Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta bransoleta wymiata nie sądziłem ze będzie mi się bardziej podobała niż pasek z tym tagiem -mega zestawienie

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu jak widziałem to Monaco na ręce Al Pacino wiedziałem, że dużo lepiej na bransolecie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę chyba jedyny, który uważa , ze na pasku wyglada świetnie a na bransolecie tak sobie :) Zreszta żaden zegarek kwadratowy czy prostokątny nie widzi mi się na kajdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę chyba jedyny, który uważa , ze na pasku wyglada świetnie a na bransolecie tak sobie :) Zreszta żaden zegarek kwadratowy czy prostokątny nie widzi mi się na kajdanie :)

Nie będziesz. Mam podobnie. Choć oczywiście oddzielnie i zegarek i bransoleta są świetne. Tak samo miałem z IWC Markiem na bransolecie ( skądinąd doskonałej ) . Pewne zegarki najlepiej wyglądają jednak na paskach.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podoba sie Monaco na pasku  z dziurkami.

 

post-95072-0-92990400-1554291396_thumb.jpg

 

 

 

Jest również  Monaco  na gumie.

 

post-95072-0-93410700-1554291660_thumb.jpg

 

 

Ważne, zeby zakup cieszył i trafial w osobisty gust.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa z lewej - świetne. Sam nie wiem, który fajniejszy.

A ten z prawej jakiś przeładowany mi się wydaje.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę chyba jedyny, który uważa , ze na pasku wyglada świetnie a na bransolecie tak sobie :) Zreszta żaden zegarek kwadratowy czy prostokątny nie widzi mi się na kajdanie :)

 

Nie będziesz. Mam podobnie. Choć oczywiście oddzielnie i zegarek i bransoleta są świetne. Tak samo miałem z IWC Markiem na bransolecie ( skądinąd doskonałej ) . Pewne zegarki najlepiej wyglądają jednak na paskach.

Gdyby ktoś mnie zapytał o bransoletę i Monaco przed wyjęciem z pudła i założeniem, prawdopodobnie zgodziłbym się z Wami. Mój sceptycyzm przed takim połączeniem spowodował nawet, że poprosiłem Karola aby "dorzucił" do paczki oryginalnego motyla. Teraz jednak będę bronić tej bransy. Wszystko pasuje, super zestaw. Oczywiście będzie blue aligator i wtedy postaram się na obiektywną ocenę. 

 

Ale ta bransoleta wymiata nie sądziłem ze będzie mi się bardziej podobała niż pasek z tym tagiem -mega zestawienie

 

Na bransolecie faktycznie świetny. Gratulacje!

 

Od momentu jak widziałem to Monaco na ręce Al Pacino wiedziałem, że dużo lepiej na bransolecie.

 

Dzięki Panowie. Pełna zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś mnie zapytał o bransoletę i Monaco przed wyjęciem z pudła i założeniem, prawdopodobnie zgodziłbym się z Wami. Mój sceptycyzm przed takim połączeniem spowodował nawet, że poprosiłem Karola aby "dorzucił" do paczki oryginalnego motyla. Teraz jednak będę bronić tej bransy. Wszystko pasuje, super zestaw. Oczywiście będzie blue aligator i wtedy postaram się na obiektywną ocenę.

Dzięki Panowie. Pełna zgoda.

Może tak być. Musimy się kiedyś umówić bo jednak nic nie zastąpi własnych doświadczeń. Ale zamiast aligatora rób jakiegoś rally. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A ten z prawej jakiś przeładowany mi się wydaje.

Tam jest całkiem inna koperta (większa) i mechanizm.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa jest unikatowa, bo nie pasuje do nowszej wersji, sport to również guma i oprócz tej powyżej jest dostępna gładka, nawet fajniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że jak Monaco nigdy nie było w kręgu mojego zainteresowania, tak po zdjęciu kolegi Respak przyznaję, że chetnie bym przymierzył tę referencje - bransoleta wyglada świetnie! niech się nosi!

Edytowane przez Barry_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa z lewej - świetne. Sam nie wiem, który fajniejszy.

A ten z prawej jakiś przeładowany mi się wydaje.

Biel przełamująca niebieską tarcze rewelacyjna. Z prawej , fakt przeładowany i ta 3-czesiowa data tez na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być. Musimy się kiedyś umówić bo jednak nic nie zastąpi własnych doświadczeń. Ale zamiast aligatora rób jakiegoś rally.

Podstolik? Zawsze i wszędzie! ;)  A rally też oczywiście.

 

muszę przyznać że jak Monaco nigdy nie było w kręgu mojego zainteresowania, tak po zdjęciu kolegi Respak przyznaję, że chetnie bym przymierzył tę referencje - bransoleta wyglada świetnie! niech się nosi!

Dzięki. A na przymiarkę zapraszam na najbliższe śląskie podstolikowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podstolik? Zawsze i wszędzie! ;) A rally też oczywiście.

 

Dzięki. A na przymiarkę zapraszam na najbliższe śląskie podstolikowanie.

Michał, to dajcie znać jak coś będziecie robić. Chętnie się przejadę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repsak dołączam do gratulacji i napisze jak jeden z poprzedników. Na pasku Monaco nie wzbudzał mojej ekscytacji, ale po twoim zdjęciu jestem zachwycony. Na tej bransolecie gra idealnie i jest piękny. 

Dzięki Tropic mam tak samo ;)

To jeszcze przyspamuję.  Przymiarki przed dzisiejszym wyjściem.

post-89160-0-07653600-1554556292_thumb.jpg

post-89160-0-38312900-1554556301_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek i fajne fotki :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repsak -poprostu mega !!! Zazdroszczę jak cholera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki podziękowania. Utwierdzacie mnie w przekonaniu świetnego, nieplanowanego zakupu.

Wczoraj się wahałem co na nadgarstek, Batman czy  McQueen. Ale tylko trochę się wahałem :D

Wysoko cenię sobie opinie żonki ;): "znowu jakiś nowy zegarek? pokaż go... taki inny ... ładny jest"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonka ma rację.

Inny i ładny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repsak, no ma swój urok ten zegar nawet na tej bransolecie i mimo niekoszernego układu indeksów i pusherów, wygląda świetnie - sportowy czy elegancki ? ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert na bransolecie jest sportowo elegancki, ale  szykuje się wersja elegancko sportowa :lol:


Żonka ma rację.
Inny i ładny.

Michał żona ma zawsze rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Michał żona ma zawsze rację ;)

Oficjalne tego się też trzymam. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.