Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Trojzegarkowcem - jak na dzien dzisiejszy :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecność producentów na rynku wtórnym ma blaski ( bezpieczeństwo) ale i cienie ( zarządzanie cyklem życia produktu ze szczególnym uwzględnieniem cen ) . Będzie drożej.

Może być też w drugą stronę - chęć powstrzymania spekuły i windowania cen używek (ale i nówek z drugiej ręki) w kosmos. Biznesu dla AP w obniżaniu cen nie widzę, ale może z jakiegoś powodu chcą mieć nad tym kontrolę? Dowiemy się jak zobaczymy cennik w porównaniu z szarym rynkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tymczasem po ostatnim powrocie z serwisu mój Royal Oak regularnie spieszy się o 3 sekundy na dobę. Uważam, że to bardzo dobry rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniali Ci we Francji w tym samym serwisie? Przeprosili chociaz ? Pytam o serwis a nie o glowne  AP.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wymieniali ci we Francji w tym samym serwisie? Przeprosili chociaz ? Pytam o serwis a nie oglowne  AP.

 

Zegarek ponownie trafił do Francji. Nikt z serwisu mnie nie przeprosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zegarek ponownie trafił do Francji. Nikt z serwisu mnie nie przeprosił.

Ok - w sumie powinni, ale coz - wazne, ze masz z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ok - w sumie powinni, ale coz - wazne, ze masz z glowy.

 

Gdyby nie ta nieszczęsna wskazówka i mętne tłumaczenie w sprawie datownika, to usługę uznałbym za wykonaną idealnie. A tak niesmak pozostał choć jak znam siebie to pewnie niedługo mi przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz tak szczerze - wszystkim na forum - chyba do Francji juz go nigdy nie wyslesz, co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale powiedz tak szczerze - wszystkim na forum - chyba do Francji juz go nigdy nie wyslesz, co? ;)

 

Trudno powiedzieć. Zwłaszcza, że konieczność wysłania pojawi się dopiero za kilka lat.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mozna sie kawy napic po calym dniu B)

 

post-25547-0-54006000-1517341350_thumb.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wreszcie mozna sie kawy napic po calym dniu B)

 

 Piękny zegar. U mnie natomiast taka sytuacja...

 

apromw5.jpg

 

Zimna serwerownia i praca do późnych godzin nocnych, a właściwie wczesnoporannych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - Twoj juz za to bedzie zaraz coraz chetniej rozchwytywanym vintage.

Z kazdym dniem czuje sie coraz bardziej wyleczony z innego projektu tegoz pana i utwierdzam sie, ze to wlasnie RO jest jego najpiekniejszym dzielem  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzieki - Twoj juz za to bedzie zaraz coraz chetniej rozchwytywanym vintage.

Z kazdym dniem czuje sie coraz bardziej wyleczony z innego projektu tegoz pana i utwierdzam sie, ze to wlasnie RO jest jego najpiekniejszym dzielem  :)

 

Dodałbym jeszcze Nautilus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z niego sie lecze  :D

I sa tylko 2 kwestie - Nautilus w swojej podstawowej wersji pasuje bardziej do troszke starszego pana oraz... nic nie pobije bransolety RO - nawet Nautilus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nautilus niegłupi jest, ale dla mnie w tym segmencie króluje RO15202 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rowniez - ale odkad uzytkuje 15400, to po pierwsze jeszcze cienszy nie za bardzo mi odpowiada, gdyz ten lezy idealnie, a po drugie - mechanizm caly od AP i 3-dniowa rezerwa chodu jednak bardziej mnie przekonuje nie mowiac juz o braku sekundy  ;)

 

Niesamowite wrazenie zrobila na mnie tegoroczna limitka, ale jak sie dowiadywalem bedzie dostepny wylacznie w oficjalnych butikach AP - czyli do PL nawet nie przyjdzie  :(

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbierałem dla klientki AP po pełnym serwisie i gruntownym odświeżeniu, przy okazji kilka zdjęć. 2544e45f30f5086b40673f8653171048.jpg18613c80710c14a191878cbcc1683764.jpg9e50b40303b58802d75bc16fd2a65ab6.jpga14bf1b8651793541fc589356146e294.jpgc199ec019d01a1b23d48091a3af2bf0f.jpgfae222b8004cf2a7b453a1b231a88ad8.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości w jakim wieku jest ta klientka? Trudno spotkać na ulicy kobietę z taką świadomościa zegarkowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skupmy się na zegarku


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dziś odbierałem dla klientki AP po pełnym serwisie i gruntownym odświeżeniu, przy okazji kilka zdjęć.

Ale fajny rotor :)

 

Wygląda fajnie, ale też daje trochę do myślenia. W pokazanym zegarku pracuje kaliber 2225 bazujący na JLC 889/2. Ten ciekawie prezentujący się wahnik był stosowany w limitowanym do 500 sztuk (450 stal, 50 złoto) Royal Oak Ref. 15100 "Time for the Trees Foundation". I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że te Royal Oaki posiadały na tarczy (oprócz standardowej dekoracji) wizerunek dębu. A w zegarku zaprezentowanym na zdjęciach drzewa brak. Była też co prawda wersja bez drzewa, ale wówczas nad nazwą producenta stosowano napis: "Fondation". Rzecz dotyczyła referencji 14990. W wersji z dębem umiejscowienie nazwy producenta na tarczy oraz napis "Fondation" znalazły się w dolnej części tarczy. Pokazany na zdjęciu Royal Oak z wyglądu przypomina Ref. 14790 z krótkimi indeksami tyle, że ta odmiana nie zawierała przeszklonego dekla. Nie pasuje mi to wszystko. Tak to powinno wyglądać w oryginale (Royal Oak Ref. 15100ST) .

 

ap_15100f_1.jpg

 

ap_15100f_2.jpg

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Albo tak (Royal Oak Ref. 14990ST).
 
ap_royaloak_14990st.jpg

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na serwis przyjeli, wiec chyba ok :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wcześniej był na serwisie u AD i wymienili tarczę, zgodnie z ich polityką.

Mogą wymieniać czcionki to czemu i nie tarczę, jeśli klient się zgodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.