Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
dariusz chlastawa

ALBUM 10 lat KMZiZ

Recommended Posts

Postaram się być w środę.

Album już dotarł do Warszawy  !!!

/ wieczór z albumem i jego twórcami /

Termin spotkania to środa  15 czerwca w kawiarni zegarmistrzowskiej na Sadybie. Godzina 19:00. Chętnych, proszę o wpisywanie się na listę:

1. Jansando69 + 4

2. Władek Meller

3. Tomasz Sitkowski

4. darisz chlastawa - nie uzgadniałem tego wpisu z Darkiem, ale Darek musi być na tym wieczorze     :)

5. Eugeniusz Szwed

6. dziadek

7. pk_kamil

8. Pan Tarhei

9. ASTRAL

Edited by Eugeniusz Szwed

dokonałem wpłaty za album na konto stowarzyszenia :)

do zobaczenia w najbliższą środę :)

Czas zmienia perspektywę

Będę i ja.

Mirek

---------------------------------

Album już dotarł do Warszawy  !!!

/ wieczór z albumem i jego twórcami /

Termin spotkania to środa  15 czerwca w kawiarni zegarmistrzowskiej na Sadybie. Godzina 19:00. Chętnych, proszę o wpisywanie się na listę:

1.   Jansando69 + 4

2.   Władek Meller

3.   Tomasz Sitkowski

4.   darisz chlastawa - nie uzgadniałem tego wpisu z Darkiem, ale Darek musi być na tym wieczorze      :)

5.   Eugeniusz Szwed

6.   dziadek

7.   pk_kamil

8.   Pan Tarhei

9.   ASTRAL

10. Dommir

Maciek, zachęcam i namawiam bo zapowiada się całkiem miły wieczór. Jeśli masz chęć i czas to śmiało ! Jest szansa, że spotkasz znajomych. Moim zdaniem warto  :)

Aktualna lista uczestników spotkania pt. " Wieczór z albumem i jego twórcami "

1.   Kawiarnia ZEGARMISTRZOWSKA 

2.   Władek Meller

3.   Tomasz Sitkowski

4.   darisz chlastawa - nie uzgadniałem tego wpisu z Darkiem, ale Darek musi być na tym wieczorze       :)

5.   Eugeniusz Szwed

6.   dziadek

7.   pk_kamil

8.   Pan Tarhei

9.   ASTRAL

10. Dommir
11. Jansando69 + 4

sporo nas będzie. Pewnie jeszcze ktoś wpadnie kto się nie zapisał. Pomieścimy się? :)

-----------------------------------------------------

Musimy !!!

Czas zmienia perspektywę

Przypominam, 'Zegarmistrzowska' na Sadybie. Dzisiaj godzina 19:00

Pierwsza publiczna prezentacja klubowego albumu oraz spotkanie z jego twórcami.

przepiękny album, mnóstwo pracy włożonej przez jego twórców

hm... a sam wieczór... no cóż kolejny duuuży plus dla Kawiarni Zegarmistrzowska - super miejsce pod każdym względem

bardzo dobra inicjatywa, spotkanie, szkoda jedynie że nas za dużo nie było, ale... rozumiem euro i okres letni;):]

Czas zmienia perspektywę

.... szkoda jedynie że nas za dużo nie było, ale... rozumiem euro i okres letni;):]

I zatłoczone drogi na trasie z Wrocławia ( przejechać miasto Łódz to wyczyn )

Pozdrawiam, Marek

Nasz Klubowy Album, jego wydanie i wczorajsza, pierwsza publiczna prezentacja to duże wydarzenie w życiu społeczności zrzeszonej w KMZiZ. Album obejmuje udokumentowane fakty z ponad 10 lat istnienia klubu. Jest w nim bardzo dużo zdjęć i ciekawych opisów. Wczoraj wzbudził sporo pozytywnych emocji. Dyskusja po prezentacji Władka - redaktora tego wydania, jednoznacznie wskazuje, że należy dokumentować wszystkie klubowe wydarzenia tak aby za kilka lat można było napisać i wydać następny tom albumu.

Czy to wydanie jest doskonałe ? Nie i pewnie podczas czytania i przeglądania wyłapiemy jakieś błędy. Ale, najważniejsze jest to, że album powstał i jest ! KMZiZ ma historię, która została opisana i udokumentowana fotografiami z jego życia. Warto mieć taką pozycję w swojej domowej bibliotece tym bardziej, że poza bardzo wartościową zawartością, album jest ładny i znakomicie wydany. 

Dziękuję wszystkim obecnym na wczorajszej prezentacji za przybycie. To był miły wieczór spędzony w gronie sympatycznych Klubowiczów.

Bardzo się cieszę, że spotkanie się udało. Ja jestem na OK!
Miła atmosfera i ciekawe rozmowy - super.

Dziękuję też za pozytywne słowa podsumowania albumu jako całości.
Tak te na spotkaniu, na forum jak i prywatnie przekazane.

pozdrawiam,
Władysław Meller

Dokładnie przejrzałem Album, i trochę Wam zazdroszczę przeżyć i doświadczeń tych dziesięciu lat.

Mam jednak świadomość tego że Stowarzyszenie jest żywym tworem i czeka nas następne 10 lat.

Wydawniczo jest naprawdę O.K. Gratuluję !

Powtórzone zdjęcie to naprawdę nieznaczący błąd redaktorski  :)  :)  :)

Raz jeszcze dziękuję za udany wieczór.

Michał

jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

i jeszcze okładka Naszego ALBUMU

post-5058-0-78734100-1466548669_thumb.jpg

autografów nie mogło zabraknąć :)

post-5058-0-23578700-1466548704_thumb.jpg

Raz jeszcze WIELKIE DZIĘKI za album!

Czas zmienia perspektywę

Korekta z mojej strony, ponieważ została mi przypisana konkretna wypowiedź, która jest nieprawdziwa a jest to wypowiedź przed powstaniem stowarzyszenia.

Zapytałem Władka czy sprzeda kmziz za złotówkę, natomiast co do wartości domeny etc. absolutnie się nie wypowiadałem.

Informacje zawarte w tej części są nieprawdziwe.

O wartości wypowiadał się ktoś inny.

Dodatkowo proponuję napisać do Piotra Ratyńskiego aby wiedział ze był Ojcem Założycielem i wyedytowac fotki wklejając Piotra.

Tyle na szybko co udało mi się zauważyć w czasie spotkania.

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Dzięki za uwagi - szkoda ,że nie przed :) 

W albumie o 25 leciu dokonamy stosownej erraty , no niestety obawiam się że muszę się uderzyć w piersi co do listy założycieli - mea culpa

Nigdy nie ubiegałem się o tytuł ojca założyciela, wystarczy mi, że gdzie niegdzie nazywają mnie ojciec dyrektor. :) A poważniej to do klubu zapisałem się gdy on już prężnie działał, a czynny udział zacząłem brać jeszcze później.

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Piotrze, uważam, że Tobie bardziej ten tytuł się należy i słusznie zostałeś założycielem :)

Poza tym to nie jest kwestia do dyskusji, uważam jedynie, że powinieneś być o tym poinformowany. Mi bardziej chodziło o wypowiedzi, które niby cytowane nie mają absolutnie nic wspólnego z rzeczywistością :) może dobrze, że nie zdążyłem przeczytać reszty tekstu.

Teraz proponuję skasować te wypowiedzi i tyle, nie było tematu :)

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Kochani, jako że z przyczyn zbyt prozaicznych, by o nich pisać, nie jestem na bieżąco, album dotarł do mnie dopiero dziś. Serdecznie dziękuję Władkowi i Darkowi, że o mnie pamiętali - tym bardziej, że nie ułatwiłam Wam zadania, ostatni raz pojawiłam się na spotkaniu klubowym w 2007r. Wspaniale było przypomnieć sobie, jakim było się pięknym, młodym i zaangażowanym. Zaniedbując obowiązki rodzinne (i tak już zaniedbane długotrwałą, choć szczęśliwie dziś zakończoną delegacją), nie gotując obiadu na jutro i odpuszczając sobie najświeższe informacje o nowej strukturze administracji skarbowej, pochłonęłam album jednym haustem. Gratuluję Twórcom, dziękuję za moment wzruszenia i idę czytać dalej.