Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

Witam moich klubowych kolegów (od dziś mogę się tak do Was zwracać :) )

Nie wiem czy nie najładniejszy Aquaracer. Na pierwszy rzut kątem oka podobny do Rolexa Yachtmastera niebieskiego.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

I ja gratuluję. Widzę, że po wahaniach stanęło na Tagu.

I dobrze  :D

Dziękuje Panowie.

Tak, wahania były ale niektórzy mówili że dało się wyczuć, że od początku bardziej się skłaniam ku TH i tak też wyszło

Witam, zadałem pytanie w odpowiednim temacie, nawet dostałem PW z ofertą od jednego z członków forum (niestety dostępność dopiero za dwa tygodnie), ale polecono mi spytać tutaj, więc pozwolę sobie wkleić treść:

"Chcę zakupić zegarek (CAR2A11.BA0799)z tematu, właściwie jestem zdecydowany, chyba, że wybijecie mi go z głowy:) Mam Formulę 1 od jakiś 10 lat więc zżyłem się z TH, ale czas na coś poważniejszego. Uprzedzam - wiem że Caliber 1887 jest kupiony od Seiko i.. mi to nie przeszkadza, gdyż nie mam nic do Seiko:)

Problem polega na ogromnym rozrzucie cenowym pomiędzy Polskim rynkiem, a zagranicznym. Kruk oferuje 20500zł i rabat 15% max podczas gdy na chrono24 można wyrwać od 3060euro/~13600zł.

W związku z tym moje pytanie polega na tym, czy w Polsce kupię ten zegarek w równie rozsądnej/niskiej cenie, a jeżeli znacie takie miejsca, czy moglibyście jakieś polecić? Może na tym forum jest ktoś kto zajmuje się handlem zegarkami tej firmy i jest skłonny negocjować. PS: W grę wchodzi tylko zegarek nowy/nieużywany.

Dziękuje gorąco za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam, Aleksander."

Jak oceniasz jakość tego paska? Miękki jest?

Jest bardzo miekki i przyjemnie sie uklada, materialy sa ok, dbalosc o detal moglaby byc lepsza :)

ja kupowałem od Karola z forum i byłem mega zadowolony :) poszperaj znajdziesz namiary

Tez moge Karola polecic!

Dzień dobry. Jestem nowy i jestem żywo zainteresowany tym modelem Tag : CAR2012.FC6235. Na chrono24 było kilka propozycji, ale mam mieszane uczucia. Ktoś coś??

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edited by jubiler1

Miałem takiego tylko z bransoletą. Sprzedałem użytkownikowi Mikkelo. Zapytaj go czy nie chce sprzedać.

Najładniejszy zegarek jaki miałem w życiu.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Wracając jeszcze do Carrery ze zdjęcia powyżej. Znalazłem taki, tylko na bransolecie. Czy któryś z użytkowników wie, gdzie można dokupić ten czarny pasek z zapięciem motylkowym FC5037 (to chyba standardowo w tych zegarkach).

Edited by jubiler1

Dziękuję za polecenie kolegi Karola, jestem z nim w stałym kontakcie, jednak muszę troszkę poczekać na dostępność.

Mam jednak dylemat. Po tym jak kolega wysłał mi zdjęcie CAR2014 troszkę we mnie ta tarcza urosła i wybrałem się do Kruka..

A więc jestem w kropce pomiędzy CAR2014, a CAR2A11 - obydwa zegarki na stalowej bransolecie.

CAR2014 wydaje mi się być bardziej uniwersalny, spokojny, czerń i złoto pasuje do wszystkiego, bije od niego klasą na kilometr. Mam nadgarstek 19cm co też za nim przemawia gdyż optycznie wydaje się większy od CAR2A11 ponieważ nie ma bezela wokoło który zmniejsza tarczę. CAR2A11 jest bardziej sportowy, ale mniej elegancki i wydaje mi się że nie aż tak uniwersalny. Jedyne czego brakuje mi w CAR2014 to podziałka tachymetru.

Zegarek chciałbym mieć przez długi czas i nie planuję go zamieniać/sprzedawać, gdyż przyzwyczajam się do takich rzeczy i lubię jak są ze mną długi czas co przemawia za CAR2014 z racji na wg. mnie prostszy i nieśmiertelny design.

Pomocy, co myślicie o tym wszystkim, wszelkie uwagi mile widziane:)

Biorąc pod uwagę uniwersalność to zgadzam się z Tobą, CAR2014 jest prostszy, bardziej stonowany i wyważony.

Osobiście wybrałbym jednak CAR2A11 ze względu na ilość detali, drobnych smaczków (pomimo, że niektórzy twierdzą, że to tylko nudna Carrera). Do tego ta antracytowa tarcza na żywo naprawdę robi robotę. Sam wybrałem wersję McLaren z białą tarczą ale gdybym go nie dostał (swoją drogą również od Karola - polecam :) ) to mój wybór padłby właśnie na CAR2A11. Tylko ja szukałem typowo sportowego zegarka, a nie wiem jakie Ty masz oczekiwania wobec niego :) 

Car2014 jest elegancka, ale nie ma tego czegoś co ma Car2A11, jest zbyt łagodna, bez pazura.

A więc jestem w kropce pomiędzy CAR2014, a CAR2A11 - obydwa zegarki na stalowej bransolecie.

Pomocy, co myślicie o tym wszystkim, wszelkie uwagi mile widziane:)

Skoro osiołkowi w żłobie dano... to może wszystkomająca CAR2115?

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Strasznie się napaliłem na Aquaracera WAY211A.FT6068

Pomóżcie, napiszcie, że nie warto, czy coś takiego... :D

Co-Axial

Strasznie się napaliłem na Aquaracera WAY211A.FT6068

Pomóżcie, napiszcie, że nie warto, czy coś takiego... :D

A ja na Aquagraph CN211A. Jak żyć prezesie, jak żyć?

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.