Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Taki chinol marki Orkina- bardzo mi się podoba :)

Cieszy mnie to, niech się nosi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, miałem takiego, złościło mnie tylko to że sekundnik centralny sobie, a ten dolny sobie. :rolleyes:   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, miałem takiego, złościło mnie tylko to że sekundnik centralny sobie, a ten dolny sobie. :rolleyes:   

 

Ja takiego też mam - od prawie roku - tylko wersja z niebieską tarczą, u mnie ten problem ze wskazówkami nie występuje...

Jestem z tego zegarka więcej niż zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę, sorki za jakość fotek ale robione kalkulatorem :D. Data do zdjęć nie zmieniona. Ponoć 25 kamieni i częstotliwość 28800, szafir za cenę 170 pln

post-67969-0-94543900-1511799257_thumb.jpg

post-67969-0-44634500-1511799266_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mechanizm z rodziny DGxxxx, prawdopodobnie DG4813, nienajlepszy (zresztą cena mówi sama za siebie), co do dokładności to nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę, sorki za jakość fotek ale robione kalkulatorem :D. Data do zdjęć nie zmieniona. Ponoć 25 kamieni i częstotliwość 28800, szafir za cenę 170 pln

 

wygląda bardzo dobrze, serio. Częstotliwość możesz zawsze zmierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Niestety na DG, szkoda ,na dodatek wskazówki nie są zbieżne, ale czego oczekiwać w tej cenie :/

A mogło być tak pięknie ...

Ale film promocyjny mają wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na DG, szkoda ,na dodatek wskazówki nie są zbieżne, ale czego oczekiwać w tej cenie :/

A mogło być tak pięknie ...

Ale film promocyjny mają wypas :)

No nie jestem wcale pewny tak jak kolega jarozlaw czy jest to werk dg4813, gdyż wg danych internetowych np.http://www.ofrei.com/page1119.html ten mechanizm ma częstotliwość 21600 BPH. Sam nie mam sprzętu do sprawdzenia, ale w komentarzach (Kanada) do linku sprzedawcy jest fotka z pomiaru częstotliwości i wychodzi 28800 BPH. Oceniając wizualnie z moim J.Springsem na werku Y676c to idzie zdecydowanie płynniej. Poza tym chinol posiada stopsekundę i na razie idzie "prawilnie", bez odchyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Wiesz co trofiks? Przeżył bym DG, ale braku zbieżności nie jestem w stanie zaakceptować, tym bardziej w nowym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie Starking identyczny jak ten tofiks_th`a. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego zegarka, a biorąc pod uwagę cenę to naprawdę nie ma się czego czepiać. Ja Starkinga kupiłem akurat na prezent, żałuję jednak, że nie zamówiłem też i dla siebie. Wygląda naprawdę ładnie i jest elegancko zapakowany. Co do jakości mechanizmu to się nie wypowiem, bo się na tym po prostu nie znam ale wskazóweczka płynie ładnie.

 

Wiesz co trofiks? Przeżył bym DG, ale braku zbieżności nie jestem w stanie zaakceptować, tym bardziej w nowym zegarku.

 

 Przepraszam jeśli głupio zapytam, ale o co chodzi z tą zbieżnością?

 

post-79124-0-69591000-1511941545_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek tak czy inaczej ładny...szkoda że nie z lepszym mechanizmem...no i jak dla mnie - troszkę za mała średnica...na  moją łapkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar po dwóch dobach zrobił +15 sekund, więc nie ma tragedii. Jakość wykonania jest bardzo przyzwoita i zważywszy na cenę to jestem w stanie zaakceptować pewne "niuanse" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy chinol i powiem szczerze że jestem miło zaskoczony jakością wykonania. Co do trwałości to się okaże w trakcie eksploatacji. Szkło z antyrefleksem co jest miła niespodzianką, werk w ciągu doby zrobił +11 sekund co jest bardzo przyzwoitym wynikiem

post-34697-0-52342600-1512027599_thumb.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar po dwóch dobach zrobił +15 sekund, więc nie ma tragedii. Jakość wykonania jest bardzo przyzwoita i zważywszy na cenę to jestem w stanie zaakceptować pewne "niuanse" :D

 

Ja jeszcze nie sprawdziłem jaką zegarek ma odchyłkę, ale jestem podobnego zdania, że za te pieniądze naprawdę nie ma się czego czepiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja rozpoczynająca się od "hello, fuckers" mnie zachęciła ;)

 

A poważnie, to recenzenci chińskiego szajsu na YT pieją nad tym wynalazkiem. Dziś doszedł. Fajna zabawka jak za niecałe 15 dolców, choć "zapachowa" guma klepie jak tani odświeżacz do auta, no i majfrend lekko obił bezel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.