Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Ani data właściwa ani zdjęcie przyzwoitej jakości ale za to upragniona kostka wreszcie na nagarstku. Od razu po wypakowaniu. Cieszy. :-)dce5b4195a41e0b78433cdcf94ffb0e3.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny!! Gratuluje!!!

Serdecznie dziękuję. Muszę przyznać, że Monaco (a zwłaszcza ta wersja "retro") długo chodziło mi po głowie. Jednak ciągle coś stawało na drodze albo to podpokusił inny zegarek. Fajnie mieć znów jakąś kostkę i coś niebieskiego. Oj "wybija się" ten zegarek. :-)

A czy któryś z kolegów miał może do czynienia z bransoletą BA0780, panującą do Monaco? Chodzi mi o jakość i wygodę.

Wiem, wiem Monaco najlepiej na pasku (tym też się zajmę) ale mam tak, że jak bransoleta jest dostępna to musi być w zestawie. No może z pewnymi wyjątkami. ;-) Tym bardziej, że w przypadku Monaco to wcale nie taki "duży", w porównaniu do konkurencji, wydatek.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Piotrze nowego nabytku :)

Dzięki Greg! Dobrze wiesz jak na niego chorowalem. ;-) No i jest. :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zdzierżyć rozmiarów i przeniesionej koronki ale na Twoim nadgarstku wygląda dobrze w tych zgaszonych kolorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zdzierżyć rozmiarów i przeniesionej koronki ale na Twoim nadgarstku wygląda dobrze w tych zgaszonych kolorach

Przyznam, że jeżeli chodzi o rozmiary, to przez geometrię, zegarek sięga akceptowalnej przeze mnie granicy. Bardziej uderzająca jest grubość.

Niby nienadzwyczajna ale jednak kostka robi swoje. A nadgarstek mam 18,5cm.

Natomiast co do koronki i pseudo Calibre11 to jest właśnie to coś, co mnie "kreciło". Chociaż muszę przyznać, że dziwnie się czas nastawia. Nie mówiąc już o zakładaniu zegarka do góry nogami. ;-)

Ale ja lubię nieco niestandardowe, na dzisiejsze czasy, zegarki. :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani data właściwa ani zdjęcie przyzwoitej jakości ale za to upragniona kostka wreszcie na nagarstku. Od razu po wypakowaniu. Cieszy. :-)

Piękny. Gratuluję.

 

Też myślałem o kajdanie do mojego Monaco. Niestety nie znalazłem nigdzie w rozsądnej cenie. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Greg! Dobrze wiesz jak na niego chorowalem. ;-) No i jest. :-)

 

Wiem, wiem j dlatego tym bardziej gratuluje bo nie ma nic lepszego jak dorwać w końcu poszukiwany zegarek :) Nowy w kolekcji czy coś poświęciłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie byłem w posiadaniu takiego zegarka.

 

pamiętam jak przez mgłę, ale kolega to chyba miał taki zegarek... z mechanizmem Miyoty więc to nie mogła być ani Eta ani Sellita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak przez mgłę, ale kolega to chyba miał taki zegarek... z mechanizmem Miyoty więc to nie mogła być ani Eta ani Sellita ;)

Kolega pudełko z lekami pomylił? :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pudełko z lekami pomylił? :)

 

nieee, lekarz mi złe przepisał ;)

a i jeszcze mi się przypomniało, że ta Miyota była wyśmienicie wyregulowana, porównywalnie wręcz a nawet lepiej niż np. mechanizmy Rolexa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Greg! Dobrze wiesz jak na niego chorowalem. ;-) No i jest. :-)

 

Wiem, wiem j dlatego tym bardziej gratuluje bo nie ma nic lepszego jak dorwać w końcu poszukiwany zegarek :) Nowy w kolekcji czy coś poświęciłeś ?

Fizycznie nie, ale psychologicznie jestem na to przygotowany. ;-)

Tylko decyzję ciężko podjąć.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieee, lekarz mi złe przepisał ;)

a i jeszcze mi się przypomniało, że ta Miyota była wyśmienicie wyregulowana, porównywalnie wręcz a nawet lepiej niż np. mechanizmy Rolexa ;)

Zaśmiecasz Kolego fajny temat.

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyna kostka,którą mógłbym mieć.Monaco fajnie wygląda na grubszych nadgarstkach jak na załączonym wyżej zdjęciu.Gratulacje.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani data właściwa ani zdjęcie przyzwoitej jakości ale za to upragniona kostka wreszcie na nagarstku. Od razu po wypakowaniu. Cieszy. :-)

 

 

 

Gratuluję dobrego wyboru :)  Sam się kiedyś zastanawiałem nad ta referencją , ale starszy model lepiej leży mi na ręce.

 

 

 

422c946c69c5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dobrego wyboru :) Sam się kiedyś zastanawiałem nad ta referencją , ale starszy model lepiej leży mi na ręce.

 

Dziękuję! Ja też brałem pod uwagę obie wersje. Twoja ma genialny odcień niebieskiego. Piękny kolor (jeden z ładniejszych "zegarkowych" niebieskich) i piękny zegarek. Pojedynek był zacięty. :-)

U mnie jednak przeważyła potrzeba zegarka w klimacie lat 70tych. A Calibre 11 i sprany jeans mi to zagwarantował.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

e189c3844b124e0f900f6688dc83d4bc.jpg1f9f19e1d2ef5ac416e8e1df6f3c0b58.jpg

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu odebrałem swojego Tag Heuer’a. Oddałem go do serwisu, dwa razy mi się zatrzymał w przeciągu niecałego roku jak go mam. Serwis uznany, usterka naprawiona (nie znam szczegółów). Czas realizacji 4 tygodnie. W gratisie dostałem etui podróżne

 

f1818ad45a19b5901024d9c20430a056.jpg

 

267dd8a5dfe932b90af5074be467e1e8.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale obstawiam sellita’e

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.