Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.

Powiem więcej, są lepsze kwarce od automatów.

kwarce z certyfikatem COSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Powiem więcej, są lepsze kwarce od automatów.

Tak też się zdarza.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynący sekundnik to wizualny dodatek, wiec bywa ze to tez zaważy na wyborze. Przy okazji, na stronie TH podano  odchylenia aut, od -5 do +20.


na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-104759-0-76393800-1527583090_thumb.jpg

Panowie,

Dajcie please znać jaki pasek (skórzany) pasuje do AR...testuje ten ale coś mi nie gra..myślę nad vintage ale nie wiem...

Edytowane przez Tomek1975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie please znać jaki pasek (skórzany) pasuje do AR...testuje ten ale coś mi nie gra..myślę nad vintage ale nie wiem...

tu masz mojego na skórze (od Pattini) wg mnie spasował się idealnie... u Cibie nie pasują mi te czerwone przeszycia... z żółtymi natomiast mogło by to ciekawie wyglądać...

post-102723-0-95568900-1527584020_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300m ,,musi'' być pogrubienie w uszach .

post-95072-0-35006800-1527586850_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za sugestie co do pasków. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z paskami typu vintage i 300ką? jak to wygląda w całości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie Taga, mój pierwszy zegar tej marki.  :wub:

 

świetna ta referencja -gratuluje , ale wydaje mi się że nieco przydługawa bransoleta

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próba szczelności... zostało jeszcze 498m zapasu... ;-P

post-102723-0-84912600-1527869506_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest tu ktoś w posiadaniu bądź miał Monaco? Ostatnio bardzo zwracam uwagę na ten zegarek. Mam już kilka innych celów zegarkowych, ale zastanawiam się nad dopisaniem go do listy ;) Nie miałem go jeszcze na ręce, tak na prawdę to nie miałem jeszcze zegarka z inną niż okrągłą kopertą. To jest moja największa zagwozdka, czy wygodny w użytkowaniu?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chyba z 3 lata. Co jak na mnie to naprawdę kawał czasu.

Jest świetny.

Piszę o niebieskim chrono.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próba szczelności... zostało jeszcze 498m zapasu... ;-P

Nurek w swoim żywiole :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na stanie i gorąco polecam. Zależnie od tego czy zależy Ci na żywej pięknej niebieskiej tarczy czy vintage'owym klimacie to Cal. 12 lub 11.

Mam Monaco od pół roku i to to nadal mój ulubiony zegarek. No dobra, ex aequo z Nauticalem.

Co do wygody to ciężko jednoznacznie mi stwierdzić. Nigdy nie miałem zegarka, który okresliłbym jako niewygodny i niezdatny do noszenia. Z drugiej strony nie mogę powiedzieć aby Monaco było mistrzem w kwestii wygody. W znaczeniu, że nie czuć go na ręku. Ale w przypadku tego modelu chyba nie o to chodzi.

Kwadratowa koperta i rozmiar sam w sobie nie jest problemem. Jednak w połączeniu z gruboscią, nie jest to płaski zegarek a do tego to wystające szkiełko, Monaco nosi się nieco inaczej. Pod mankiet nie łatwo schować i trzeba się trochę do rogów przyzwyczaić.

Miałem kilka kwadratowych zegarków i uwielbiam ten kształt koperty. Dla niektórych kolegów będzie to może herezja ;-) ale według mnie kwadrat na nadgarstku jest bardziej naturalny jeżeli spojrzymy na przedramię, nadgarstek i dłoń. Nie ma tam okrągłości. Nie mniej większość zegarków mam okraglych ale Monaco polecam. To coś zupełnie innego. W dobrym słowa znaczeniu.

 

Zdjęcia na 18,5cm nadgarstku. Łącznie z profilem pokazujący, to o czym pisałem.61e3a552398412087ff85cd8c06e895e.jpg709d7504de18cde1049bbbd2d72a1851.jpg05f5842fda5d81be8bc99e32daed50e4.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

EDIT: Panowie, skoro już o kwadratach mowa to mam pytanie. Czy ktoś może z kolei użytkował Silverstone. Chodzi mi po głowie kolejny czworobok.

Zdaję sobie sprawę, że to 42-ka ale może przez zaokrąglone rogi układa całkiem dobrze. ???

Mam gdzie przymierzyć ale brak czasu się wybrać. Poza tym chodzi o brąz a nie kolejny niebieski.

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PistolPete dzieki wielkie za szybka i obszerna odpowiedz. Mysle o klasyku takim jak Twoj z koronka po lewej stronie, jak juz szalec to na calego ;) teraz to juz na pewno musze przymierzyc.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki - czy ktoś miał okazję widzieć tę ofertę? Czy coś wygląda nie tak?

 

TAG HEUER Carrera Calibre 16 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7230171228

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie sądzę, zdjęcia ok, sa papiery i to od polskiego znanego sprzedawcy, na dodatek allegrowicz z 16letnim stażem... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówić się na odbiór osobisty w Warszawie i potwierdzić  oryginalność u Pieśkiewicza. Piaseczno niedaleko więc dojazd dla sprzedającego nie powinien stanowić kłopotu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w pudełku taki pasek, co sądzicie o takim połączeniu z Monaco ?

 

f7c0f42c13214.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na konotacje tego zegarka pasek typu rally jak najbardziej pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie ok, ważne żebyś sie wygodnie czuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.