Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak nie ma racji to patrz punkt 1 :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dziwna i dlaczego sądzisz że pod spodem jest jakaś tarcza?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak coś naklejonego o innej fakturze i o widocznej krawędzi z białymi nierównościami, na wysokości indeksów widać jakieś białe, być może odbicia, ale być może wychodzi coś spod spodu. Zdjęcie jest nie za dobre, więc może to być coć innego, ale tarcza wskutek tego sprawia wrażenie wklejonej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki efekt występuje kiedy mamy polerowany chapter ring i indeksy się odbijają (zwróć uwagę na godz 3 masz odbicie ramki datownika) przy odpowiednim oświetleniu i kącie zdjęcia, miałem taki sam efekt jak zmodowałem swojego skx. Jedyne co nie pasuje to kolorystyka, ale może to kwestia obróbki zdjęcia.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zdjęcie takie sobie. Ale to dobrze, że jednak nie podróbka, byłby wstyd dla chrono24. Interesuję sie tym modelem, bo powoli i bez nacisku rozglądam się za takim właśnie egzotycznym monninowskim Tagiem dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech Cie :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba ten drugi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT świetny!

 

Niedawno na bazarq były podobne rzeczy do kupienia i jakoś nie było chętnych. To jak to jest z tą świetnością?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na bazarq były podobne rzeczy do kupienia i jakoś nie było chętnych. To jak to jest z tą świetnością?

To, że jest świetny nie znaczy, że go od razu kupią.

Nie masz tak?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na bazarq były podobne rzeczy do kupienia i jakoś nie było chętnych. To jak to jest z tą świetnością?

 

Koszt...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na bazarq były podobne rzeczy do kupienia i jakoś nie było chętnych. To jak to jest z tą świetnością?

Jakbym tylko mógł kupić wszystkie świetne zegarki z for całego internetu. Ale byłoby super...

 

Domyślam się Panie Sierżancie, że koszt takiej autavii w dobrym stanie to min 15 tys. złotych. Do tego jak to w vintage, jeśli ktoś nie jest super zaznajomiony z marką niestety można się przykro naciąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt...?

 Z tego co pamiętam porównywalny z chrono24 a,że można sięnaciąć to insza inszość. Dlatego podobnie jak z starymi samochodami na zlotach - no ładny, miło popatrzeć tylko co z tego.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tylko mógł kupić wszystkie świetne zegarki z for całego internetu. Ale byłoby super...

 

To byłoby coś :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Czy mieliście może w swoich kolekcjach te zegarki?

 

https://www.chrono24.pl/tagheuer/aquaracer-calibre-5--id9854090.htm

 

https://www.chrono24.pl/tagheuer/aquaracer-500m-wak2110--id10572096.htm

 

Jeden z nich chcę wziąć. 

300m jest nowa. W foliach, ma tydzień (inne źródło niż to które wkleiłem), natomiast 500 m to ten z linku. Cena w przypadku oby dwóch jest identyczna.

Czy może jest jakaś przewaga tej 41 mm nad 43 w noszeniu? Bransoleta jest wygodniejsza?

Może ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego 41 mm bo aquaracera 43 miałem i wiem z czym to się je natomiast kusi mnie własnie 500 m hm...
Dziękuję za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę też zależy od rozmiaru nadgarstka :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym i drugim ten sam kaliber to wnioskuje, że grubość jest porównywalna. Aquaracer'a 43 nosiłem i był ok więc o 2 mm mniejszy powinien być bardziej ok :)

Kupuje w ciemno. Trudno :)

Bransoleta w 300m jest chyba delikatnie zwężana idąc ku zapięciu. W 500m chyba tego nie ma co mi się bardziej podoba.

Też słyszałem, że 500 m są bardziej masywne, mięsiste :) co również mi bardziej odpowiada :)

 

Szkoda, że nie produkuja już tego "kloka" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta 300m  przy kopercie:  w mniejszym 20 mm, a w tym wiekszym 22mm. Jest zwężana do 18mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda, że nie produkuja już tego "kloka" 

 To, że już nie produkują nie znaczy, że nie można kupić. Nie widzę przeszkód.

 Sam szukam pewnego modelu w pełnym fabrycznym zestawie już będzie ze 2 lata i nic. Najważniejsze to się nie poddawać.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co pamiętam porównywalny z chrono24 a,że można sięnaciąć to insza inszość. Dlatego podobnie jak z starymi samochodami na zlotach - no ładny, miło popatrzeć tylko co z tego.

 

Ano właśnie. Trudno się dziwić, że z punktu widzenia estetyki wielu się podoba, ale nie mają środków na zakup. Ja się jakiś czas temu zachwyciłem chronografem Minerwy, sprzedawanym u nas na bazarku. Piękna maszyna, to die for. Ale niestety, nie dysponowałem wolnymi środkami obrotowymi. Co nie zmienia faktu, że była to wspaniała sztuka.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubiler Sliwinski wyprzedawał 500m, można zadzwonić i zapytać czy aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.