Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Może to kwestia zdjęć w sztucznym świetle? I przez to wygląda gorzej?

Ja jedynie obawiał bym się werku co już Pawłowi sugerowałem ale życzę bezawaryjnego działania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Paweł ma sporo fajnych zegarków, tak ten jest mi jakoś neutralny. Werku bym się nie obawiał, w 6498 to chyba nawet Ruskie nie zdołaliby nic ps...zepsuć. No i bardzo fajnie wygląda IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę, że niechcący wzbudziłem trochę emocji moim najnowszym chinolem. Wspierającym i nie tylko dziękuję. Wiadomo, że fajnie jest jak się nowy zegarek spotyka z pochwałami, ale przecież to mogłoby nas zepchnąć na złą drogę wzajemnego, nieszczerego kadzenia. W sprawy naszego Forum chyba zbyt mocno się nawet wdałem, bo ociera się to o zakwalifikowanie jako drugie uzależnienie obok kupowania zegarków. 

Potraktujmy temat jako zamknięty. Pewnie wkrótce znowu się coś u mnie pojawi, ale tym razem na celowniku coś amerykańskiego i nie Invicta. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie widzę, że niechcący wzbudziłem trochę emocji moim najnowszym chinolem. Wspierającym i nie tylko dziękuję. Wiadomo, że fajnie jest jak się nowy zegarek spotyka z pochwałami, ale przecież to mogłoby nas zepchnąć na złą drogę wzajemnego, nieszczerego kadzenia. W sprawy naszego Forum chyba zbyt mocno się nawet wdałem, bo ociera się to o zakwalifikowanie jako drugie uzależnienie obok kupowania zegarków. 
Potraktujmy temat jako zamknięty. Pewnie wkrótce znowu się coś u mnie pojawi, ale tym razem na celowniku coś amerykańskiego i nie Invicta.  
Bulova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Bulova emoji13.png

Ale nie powiem jaki model, tym bardziej że waham się między trzema wersjami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Mam kilka chinoli i co by o nich nie mówić są " szczere " w swoim ogólnym wyrazie , jest ich dużo muszą być tanie i przez to są trochę inne. Ale mam też dwie Bulovy obie z tym precyjnym werkiem i obie to wydmuszki a nie zegarki , tu widać działanie tylko na pozory i efekt Wow, ale po paru dniach ich noszenia wyłazi z nich tandeta .Chinole tak Bulova be .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, seiko5m42 napisał(-a):

Witajcie . Mam kilka chinoli i co by o nich nie mówić są " szczere " w swoim ogólnym wyrazie , jest ich dużo muszą być tanie i przez to są trochę inne. Ale mam też dwie Bulovy obie z tym precyjnym werkiem i obie to wydmuszki a nie zegarki , tu widać działanie tylko na pozory i efekt Wow, ale po paru dniach ich noszenia wyłazi z nich tandeta .Chinole tak Bulova be .

Ja mam 45 chińczyków i 2 Bulovy (Lunar i Stars and Stripes) i złego słowa o nich nie powiem. Jeszcze 1-3 Bulovy w planach, zależy od cen, będą okazje, będą szybciej. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, mkoch napisał(-a):

No oczywiście, wszystko prawda. Paweł widać, że żyje forum i zegarkami

 

.. i gitara bo jak nie daj Boże Paweł przerzuci się na kolekcjonowanie znaczków/siekier/motocykli to mocno zubożeje tutaj temat nowych zakupów 😉 

zdjęcia w realu są przecież bezcenne w porównaniu z podrasowanymi ofertami na stronie i pomagają pozostałym w decyzji.

 

18 godzin temu, McGrego napisał(-a):

Kolega Paweł ma sporo fajnych zegarków i On mi pomaga w zakupowych decyzjach nie tylko z Chin  😊

 

Mi pomagał przy ściąganiu zegarków zza wielkiej wody :)

 

 

Generalnie to forum to kopalnia wiedzy i przyjezdnych dusz w niedoli z powodu uzależnienia 😉 zegarkowego

 

  

1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja mam 45 chińczyków i 2 Bulovy (Lunar i Stars and Stripes) i złego słowa o nich nie powiem. Jeszcze 1-3 Bulovy w planach, zależy od cen, będą okazje, będą szybciej. ;) 

 

Chińczyków z 12 a Bulova na razie jedna, ale to na pewno się zmieni.

Na żaden nie narzekam ale Bulova najbardziej cieszy oko. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, seiko5m42 napisał(-a):

Witajcie . Mam kilka chinoli i co by o nich nie mówić są " szczere " w swoim ogólnym wyrazie , jest ich dużo muszą być tanie i przez to są trochę inne. Ale mam też dwie Bulovy obie z tym precyjnym werkiem i obie to wydmuszki a nie zegarki , tu widać działanie tylko na pozory i efekt Wow, ale po paru dniach ich noszenia wyłazi z nich tandeta .Chinole tak Bulova be .

mam  dwie Bulovy i są to bardzo dobrze wykonane zegarki , jestem z nich bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2023 o 21:28, Paulus57 napisał(-a):

Kolejne fotki. :) 

 

 

20230208_192850.jpg

 

20230208_192930.jpg

A można więcej fotek z makro ;)

Gratuluję zakupu bardzo fajny. 

Do mnie dziś dotarło takie cudo. 

IMG_20230210_144443.jpg

IMG_20230210_144453.jpg

IMG_20230210_144501.jpg

IMG_20230210_144511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Majick napisał(-a):

A można więcej fotek z makro ;)

Gratuluję zakupu bardzo fajny. 

Do mnie dziś dotarło takie cudo. 

IMG_20230210_144443.jpg

IMG_20230210_144453.jpg

IMG_20230210_144501.jpg

IMG_20230210_144511.jpg

Dzięki. :) 

Nazwałbym ten model - TĘCZOWA REWOLUCJA (bez kontekstów ;)). 

Więcej zdjęć postaram się wrzucić w niedzielę wieczorem. 

5 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Czy ktoś z Was koledzy korzystał z darmowego zwrotu na AliExpress?

Najprościej przez paczkomat (zwrot). 

Godzinę temu, Darek p napisał(-a):

 

.. i gitara bo jak nie daj Boże Paweł przerzuci się na kolekcjonowanie znaczków/siekier/motocykli to mocno zubożeje tutaj temat nowych zakupów 😉 

zdjęcia w realu są przecież bezcenne w porównaniu z podrasowanymi ofertami na stronie i pomagają pozostałym w decyzji.

 

 

Mi pomagał przy ściąganiu zegarków zza wielkiej wody :)

 

 

Generalnie to forum to kopalnia wiedzy i przyjezdnych dusz w niedoli z powodu uzależnienia 😉 zegarkowego

 

  

 

Chińczyków z 12 a Bulova na razie jedna, ale to na pewno się zmieni.

Na żaden nie narzekam ale Bulova najbardziej cieszy oko. 

Znaczki już mam za sobą (podstawówka) a klimaty Mad Maxa jakoś mnie nigdy nie kręciły. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zwrot przez Paczkomat dostałem już nawet potwierdzenie że dotarł do obiektu (choc tarcking w aplikacji nie był dostępny) i dalej cisza. W ogóle adres zwrotu był na Polskę. Czyżby Ali miało w PL jakies magazyny na zwroty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. :) 

Nazwałbym ten model - TĘCZOWA REWOLUCJA (bez kontekstów ;)). 

Wiem, ale fajnie zmienia kolorki pod różnymi kontami przyciąga oko.Taki zażyczyła sobie ślubna bo lubi tęczę. Powiem ze chyba zamówię 2 dla siebie ;) bo mi też się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny ten sikor Majick. Jaką to ma średnice tarczy. Widzę że te zegarki mają atrakcyjną cenę tylko są spore mam mały nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiłem zwrot przez Paczkomat dostałem już nawet potwierdzenie że dotarł do obiektu (choc tarcking w aplikacji nie był dostępny) i dalej cisza. W ogóle adres zwrotu był na Polskę. Czyżby Ali miało w PL jakies magazyny na zwroty?
Moje zwroty z ali też zawsze kończyły podróż w magazynie w Polsce. Po kilku dniach była kasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

Moja chińska walentynka😉

IMG_20230214_171619.jpg

Dawaj! 🍿🍿🍿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś zainteresowanie😂. Wygląda to niezgorzej, jakościowo bardzo fajnie. Nie wiem czy przywyknę do tych polerowanych powierzchni🤔. O dziwo pasek porządny z prawdziwej skóry, lecz krótki. Luma też niestety krótko daje, za to sekundnik dzielnie udaje automat - napęd to vh31 . Szkiełko ponoć szafir, lekko wypukle, raczej bez ar. 

IMG_20230214_171929.jpg

IMG_20230214_172205.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

No nareszcie jakieś zainteresowanie😂. Wygląda to niezgorzej, jakościowo bardzo fajnie. Nie wiem czy przywyknę do tych polerowanych powierzchni🤔. O dziwo pasek porządny z prawdziwej skóry, lecz krótki. Luma też niestety krótko daje, za to sekundnik dzielnie udaje automat - napęd to vh31 . Szkiełko ponoć szafir, lekko wypukle, raczej bez ar. 

IMG_20230214_171929.jpg

IMG_20230214_172205.jpg

Mnie chodzi po głowie "arab" z tej firmy. 

 

 

45e3916b-f58f-44d9-8775-b83a934ec780.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, to też bateria? Wydaje mi się, że jakościowo też nie będzie problemu. Ja jakoś nie mogę się przekonać do chrono, choć czasami mam chwile zwątpienia przed kliknięciem. Wydaje mi się, że to zbędna komplikacja, z której i tak nie będę korzystać🤔

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tofiks_th napisał(-a):

Wygląda ciekawie, to też bateria? Wydaje mi się, że jakościowo też nie będzie problemu. Ja jakoś nie mogę się przekonać do chrono, choć czasami mam chwile zwątpienia przed kliknięciem. Wydaje mi się, że to zbędna komplikacja, z której i tak nie będę korzystać🤔

Bakteria, ale z tych lepszych. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest? Kupiłem SanMartin na Ali. I tam było że VAT wliczony w cene a tymczasem wer zatrzymał mi to na cle.to jak to jest? Będę musiał jeszcze coś płacić czy tego vatu nie było doliczanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Panowie jak to jest? Kupiłem SanMartin na Ali. I tam było że VAT wliczony w cene a tymczasem wer zatrzymał mi to na cle.to jak to jest? Będę musiał jeszcze coś płacić czy tego vatu nie było doliczanego?

Może chodzi o brak możliwości odprawy ze względu na cenę przekraczająca 150 usd. Coś koledzy pisali wcześniej, że wtedy tylko agencja celna może zrobić odprawę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.