Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2015: TAG Heuer Carrera

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa nowe, 39mm zegarki w stylu vintage zasilą flagową kolekcję marki TAG Heuer - Carrera. Patrząc na zdjęcia i parametry trudno oprzeć się wrażeniu, że szykuje się prawdziwy hit targów Baselworld!

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to jest tooooooo:wub:

 

Wszystkie modele prezentują się wyśmienicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić, świetne są, a już chrono to normalnie wyrywa z butów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono piękne, ale z ceną za Sellitę z DD to przegięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono piękne, ale z ceną za Sellitę z DD to przegięli.

+1 

Reedycja Panie, trzeba płacić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czujemy (jak Tomek napisał) że to będzie jeden z hitów BW 2015.

 

Chronograf wyrywa z kapci, plus jeszcze ten old-schoolowy rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo TH - jak zegarek jest w klimacie vintage to nie może mieć 40 i więcej mm. Inni niech się uczą...nawiasem mówiąc TH odrobiło lekcje z modelu z okazji urodzin Jacka Heuera - który też był bardzo atrakcyjny ale za duży. Jedyne co zgrzyta to cena i mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, wszystko pięknie, ale widzę, że wsrod miłośników zegarków, ciśnienie podnoszą jedynie reedycje... To znaczy, że mogliby już nic nie wymyślać nowego tylko trzepać różne wariacje dotychczasowych projektów. Dla mnie poprawnie, ale nuuuuuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wymyślają ( ale brzydal ! ) ale co zrobić jak klasyka piękniejsza ...choć faktem jest że obydwie dwutotalizatorowe wersje jubieleuszowe JH były dzięki kolorowym akcentom ładniejsze.

post-55792-0-57686300-1423327708_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chrono to ideał...............poza ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo Karol Ty musisz mieć albo zieloną albo pomarańczowoą tarczę ;-) Chrono mogłoby mieć mały czerwony lub niebieski akcent...fakt. Ciekawe czy poprawili jakość pasków, które w ostatnich latach przy rorastających się carerach sprawiały wrażenie papierowych ...

Z zaskoczeniem obserwuję na tym forum powrót do mniejszych zegarków....choć nie wszyscy są konsekwentni...marynarkowa Omega Tresor w 40 mm przeszła jednogłośnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo Karol Ty musisz mieć albo zieloną albo pomarańczowoą tarczę ;-) 

 

Pozostawię bez kometarza, ale rozumiem, ze w zwiazku z tym, że lubie takie czy inne zegarki, nie moge sie wypowiadac w kwestii podobania. Nie chodzilo mi o kolorystyke akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli na serio co musiałoby się zadziać na tej tarczy żeby była atrakcyjna z Twojego punktu widzenia i nie chodzi o kolor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zmienia postać rzeczy...vintydż ma swój "wow factor" choć tam też " nic się nie dzieje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zmienia postać rzeczy...vintydż ma swój "wow factor" choć tam też " nic się nie dzieje"

 

Nie zrozumiales mnie. Ja nie pisalem, ze ten zegarek jest kiepski/nudny bo nic sie nie dzieje na tarczy. Chodzilo mi o to, ze nuda - nic nowego w designie Taga :)

 

Generalnie te zegarki mi sie podobaja, bardzo lubie Taga. Ten konkretny tez mi sie podoba, ale bym go nie kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba bardzo fajne - ciekawe jakie będą ceny w Polsce ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż historia uczy ,że czasem lepsze jest wrogiem dobrego a konserwatyzm popłaca. Mnie nie podobała się żadna Carrera od co najmniej kilkunastu lat a szczególnie wszystkie dziwactwa Grand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono powala - piekna klasyka B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W natłoku coraz większych zegarkow , 39 mm znajdzie na pewno wielu odbiorców.

Bardzo dobry powrót do przeszłości .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że można kupić używany oryginał? Jest grupa ludzi którzy chcą kupić nowy zegarek na gwarancji i to do nich jest skierowany ten model. To są inne rynki.

 

Co do serwisu 2892 z modułem DD, dziwi mnie powtarzanie mitów nt problemów z serwisem. Mój zegarmistrz wielokrotnie robił zegarki na tym mechaniźmie i jest to dla niego taki sam zegarek do serwisowania jak każdy inny.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kolega Filip , nie każdy chce kupic zegarek używany, i dla takiego klienta nowa propozycja Tag jest bardzo dobra .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar mi się podoba ale nie kupię go za te pieniądze. W sumie cieszę się że za ułamek tej kwoty mam kultowe chrono od Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uważam, że w tej klasie zegarków powinno się stosować chronografy z prawdziwego zdarzenia. Może jestem nieżyciowy, ale jak dla mnie Heuer to esencja chronografu (a szczególnie ten model) i dobrze by było, gdyby nie wciskano do środka czegoś "niegodnego" marki, a już z pewnością niewartego ceny, jaką sobie za niego życzą (wiem, wiem, rynek zweryfikuje).

Oczywiście potencjalny klient nawet nie zapyta, co tam tyka, a jeśli nawet, to nic mu to nie powie.

 

Potencjalny klient na TAGa 39mm w stylu Vintage to twoim zdaniem przypadkowy klient?? Strasznie ciekawa teoria - zważywszy, że to nie jest złoty Rolex.

 

Zegar mi się podoba ale nie kupię go za te pieniądze. W sumie cieszę się że za ułamek tej kwoty mam kultowe chrono od Omegi.

 

Jakie nowe (bo mówimy o cneie nowego TAGa), kultowe chrono od Omegi można kupić za ułamek tej ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.