Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny pasek będzie pasował do czarnej tarczy i stalowej koperty, jeśli chodzi o przeszycia, to w sumie jeszcze wskazówki są czerwone i indeksy białe - sporo się dzieje na tej tarczy. Żeby nawiązać do kolorów na tarczy, to trzeba by w miarę dobrze przycelować z kolorem nitki zarówno w przypadku zielonego jak i niebieskiego koloru, co może być trudne do realizacji (szczególnie przez Internet). Ja bym proponował białe przeszycie. Czarne nitki sprawiłyby, że pasek będzie wyglądał biednie w porównaniu do kolorowej tarczy, a z białymi powinno być OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysiek, już 3 wpadły w oko :D

- mod 55 i zrobić z niebiesko zielonym szyciem

post-33253-0-20146500-1449001929_thumb.jpg

- mod 57 z niebieskim lub z zielonym szyciem

post-33253-0-97302700-1449001993_thumb.jpg

- mod 61 z niebiesko zielonym szyciem

post-33253-0-44415900-1449002016_thumb.jpg

post-33253-0-44567600-1449002048_thumb.jpg

 

Jak myślicie?

 

I jeszcze jeden

- mod 66 i kolory nici niebieska, zielona oraz czerwona, czy będzie za pstrokato?
post-33253-0-10703600-1449002395_thumb.jpg

post-33253-0-43402200-1449002409_thumb.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni, nie przesadź z przeszyciem, bo zrobi się cepelia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mod 61 mówisz Przemku, jedno przeszycie 2 kolory nitki?

Muszę się chyba pobawić w wolnej chwili w gimpie :D i wtedy zapadnie decyzja. Jak będę miał gotowe obrazki to jeszcze wrzucę, żeby Was podpytać ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę swojego Burana na Pattinim biało-czerwonym 6d8ce48fb498829cc5a8a8e496b4cc90.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Według mnie 57 z niebieską nicią. Ale każdy ciekawy. Choć zgadzam się z oprzemyslawem , że trzeba uważać z kolorami na pasku, bo faktycznie może wyjść cepelia... Czarny zbyt ubogi, jeden kolor dodatkowy powinien być akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy od chrono, zostawić tak jak jest na bransie, czy na pasek go i ewentualnie jaka kolorystyka: granatowy, czarny z granatowym przeszyciem?

Jakieś propozycje?

Przyznam szczerze, że wygląda fajnie na kajdanie, ale jednak depilator działa :D

jako jedyny chyba powiem co oryginał to oryginał i tak bym zostawił w końcu każdy z nas tutaj na to zwaraca uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli dla kolegi tommly ważniejsza jest jest oryginalność jego przegubu? Tak jak ma? Z włosami?

Zmiana paska to najszybszy i bardzo efektowny sposób na zmianę jego charakteru, i jeden zegarek może na nowo cieszyć z innym paskiem. Poza tym wywalenie bransolety i wstawienie paska, to nie to co przemalowanie tarczy, więc mu nic nie szkodzi, z drugiej strony chyba nikt też nie chciałby być aż takim ortodoksem, żeby upierać się przy pozostawieniu oryginalnego skórzanego zegarka (używanego, czyjegoś). Blee... ;)

Mój poljot też poszedł od razu na pasek, ale jakbym chciał włożyć skórzaną kurtkę i pod peweksem zacząć handlować walutą błyskając przy okazji plecionym mokasynem, to tym prędzej założę bransę.

EDYTA: Za radą starszyzny, poljot trafił na ciemnobrązowy pasek z jaśniejszym przeszyciem. Pasek ma matowe wykończenie,delikatną fakturę. Zostaje na stałe.

27eff6f0a324cd9db98642c917db976f.jpg

Edytowane przez BellaUrsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak ja, gwiazdkę masz wyblakłą jak czasy "świetności komunizmu" :) czy szkiełko oryginalne (z rantem)??

 

Ja założyłem mu pasek typu "pilot" z juchtowej ciemno-brązowej skóry z mosiężnymi nitami - pomimo czerni tarczy, wygląda dobrze


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak ja, gwiazdkę masz wyblakłą jak czasy "świetności komunizmu" :) czy szkiełko oryginalne (z rantem)??

 

Ja założyłem mu pasek typu "pilot" z juchtowej ciemno-brązowej skóry z mosiężnymi nitami - pomimo czerni tarczy, wygląda dobrze

tos mnie zapytal :) sprawdzilem. Rant jest wypuklosc tez jest.

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaki pasek do tego Poljota? Myślę o białej gumie, tak żeby ładne współgrala ze wskazówką i symbolem olimpiady... Co myślicie?6d007568d7640c30e2dfc7e6f4d8ef01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może biały pasek z niebieskim przeszyciem?

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może biały pasek z niebieskim przeszyciem?

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Byłby fajny, tylko gdzie ja taki znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka strona paski do zegarków czy jakoś tak albo popatrz na allegro u PW-LIDIA

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka strona paski do zegarków czy jakoś tak albo popatrz na allegro u PW-LIDIA

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale czemu nie odwrócić kolorów? :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały byłby bardziej oryginalny. Nie często się takie widuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały byłby bardziej oryginalny. Nie często się takie widuje.

Ostatecznie nabyłem biały silikonowy. Zobaczymy jak to będzie wyglądało na żywo... Dzięki Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.