Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZAPISY na zegarek forumowy FORMMEISTER ( BAUHAUS ) AUTOMATYCZNY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto, dziś tam byłem. Są tylko na zamówienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimek, to już końcówka teraz nie mięknij;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, poczekam jeszcze do końca czerwca, jak nic się nie będzie działo w sprawie zegarka to wtedy będę prosił o usunięcie mnie z listy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeść i pić nie woła. Kasy nikt też nie wpłacał :P , bardzo mi zależy aby w końcu go zrobić, cały czas robimy sample.

Poniżej aktualny wydruk 3d ale nadal coś mi w nim nie gra.

 

DSC01867.jpg

DSC01869.jpg

DSC01870.jpg

DSC01871.jpg

image.jpg


free adult image hosting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby te uszy takie jakieś długie były...coś mi tu nie konweniuje :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby te uszy takie jakieś długie były...coś mi tu nie konweniuje :)

 

wymęczone z fona....

 

Masz rację powinny być dluższe. Przecież to główne założenie projektu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na vizkach wydaje się być liekki i delikatny 3D przypomina troche noworuska na siłę przyczepionego do łapy ;)

Taki moje subiektywne odczucia hehe

Uważam podobine jak kol. Cezar że coś z uszami niekonweniuje ;) na foto wygląda jakby mocno dostawały od nadgarstka

Marcin czy wydruk nosi sie wygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na vizkach wydaje się być liekki i delikatny 3D przypomina troche noworuska na siłę przyczepionego do łapy ;)

 

 

Zgadzam się, uszy zakrzywione a odstają od ręki. Trochę dziwnie to wygląda. Mam wrażenie, że mój Lorus za 300zł lepiej leży :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wygodnie to pojęcie względne. Moim zdaniem średniak jeśli chodzi o wygodę. A drobniutki zegarek z wizek jest nieosiągalny przy tym mechaniźmie który wybraliśmy. Powtarzane to była dziesiątki razy.

Uszy są zbyt płasko - grafik/designer i inzynier w jednym spierał się ze mną że będzie ok, ja wiedziałem że nie będzie ok. No i wyszło na moje :P

 

Jak mam być szczery to najchętniej bym porzucił ten projekt i zaproponował Bauhausa w wydaniu kostkowym :-) z którego zaprojektowaniem nie było by takiej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bauhaus w kostce...mniam :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Moim zdaniem uszy spoglądając AP, nie powinny być od wewnątrz proste a troszeczkę pod ukosem. Powinien być wtedy mniej siermiężny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bauhaus w kostce...mniam :)

 

wymęczone z fona....

 

Powstałby w 3 tygodnie projekt i do produkcji. Ale ludzie mają zupełnie nie zrozumiały awers do nie okrągłych zegarkow.

Oczywiście pozostaje kwestia grubości, można wsadzić miyotę 9015 - byłby w miarę cieniutki + klasyczny 3 wskazówkowiec.

Jeśli znowu byśmy szli w ten mechanizm 9130 z rezerwą chodu to znowu grubasek by powstał ale grubość w przypadku kostki nie razi tak jak w klasycznym długousznym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem uszy spoglądając AP, nie powinny być od wewnątrz proste a troszeczkę pod ukosem. Powinien być wtedy mniej siermiężny.

 

Tak, tak było w Nomosie. Ale trzeba się liczyć z tym że wtedy jak zamontujesz pasek to moze być trochę teleskopu widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to zrób dwie kostki, ja jedną, Ty drugą, a inni będą się ślinić :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Tak, tak było w Nomosie. Ale trzeba się liczyć z tym że wtedy jak zamontujesz pasek to moze być trochę teleskopu widać.

 

Pasek większy o 1 mm i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek większy o 1 mm i po kłopocie.

 

chyba nie rozumiesz o co dokłądnie chodzi. Powierzchnie wew uszu nie byłyby równoległe tylko oddalałyby się w kierunku koperty co pozwala pocienić uszy od góry. Jeśli otwory na pasek wtedy masz nie na samej krawędzi uszu tylko trochę głębiej to powstają trójkątne szczelinki :-)

 

NomosZurich1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zrozumiałem :) dla mnie to jednak nie kłopot. Wolę część milimetra widocznych teleskopów jak ociężałą kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Cieńsze i dłuższe uszy - popieram. Też nie przeszkadza mi to, że teleskopy wtedy będą widoczne.

Może warto pomyśleć o minimalnym powiększeniu koronki? Wydaje mi się zbyt mała w stosunku do szerokości koperty, choć jeszcze nie styka się z powierzchnią nadgarstka. Czyli jest jakieś pole do manewru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to pocienimy uszy. w zasadzie to taką wersję już mamy ale nie został wykonany wydruk jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

To się zapisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze ;)
Wydaje mi się, że powstała zbyt duża szczelina między paskiem a kopertą, która może zaburzać spójny obraz zegarka. Ale to tylko moja opinia. Mnie również zależy na (szybkiej) realizacji tego projektu i nie miejcie mi za złe, że znowu narzekam :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze ;)

Wydaje mi się, że powstała zbyt duża szczelina między paskiem a kopertą, która może zaburzać spójny obraz zegarka. Ale to tylko moja opinia. Mnie również zależy na (szybkiej) realizacji tego projektu i nie miejcie mi za złe, że znowu narzekam :D

 

Masz w sumie rację, ale z drugiej strony pamiętam jak leżał taki Nomos Club na moim nadgarstku i tam też była ta1ka szczelina a nawet większa, więc może po prostu ten typ tak ma ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócono uwagę na szczelinę i teraz każdego pewnie to będzie w oczy kłuło :D Swoją drogą faktycznie coś spora przerwa, ale do przeżycia raczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zapisz.

Zapisałem się, uwierzysz? Teraz o wszelkich kwestiach dotyczących wyglądu zegarka chciałbym czytać w wyznaczonym do tego temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.