go na bazarku to mam coraz większe wątpliwości. Bo przeglądam i przeglądam i zero alternatyw 🤯

chyba ze Aquis z Sarbem pójdą pod młotek i wtedy może zastanowię się nad czymś AquaTerro / Exp I z czarną tarczą podobne....

od 2 dni bb58 siedzi spakowany w pudełku a Aquis na nadgarstku i .... kuwa brakuje mi tudora....😢

Żeby nie mieć takich dylematów, nie kupuj podobnych do siebie zegarków. 

Dlatego stwierdzam, ze nie mogę mieć więcej niż 3, max 4 zegarki.

1. Nomos Orion - garnitur
2. Tudor BB58 blue - diver/edc
3. Coś z czarna tarcza i gładką lunetą czyli odpowiednik Sarb033

I wtedy Aquis II i Sarb na sprzedaż.

"Miesiąc miodowy" jeszcze trwa 💙

Super się wpisał w mój 17cm nadgarstek, bardziej proporcjonalnie wygląda niż GMT.

PXL_20201205_114004063~3.jpg

No, to nr 3 to ex I i masz super zestaw

1 godzinę temu, disaster3 napisał:

Sprzedanie Tudor 58 byłoby wielbłądem.

killer trio:

1. Tudor 58

2. Moonwatch (ostania szansa aby wyjechać z AD z ikoną w normalnej cenie)

3. Datejust41

reszta bazar.

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

4 godziny temu, Fitvalf napisał:

Był już Pelagos , był też BB 41 mm . Tydzień temu wskoczył BB58 :) Nie byłem pewien co do rozmiaru tego zegarka zważywszy na mój 19 cm nadgarstek ale jak przymierzyłem musiał być mój. 

Od tygodnia codziennie na nadgarstku, wyparł nawet DJ i nie ma zmiłuj 😎

IOk11Sw.jpg

ZqXGy1G.jpg

g7xbjbW.jpg

3kwxy1s.jpg

Czemu bb58 a nie bb41?
nie masz wrażenia, że tarcza jest za mała jak na łapę 19cm( też mój rozmiar).

BTW jaki jest czas oczekiwania w Kruku? I jakie zniżki można wynegocjować?

Czemu bb58 a nie bb41?
nie masz wrażenia, że tarcza jest za mała jak na łapę 19cm( też mój rozmiar).

BTW jaki jest czas oczekiwania w Kruku? I jakie zniżki można wynegocjować?

Tak jak napisałem 41 już miałem. Miałem obawy co do rozmiaru ale finalnie jestem mega zadowolony. Zegarek jest super wygodny , według mnie tarcza jest czytelna :) podsumowując, według moich odczuć jest rewelacyjnie.

4 godziny temu, Szyszkops napisał:

No, to nr 3 to ex I i masz super zestaw emoji6.png

jak Tudor zostanie to nr 3 musi być coś czarnego/grafitowego z datą także EX I wtedy odpada ;/

4 godziny temu, Maserati napisał:

Sprzedanie Tudor 58 byłoby wielbłądem.

killer trio:

1. Tudor 58

2. Moonwatch (ostania szansa aby wyjechać z AD z ikoną w normalnej cenie)

3. Datejust41

reszta bazar.

Nomos Orion jest nie do ruszenia, potencjalnie Tudor zostaje.

Moonwatch... sorki ale chyba jestem jednym z niewielu, który kompletnie nie kupuje fenomenu tego zegarka. Po prostu nie podoba mi się. Historia jego mnie nie interesuje i na pewno nie byłby to dla mnie argument do jego zakupu ;) 

Poza tym zarówno on jak i DJ41 odpadają z uwagi na moją 16 cm witkę. Patelnie już miałem. Teraz nie kupuje/oglądam niczego powyżej 40mm lub l2l > ~47 mm bo wiem ze nie będzie dobrze.😉

Nomos Orion jest nie do ruszenia, potencjalnie Tudor zostaje.

Moonwatch... sorki ale chyba jestem jednym z niewielu, który kompletnie nie kupuje fenomenu tego zegarka. Po prostu nie podoba mi się. Historia jego mnie nie interesuje i na pewno nie byłby to dla mnie argument do jego zakupu  
Poza tym zarówno on jak i DJ41 odpadają z uwagi na moją 16 cm witkę. Patelnie już miałem. Teraz nie kupuje/oglądam niczego powyżej 40mm lub l2l > ~47 mm bo wiem ze nie będzie dobrze.

No i spoko, pomożemy To może takie:

Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkIMG_1113.pngIMG_1114.png

Godzinę temu, disaster3 napisał:

Moonwatch... sorki ale chyba jestem jednym z niewielu, który kompletnie nie kupuje fenomenu tego zegarka. Po prostu nie podoba mi się. Historia jego mnie nie interesuje i na pewno nie byłby to dla mnie argument do jego zakupu ;) 

Poza tym zarówno on jak i DJ41 odpadają z uwagi na moją 16 cm witkę. Patelnie już miałem. Teraz nie kupuje/oglądam niczego powyżej 40mm lub l2l > ~47 mm bo wiem ze nie będzie dobrze.😉

I po to jest Speedmaster 38 - wymiar pasuje (38 srednica, 45 L2L), data jest, tarcza czarna ;)

1FEEC4BA-85D5-4806-9E6B-E6FA4F2B0AC5.thumb.png.1d50e00fc1c185feb470a5bc19d22ed6.png

PS. Nie sprzedawaj BB 58 - będziesz żałował.

Edited by cordi7