Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też dziś Monaco wylądowało na ręku.

b9629f547c5023f309aff3c34029af63.jpg

 

Czy ktoś z Was testował pasek kauczukowy razem z Monaco?

Zastanawiałem się nad zabraniem swojego na wakacje, ale pod warunkiem, że będę mógł w nim bez problemu popływać. WR ma odpowiednie, ale pasek skórzany go dyskwalifikuje.

Dziś próbowałem znaleźć jakiś sensowny kauczukowy zamiennik, który jest kompatybilny z oryginalnym zapięciem i udało mi się znaleźć na dobrą sprawę tylko jeden na ebayu, który wyglądał na w miarę przyzwoity jakościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Monaco piękne, jak zawsze

 

U mnie dziś też TAG

 

 

Ty zdrajco! :D Gdzie Pam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego Aquaracera też miło jest obejrzeć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku na bransie wygląda super.

Patryk gratulacje, bo zdaje się, że to świeży nabytek?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zdrajco! :D Gdzie Pam??

Jeden z kolegów na forum mi o nim przypomniał i dziś PAM leży sobie spokojnie w pudełku

 

Takiego Aquaracera też miło jest obejrzeć :-)

Dzieki

 

Maćku na bransie wygląda super.

Patryk gratulacje, bo zdaje się, że to świeży nabytek?

Tomku, świeży był 2,5roku temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tomku, świeży był 2,5roku temu

hmm

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Gdzie w Lublinie oddać Monaco Cal 6 do przeglądu ?

Ktoś się orientuje jaki to może być koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden z kolegów na forum mi o nim przypomniał i dziś PAM leży sobie spokojnie w pudełku

 

Eh... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś z Was testował pasek kauczukowy razem z Monaco?

Zastanawiałem się nad zabraniem swojego na wakacje, ale pod warunkiem, że będę mógł w nim bez problemu popływać. WR ma odpowiednie, ale pasek skórzany go dyskwalifikuje.

Dziś próbowałem znaleźć jakiś sensowny kauczukowy zamiennik, który jest kompatybilny z oryginalnym zapięciem i udało mi się znaleźć na dobrą sprawę tylko jeden na ebayu, który wyglądał na w miarę przyzwoity jakościowo.

FT6005 pasuje idealnie w uszach, alternatywa to FT6021.

Pierwszy zapięcie motylek np. FC5014, FC5030, drugi ma moim zdaniem gorsze dedykowane zapięcie

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nas tu nie było :))

To prawda zapraszamy częściej

 

 

Przez moje ostatnie zakupy zegarkowe, mój Aquaracer leży w pudełku non stop. Jakby komuś bardzo zależało na tym modelu zapraszam do rozmów na PW.

 

ba2773ce23f53363de414483c832880a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne te Wasze Autavie, Monaco i Aquaracery! Każdy z nich bez wyjątku ma coś w sobie. A mnie na razie cieszy... 

 

post-110076-0-77624700-1565172633_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też ciągle cieszy.

 

post-92718-0-56281000-1565181260_thumb.jpg

 

Z racji wakacyjnych rozjazdów trochę czasu spędziła w pudełku ale już z powrotem jest na nadgarstku :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna tarcza rządzi! Jak mogłem zapomnieć o Carrerze? Jak z perspektywy czasu oceniasz jakość wykonania tego zegarka i bransolety? Spotkałem się z opiniami, że rysują się od byle czego, ale wiadomo - każdy użytkuje inaczej. Sam mierzyłem w wKruku wersję ze złotymi wskazówkami i Carrera wyglądała obłędnie.

Edytowane przez Deathcoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne te Wasze Autavie, Monaco i Aquaracery! Każdy z nich bez wyjątku ma coś w sobie. A mnie na razie cieszy... 

 

Twojemu tez nic nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna tarcza rządzi! Jak mogłem zapomnieć o Carrerze? Jak z perspektywy czasu oceniasz jakość wykonania tego zegarka i bransolety? Spotkałem się z opiniami, że rysują się od byle czego, ale wiadomo - każdy użytkuje inaczej. Sam mierzyłem w wKruku wersję ze złotymi wskazówkami i Carrera wyglądała obłędnie.

 

Co do jakości samego zegarka raczej zastrzeżeń nie mam. Rysuje się też nie bardziej od innych moich. Wszystko zależy jak patrzysz, jeśli rzucisz sobie z góry mocny halogen na polerowany bok koperty... to rysy będą... w każdym zegarku.

Bransoleta od góry jest szczotkowana więc się mało rysuje. Za to boki są polerowane. I właściwie to chyba każde ogniwo złapało jakieś rysy. Mało to widać bo to bok ale są. No i trochę chyba krótka ta bransoleta. Po dopasowaniu (raczej luźno) na mój 17+ nadgarstek zostało jedno ogniwo i jedno półogniwo. Ciekawe jak ktoś ma 19cm? Przy takim zapięciu ogniw powinno być jednak więcej.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informacje, też miałem takie wrażenie że nawet mierząc ten zegarek na moim 16,5cm nadgarstku niewiele zostałoby do skrócenia u zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku, super na tym kajdanie.

 

...

Czy ktoś z Was testował pasek kauczukowy razem z Monaco?

Zastanawiałem się nad zabraniem swojego na wakacje, ale pod warunkiem, że będę mógł w nim bez problemu popływać. WR ma odpowiednie, ale pasek skórzany go dyskwalifikuje.

Dziś próbowałem znaleźć jakiś sensowny kauczukowy zamiennik, który jest kompatybilny z oryginalnym zapięciem i udało mi się znaleźć na dobrą sprawę tylko jeden na ebayu, który wyglądał na w miarę przyzwoity jakościowo.

Ja kiedyś miałem na niebieskim gumowym pasku. Mnie się podobał. Większość była innego zdania. :(

Był to zwykły pasek za kilkadziesiąt pln.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda zapraszamy częściej

Przez moje ostatnie zakupy zegarkowe, mój Aquaracer leży w pudełku non stop. Jakby komuś bardzo zależało na tym modelu zapraszam do rozmów na PW. /quote]

 

Nie mogę w to uwierzyć :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w to uwierzyć :))

Oj, na bazarku go nie zobaczysz zwracałem się bardziej do osób „chorujących” na ten model, tak żeby zegarek mógł cieszyć dalej kogoś innego. Jak się nie znajdzie osoba, to AR poleży trochę u mnie, znudzą mi sie ostatni zakup i znowu wrócę do TAGa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.