Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zastanawiam się po co właściwie zamieszczamy tutaj różne wątki, skoro nikt ich później nie czyta, jak choćby ten: #1381 ze strony 70-tej?

Nie miałem wtedy żadnego Taga,nie czytam wszystkich wątków od deski do deski, a nie bardzo mam czas i chęć teraz nadrabiać 1000 stron wstecz. Wybacz proszę moją ignorancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pływam, chociaż nie muszę...

post-66434-0-99586100-1567623888_thumb.jpg

post-66434-0-32580000-1567623949_thumb.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten zielony aquaracer - ach, gdyby nie ta ordynarna sellita najgorszego sortu ...   ;)

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@jubiler1 możesz jeszcze zapytać o cenę oryginalnego paska tutaj http://www.pieskiewicz.pl/ wysyłają bezproblemowo.

 

 

 

 

 

Old school

 

attachicon.gifa2.JPG

 

attachicon.gifa1.JPG

Ostatecznie poszedłem za Twoją radą i pasek jest już w drodze.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jubiler1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten zielony aquaracer - ach, gdyby nie ta ordynarna sellita najgorszego sortu ...   ;)

 

Mam takie wrażenie, że ta "ordynarna sellita" w TAG'ach to taka trochę "urban story".

Wszystko opiera się na paru, ciągle tych samych zdjęciach, które na dodatek są już dość leciwe, do tego czytałem, że TAG Heuer coś tam w mechanizmach poprawił więc nie wiadomo czy są ciągle aktualne.

Co prawda Aquaracer'a nie mam ale moja Carrera Caliber 5 (czyli pewnie "ordynarna sellita"), chodzi tak:

post-92718-0-64579800-1568025998_thumb.jpg

 

Może nie jestem zbyt wymagający ale mnie taki wynik absolutnie satysfakcjonuje. I nie robi mi czy jest tam w środku ten stabilizujący kawałek plastiku czy go nie ma.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w rozszyfrowaniu jednej cyfry w numerze referencyjnym Carrery CV2010.

Na aukcjach trafiam na różne oznaczenia CV2010-0, CV2010-2, CV2010-3.

Co oznacza ta ostatnia cyfra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w rozszyfrowaniu jednej cyfry w numerze referencyjnym Carrery CV2010.

Na aukcjach trafiam na różne oznaczenia CV2010-0, CV2010-2, CV2010-3.

Co oznacza ta ostatnia cyfra?

 Być może chodzi o pasek lub bransoletę, może kolor tarczy. Nie wiem. Kolega spyta na calibre11.com na 100% odpowiedzą.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory tarczy są czwartą cyfrą oznaczone.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w rozszyfrowaniu jednej cyfry w numerze referencyjnym Carrery CV2010.

Na aukcjach trafiam na różne oznaczenia CV2010-0, CV2010-2, CV2010-3.

Co oznacza ta ostatnia cyfra?

Jeśli mnie pamięć nie myli to w tym przypadku oznaczało niewielkie zmiany wprowadzane w danym modelu (np czcionka). Tag heuer nie zmieniał referencji tylko stosował dodatkowa cyfrę na końcu. Postaram się znaleźć źródło.

 

Edit:

Cytat z Calibre11.com

TAG Heuer use the "-0" (or other number) when the same reference number has running changes- it's not for years of production. For example, the dial finish may change from one year to the next. They won't change the reference number, just add "-0" or "-1" if there's already been a "-0"

Some of these changes you won't see. With the Calibre 1887, they changed the supplier of the hairsprings, so that drove a "-0"

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to w tym przypadku oznaczało niewielkie zmiany wprowadzane w danym modelu (np czcionka). Tag heuer nie zmieniał referencji tylko stosował dodatkowa cyfrę na końcu. Postaram się znaleźć źródło.

 

Edit:

Cytat z Calibre11.com

TAG Heuer use the "-0" (or other number) when the same reference number has running changes- it's not for years of production. For example, the dial finish may change from one year to the next. They won't change the reference number, just add "-0" or "-1" if there's already been a "-0"

Some of these changes you won't see. With the Calibre 1887, they changed the supplier of the hairsprings, so that drove a "-0"

 

Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Cytat z Calibre11.com

TAG Heuer use the "-0" (or other number) when the same reference number has running changes- it's not for years of production. For example, the dial finish may change from one year to the next. They won't change the reference number, just add "-0" or "-1" if there's already been a "-0"

Some of these changes you won't see. With the Calibre 1887, they changed the supplier of the hairsprings, so that drove a "-0"

 

Przeglądając zdjęcia tych modeli, zauważyłem w modelu -0 inny kształt rotora od automatycznego naciągu w porównaniu z modelami -2 i -3.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa świetna limitacja Monaco "The Hour Glass" w ilości 50 szt. dostępnych tylko w Singapurze.

 

eb8a548e459ca80fb5cce5e768ac7735.jpg492a8c77f6a36c6546059efbce321472.jpg

14504f342fff3a3a9defc2f5e9f945cb.jpg82223b8fefdb8a175d611e42d6bd227e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna.

 

Ciekaw jestem, czy kiedyś będzie limitka dostępna tylko w Polsce.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa świetna limitacja Monaco "The Hour Glass" w ilości 50 szt. dostępnych tylko w Singapurze.

 

 

 

 

Myślałem, że to przypadek, że w 2 egzemplarzach Monaco Calibre 11, które oglądałem w ostatnich miesiącach, cyfry datownika nie były na środku okienka, ale widzę, że w tym egzemplarzu limitki też tak jest   :blink:

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie poszedłem za Twoją radą i pasek jest już w drodze.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Eleganko :)

 

post-95072-0-66445000-1568197110.jpg

Limitka Monaco fajna, parę lat temu z okazji GP Singapuru pojawiła się również limitka.

post-95072-0-49516100-1568197144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jakiego rzędu rabaty można u nas wyrwać przy zakupie TAGa?

Pytam, gdyż na chrono24 nową carrerę calibre 5 można kupić o 30% taniej od sugerowanej ceny detalicznej w PL.

Czy ktoś z Was utargował tyle kupując sikora z polskiej dystrybucji w jakimś salonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.