Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pagani to bardzo fajny zegarek jest! Świetnie mi się go nosi, dobrze wykonany jak na chińczyka no i jest to najdokładniejszy z chińczyków jakie posiadam - nie przekracza 3sek na + na dobę. A mam i takie co robią -1minutę.

Powinieneś być zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony.

Prawie.

Bransoletka jednak wyleci, a jakiś ładny paseczek trzeba mu ubrać.

 

Wypalcowane ze sprytnego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jeszcze wpadło, zapomniałem, że go zamówiłem bo kosztował chyba z 10$ i szedl z 3 miesiace. Pasek od razu wyleciał bo był mega ch**owy i miał za malo dziurek przec co nie moglem do ubrać:

 

64cb15ba1a5411d5med.jpg

 

Zamowię jakieś militarne NATO i będzie do tyrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jeszcze wpadło, zapomniałem, że go zamówiłem bo kosztował chyba z 10$ i szedl z 3 miesiace. Pasek od razu wyleciał bo był mega ch**owy i miał za malo dziurek przec co nie moglem do ubrać:

 

 

 

Zamowię jakieś militarne NATO i będzie do tyrania.

$10 ?  Poproszę linka... :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jeszcze wpadło, zapomniałem, że go zamówiłem bo kosztował chyba z 10$ i szedl z 3 miesiace. Pasek od razu wyleciał bo był mega ch**owy i miał za malo dziurek przec co nie moglem do ubrać:

 

 

Zamowię jakieś militarne NATO i będzie do tyrania.

Ciekawe jak będzie wyglądał po 2 tygodniach tyrania? Wrzuć jakieś foto za jakiś czas. :blink: To jest w ogóle mechaniczne?  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, dzieki bogu wiec może wytrzyma dłużej niż dwa tygodnie. Link nie dziala ale teraz patrze na e-bay i lezy taki sam za 19,99€ wiec chyba mega dobrze trafilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, dzieki bogu wiec może wytrzyma dłużej niż dwa tygodnie. Link nie dziala ale teraz patrze na e-bay i lezy taki sam za 19,99€ wiec chyba mega dobrze trafilem...

Powinieneś zmienić nick na „łowca okazji” :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek-promocja. Za dużo wolnego czasu w pracy i wtedy tak się konczy: Przychodzi coś o czym zapomialem, na szczęście kosztowalo grosze bo jakbym zamawial cos za grube sumy i potem o tym zapominal to mogloby być zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się poznajemy, ostatnie godziny tego roku w kieracie. :wacko:

 

post-94542-0-92889300-1514535755_thumb.jpg

 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem w szoku, bo zastąpił na ręce tytanowego citka i mam wrażenie, że to straszna patelnia... zresztą to chyba największy zegar jaki dotąd miałem, przynajmniej optycznie. Wąski rant koperty i wielkie okno z ciemnym ringiem i tarczą robią swoje, do tego szkło lekko wypukłe, no busola. :blink: 

W noszeniu wygodny, nie mam wrażenia klocka na przegubie jak w przypadku Deep Blue 300 albo Parnisa PA6007, nawet pomimo tego że noszę go na nato. Nadgarstek mam 18-18,5.

Szukałem zresztą dzisiaj paska dla niego. czegoś z beżem - pistacją - groszkiem, ale akurat nic 22mm nie było, ponowię próbę po Nowym Roku. Na meshu go nie widzę, skóra nie wchodzi w grę. Trochę mnie kłopoci stylistycznie, bo ja się raczej noszę w dżinsie, skórze, chętnie bojówkach, a on taki grzeczny.  :rolleyes:     

 

Miyota taka jaką miałem w PA6007, ale znacznie cichsza, w tamtym wahnik był słyszalny, tutaj ledwo ledwo... mam go dobę, nakręcony i noszony od 7:00 do 18:00 zrobił +20 sekund, z moich doświadczeń jak będzie noszony to narzut spadnie, ale to zobaczymy. Chyba tyle na gorąco.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) skóra nie wchodzi w grę.

Ja tam oddam głos na Deberta na skórze jednak ;-)

 

DEBERT_208.jpg

 

DEBERT_219.jpg

 

fau61d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oddam głos na Deberta na skórze jednak ;-)

 

 

Nie sposób odmówić racji, wiem że wiele by zyskał ale niestety paski skórzane nazbyt mnie podrażniają. :(


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

jesteś homo? : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem w szoku, bo zastąpił na ręce tytanowego citka i mam wrażenie, że to straszna patelnia... zresztą to chyba największy zegar jaki dotąd miałem, przynajmniej optycznie. Wąski rant koperty i wielkie okno z ciemnym ringiem i tarczą robią swoje, do tego szkło lekko wypukłe, no busola. :blink:

W noszeniu wygodny, nie mam wrażenia klocka na przegubie jak w przypadku Deep Blue 300 albo Parnisa PA6007, nawet pomimo tego że noszę go na nato. Nadgarstek mam 18-18,5.

Szukałem zresztą dzisiaj paska dla niego. czegoś z beżem - pistacją - groszkiem, ale akurat nic 22mm nie było, ponowię próbę po Nowym Roku. Na meshu go nie widzę, skóra nie wchodzi w grę. Trochę mnie kłopoci stylistycznie, bo ja się raczej noszę w dżinsie, skórze, chętnie bojówkach, a on taki grzeczny.  :rolleyes:     

 

Miyota taka jaką miałem w PA6007, ale znacznie cichsza, w tamtym wahnik był słyszalny, tutaj ledwo ledwo... mam go dobę, nakręcony i noszony od 7:00 do 18:00 zrobił +20 sekund, z moich doświadczeń jak będzie noszony to narzut spadnie, ale to zobaczymy. Chyba tyle na gorąco.

Dzięki...a jeszcze - dopytam - czy istnieje w nim jakakolwiek luma ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś homo? : /

A to alergie i skłonność do podrażnień są w jakimś związku z orientacją? Nie wiedziałem.  :P  

Dzięki...a jeszcze - dopytam - czy istnieje w nim jakakolwiek luma ???

W moim egzemplarzu słabiutko, typowo dla chińczyków, ale punktem odniesienia są dla mnie Seiko i nawet w większym stopniu Citizen. Szkoda, bo chyba nie są to jakieś istotne koszty, a zegary wiele by zyskiwały.  :angry:   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to alergie i skłonność do podrażnień są w jakimś związku z orientacją? Nie wiedziałem.  :P  

W moim egzemplarzu słabiutko, typowo dla chińczyków, ale punktem odniesienia są dla mnie Seiko i nawet w większym stopniu Citizen. Szkoda, bo chyba nie są to jakieś istotne koszty, a zegary wiele by zyskiwały.  :angry:   

No szkoda z tą lumą - albo standard ...Made in China...ale zegarek wygląda naprawdę godziwie jak za te pln-y :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie lumy bez żadnych naświetleń, zegarek "z ręki" odłożony na półkę w pokoju z zaciągniętą roletą.

 

post-94542-0-93784000-1514729874_thumb.jpg

 

post-94542-0-93194900-1514729888_thumb.jpg

 

Po pół godzinie było po świeceniu.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dotarl. Miss Wang twoerdzi ze tarcza ma bialy kolor. Jest on tak samo bialy jak cera miss Wang. Juz nie kupuje zegarkow na Ali. To byl pierwszy i ostatni raz. .03177837cceff8965cbab5c0b6898d66.jpg

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł. Ogólnie pozytywne zaskoczenie pod względem wykonania i jakości. W porównaniu do 3133 ta Alpha ma bardzo miłą i miękką pracę spustu i zerowania chronografu. Praca tego ST19 jest bardzo cicha. Czas świecenia liny bez szału. Dokładności jeszcze nie sprawdziłem. Kawał ciężkiego kajdana. Jeśli ktoś szuka taniego chronografu - polecam.

 

post-66877-0-19163000-1515178389_thumb.jpgpost-66877-0-87140700-1515178398_thumb.jpg


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł. Ogólnie pozytywne zaskoczenie pod względem wykonania i jakości. W porównaniu do 3133 ta Alpha ma bardzo miłą i miękką pracę spustu i zerowania chronografu. Praca tego ST19 jest bardzo cicha. Czas świecenia liny bez szału. Dokładności jeszcze nie sprawdziłem. Kawał ciężkiego kajdana. Jeśli ktoś szuka taniego chronografu - polecam.

 

 

Za każdym razem jak widzę zdjęcia tego zegarka to coś mi nie pasuje w tej tarczy, sprawia wrażenie jakby była strasznie tandetne. Czy na żywo też tak jest?

Cały zegarek z daleka wygląda bardzo dobrze i jest to chyba najtańsze mechaniczne Chrono jakie można dostać. Sam się nad nim zastanawiałem.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo, z bliska i z daleka wygląda OK :)

 

tPwjC7o.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.