Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie Omegi ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim , zawsze lubiłem i interesowałem się zegarkami  ale jakoś udawało mi się samemu  sobie wytłumaczyć  ,że tych za dużą kasę nie potrzebuje. No i zacząłem czytać forum ;) pierwszy był IWC yacht club Laureus i miał być jedyny . Po roku znowu tu zajrzałem i po paru miesiącach chodzenia po sklepach pojawiła się Omega Seamaster ocean planet 600  :rolleyes:  i to miało być tyle . Po wizycie w Dubaju i odwiedzeniu butików zacnych marek , których obecność w Polsce jest ograniczona "choroba " ma nawrót :) przeczytałem te 54 strony wątku prawie ciągiem i ... wie ktoś może czy na Piłsudskiego mają 15400 z niebieską tarczą?  :P  :wub:   nie jestem z Warszawy ale będę w przyszłym tygodniu  i lepiej żeby nie mieli bo ... zaczyna brakować argumentów za nie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

cześć wszystkim , zawsze lubiłem i interesowałem się zegarkami  ale jakoś udawało mi się samemu  sobie wytłumaczyć  ,że tych za dużą kasę nie potrzebuje. No i zacząłem czytać forum ;) pierwszy był IWC yacht club Laureus i miał być jedyny . Po roku znowu tu zajrzałem i po paru miesiącach chodzenia po sklepach pojawiła się Omega Seamaster ocean planet 600  :rolleyes:  i to miało być tyle . Po wizycie w Dubaju i odwiedzeniu butików zacnych marek , których obecność w Polsce jest ograniczona "choroba " ma nawrót :) przeczytałem te 54 strony wątku prawie ciągiem i ... wie ktoś może czy na Piłsudskiego mają 15400 z niebieską tarczą?  :P  :wub:   nie jestem z Warszawy ale będę w przyszłym tygodniu  i lepiej żeby nie mieli bo ... zaczyna brakować argumentów za nie  ;)

 

U mnie też ostatnio rozsądek przegrał z chęcią zrealizowania kolejnego marzenia zegarkowego. Ale za to ile radochy to moje. :D A co do Hermitage Boutique - ostatnio jak u nich byłem to widziałem Royal Oak 15400 z jasną i czarną tarczą.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Niebieskie tarcze to tylko w butikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś w tym wątku pisał ,że u Hermitage były więc miałem nadzieje :) Raz jeszcze przymierze czarny w Warszawie i jak się zdecyduje to trzeba będzie podjechać do jakiegoś butiku . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie tarcze to tylko w butikach.

Ale raczej nie od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie gościł na nadgarstku, tak więc dziś złapał trochę słońca

 

d32e91297be06984aea900bca225b356.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka! nie jestem jeszcze przekonany do złota w zegarkach ale cóż kiedyś też nie byłem przekonany do RO a teraz planuje kupić ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys przeczytal caly watek, to bys rowniez sie natknal na moj niedaleki post w ktorym pisalem, ze zarowno model 15202 jak i 15400 z niebieska tarcza mozna dostac wylacznie w oficjalnych butikach AP  ;) I jak juz Koledzy wczesniej napisali - moze sie okazac, ze tez nie od reki  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dawno nie gościł na nadgarstku, tak więc dziś złapał trochę słońca

Rewelacja !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ostatnio rozsądek przegrał z chęcią zrealizowania kolejnego marzenia zegarkowego. Ale za to ile radochy to moje. :D A co do Hermitage Boutique - ostatnio jak u nich byłem to widziałem Royal Oak 15400 z jasną i czarną tarczą.

Mariusz, kupiłeś coś ostatnio? Przeoczyłem, czy się nie chwalisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

McIntosh i o tą radochę tu chodzi  :D thx za info

 

Moim zdaniem największa radocha jest w momencie poszukiwania zegarka i realizacji zamówienia.

 

Mariusz, kupiłeś coś ostatnio? Przeoczyłem, czy się nie chwalisz?

 

Kupiłem, ale nie pisałem o szczegółach na forum, bo zamówienie jest w trakcie realizacji.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie grubo

FP Journe?

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim , zawsze lubiłem i interesowałem się zegarkami  ale jakoś udawało mi się samemu  sobie wytłumaczyć  ,że tych za dużą kasę nie potrzebuje. No i zacząłem czytać forum ;) pierwszy był IWC yacht club Laureus i miał być jedyny . Po roku znowu tu zajrzałem i po paru miesiącach chodzenia po sklepach pojawiła się Omega Seamaster ocean planet 600  :rolleyes:  i to miało być tyle . Po wizycie w Dubaju i odwiedzeniu butików zacnych marek , których obecność w Polsce jest ograniczona "choroba " ma nawrót :) przeczytałem te 54 strony wątku prawie ciągiem i ... wie ktoś może czy na Piłsudskiego mają 15400 z niebieską tarczą?  :P  :wub:   nie jestem z Warszawy ale będę w przyszłym tygodniu  i lepiej żeby nie mieli bo ... zaczyna brakować argumentów za nie  ;)

 

Nie mają niebieskiego i nie będą mieli - tylko firmowe butiki AP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czyli będzie grubo

FP Journe?

 

Napiszę jak będę miał zegarek.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jak będę miał zegarek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czyżby pożegnanie z monokulturą ?

 

Świat zegarków jest tak różnorodny i ciekawy, że nie sposób koncentrować się wyłącznie na jednej firmie. Lubię wiele firm zegarkowych choć na forum jestem przede wszystkim kojarzony w kontekście Vacheron Constantin i Audemars Piguet. Miłe to skojarzenia, ale czas przyzwyczajenie trochę zburzyć.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale także w kontekście posiadania więcej niż jednego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pożegnanie z monokulturą ?

Ty to zawsze szpile puscisz :angry:

Mariusz - to skoro tradycja wzgardziles i nie zamiesciles zdjec z samochodu (wyprawy po cacko) :D , to chociaz powiedz czy zakup nowy i czy krajowy :wub:;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to zawsze szpile puscisz :angry:

Mariusz - to skoro tradycja wzgardziles i nie zamiesciles zdjec z samochodu (wyprawy po cacko) :D , to chociaz powiedz czy zakup nowy i czy krajowy :wub:;)

Mariusz nie jezdzi, to do Niego jezdza! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz - to skoro tradycja wzgardziles i nie zamiesciles zdjec z samochodu (wyprawy po cacko) :D , to chociaz powiedz czy zakup nowy i czy krajowy :wub:;)

Firma, której zegarek kupiłem, nie ma dystrybucji w Polsce. Tak więc nie jest to zakup krajowy.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma, której zegarek kupiłem, nie ma dystrybucji w Polsce. Tak więc nie jest to zakup krajowy.  :)

Patek.

 

 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_oK_orig.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.