Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SphinX

Spotkanie - Warszawa

Recommended Posts

Guest Mateusz Dąbrowski

Ja też postaram się wpaść :)

Mamy zarezerwowane miejsce (na 10 osóB) w restauracji ŻURAWINA - ul. Żurawia 32/34. Na godz. 19 (czyli od 19)

Zapraszam i bierzcie ze sobą zegarki - postaram się zrobić jakiś mini foto-reportaż.

Do zobaczenia :)

Witam.

Jeśli można to bym chętnie dołączył. Na podstoliku nie byłem już chyba kilka lat...

Pozdrawiam

Michał

Zapraszam, ale jak napisałem, stolik jest na 10 osób, i może być problem z miejscem...

OK, nie ma sprawy.

W takim razie przy następnej okazji postaram się zgłosić trochę wcześniej :)

Pozdrawiam.

Michał

reservation is under the name Chlastawa.

It starts at 19, so just look for a bunch of guys checking each other watches ;)

reservation is under the name Chlastawa.

It starts at 19, so just look for a bunch of guys checking each other watches ;)

Haha!

See you tomorrow and thank you very much for the invitation!

Guest Mateusz Dąbrowski

Jednak nie dam rady, więc jedno miejsce zwalniam :(

Chyba coś jest nie tak z tym spotkaniem skoro jeden z Klubowiczów - „mlp” napisał, cyt:

"OK, nie ma sprawy.

W takim razie przy następnej okazji postaram się zgłosić trochę wcześniej  :)

Pozdrawiam.”

Spotkania pod-stolikowe to spotkania jak najbardziej otwarte !

Każdy z Klubowiczów jeśli tylko ma chęć i wolny czas może na takie spotkanie przyjść tym bardziej ze każdy płaci za siebie. Zwykle jest tak że ktoś na forum rzuca propozycję spotkania i albo kilka osób się zjawia, albo nie.

Zaznaczanie w takim przypadku, że liczba miejsc jest ograniczona jest niekoleżeńskie !

Problemu z miejscem nigdy nie było i w tym przypadku też nie będzie. To nie jest restauracja do której czeka się na stolik kilka miesięcy. Personel tej knajpki zawsze znajdzie w razie czego dwa czy nawet trzy krzesła dla zbłąkanego Klubowicza.

„mlp” - masz chęć i czas to przyjdź i ciesz się ze spotkania bo ono jest między innymi dla Ciebie  :)

Moze jednak dam rade sam, wiec miejsca nie zabraknie ;)

Darku - wezmiesz ze soba AP? :rolleyes:

Ogólnie proszę Was o branie zegarków - jednego na każdy nadgarstek ;)

Witam,

Pisząc "nie ma sprawy" miałem na mysli, że brak miejsca nie jest dla mnie problemem :)  A na spotkanie się wybieram - zegarki mam już ze sobą.

Do zobaczenia.

Michał

Chyba coś jest nie tak z tym spotkaniem skoro jeden z Klubowiczów - „mlp” napisał, cyt:

"OK, nie ma sprawy.

W takim razie przy następnej okazji postaram się zgłosić trochę wcześniej  :)

Pozdrawiam.”

Spotkania pod-stolikowe to spotkania jak najbardziej otwarte !

Każdy z Klubowiczów jeśli tylko ma chęć i wolny czas może na takie spotkanie przyjść tym bardziej ze każdy płaci za siebie. Zwykle jest tak że ktoś na forum rzuca propozycję spotkania i albo kilka osób się zjawia, albo nie.

Zaznaczanie w takim przypadku, że liczba miejsc jest ograniczona jest niekoleżeńskie !

Problemu z miejscem nigdy nie było i w tym przypadku też nie będzie. To nie jest restauracja do której czeka się na stolik kilka miesięcy. Personel tej knajpki zawsze znajdzie w razie czego dwa czy nawet trzy krzesła dla zbłąkanego Klubowicza.

„mlp” - masz chęć i czas to przyjdź i ciesz się ze spotkania bo ono jest między innymi dla Ciebie  :)

Nie mój podstolik ale wypowiedź Eugeniusza warta uhonorowania...

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Zgadzam sie , ale pamiętajmy prosze,że jesli organizator zbiera dane , robi rezerwację to pózniej jesli rezerwacja była np na 10 osób a przyszło 20 to może być zwykły , fizyczny problem z miejscami ..

I nie jest to niczyja zła wola czy niegrzeczność tylko realia miejsca

Zgadzam sie , ale pamiętajmy prosze,że jesli organizator zbiera dane , robi rezerwację to pózniej jesli rezerwacja była np na 10 osób a przyszło 20 to może być zwykły , fizyczny problem z miejscami ..

I nie jest to niczyja zła wola czy niegrzeczność tylko realia miejsca

No to chociaż Pan prezes zrozumiał, co napisałem - ufff

Na szczęście kolega mlp także :)

kurcze ja tylko na jednym nadgarstku będę wyposażony ;)

może uda mi się jeszcze po pracy do domu podjechać: brać moonwatcha czy SMP 300M?

Ogólnie proszę Was o branie zegarków - jednego na każdy nadgarstek ;)

Jak "Ruskie" w 45 szli na Berlin, to mieli po kilka zegarków na każdym nadgarstku i na obydwóch nogach i kolekcjonerami siebie nie nazywali. :)  

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

może uda mi się jeszcze po pracy do domu podjechać: brać moonwatcha czy SMP 300M?

oba :)

oba :)

obu nie da rady bo na ręku będę miał Omegę AT. wybierać :)

edit: niestety nie wyszedłem jeszcze z pracy i nie zapowiada się żebym wyszedł przez następną godzinę...w razie czego dojadę później albo pojawię się innym razem.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.