Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Papużki nierozłączki o poranku:

 

IMG_20180309_090450.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak to jest z tymi selitami SW200-1 w porównaniu do np. 2893-2 czy 2892-A2. Teraz widzę , że Orisy na tym mechanizmie jadą i  Tridenty. Pozdrawiam

Edytowane przez paweł79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sellita SW200 to klon ETA 2824. SW300 to ETA2892. Nie wiem czy Sellita robi 2893, ale dziwne żeby nie spróbowali jeśli robią klony 7750. Sellita jest też od jakiegoś czasu w zegarkach Sinn, więc jeśli im pasuje to ja bym się nie martwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledr, który fajniejszy?

Zabij mnie, nie wiem... Tylko dlatego jeszcze nie sprzedałem któregoś, bo dwa mi w sumie niepotrzebne :P

Vintage jest uniwersalny, do wszystkiego pasuje, prawie każdy pasek do niego można dobrać, świetny, matowy bezel i niezniszczalna konstrukcja - z kolei "Polish" model, jak go ochrzcili na forum CW, to unikat z pięknym "marszczonym" cyferblatem, te fale dają ekstra efekt (szczególnie przy białej tarczy - miałem czarną i już tak fajnie to nie wyglądało), jest niesamowicie fotogeniczny i wdzięcznie się nosi. Nie pasuje do wszystkiego, ale nie mogę jakoś podjąć decyzji, żeby go puścić dalej do ludzi... Może niedługo zmienię zdanie :)

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vintage to 38 mm? To może Ci pomogę i wezmę vintage  ;)

Vintage ma 43mm i raczej bym się rozstał z biało-czerwonym niż z vintagem, jeżeli bym musiał :D

Edyta: Ostatnio był na bazarku forum CW tanio (275 funtów) Vintage PVD 38mm - ale z Kanady.

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym pvd jest . Jak złapie ryske to jaki kolor będzie bo nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym pvd jest . Jak złapie ryske to jaki kolor będzie bo nie wiem ?

Mam Glycine (Airman) PVD. Nie łapie rysek. Kropka. Miałem też Parnisa, naprawdę porządnie zrobionego, też nie łapał rysek na powłoce, nawet przy zmianie paska. Co do CW - muszą się wypowiedzieć koledzy, ale z tego, co pisał Piotrek, to chyba jest dobrze.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już złapie to będzie ryska stalowa ???

Jak dostatecznie dużo siły użyjesz to finalnie tak. ;)

 

ledr, który fajniejszy?

 

I ja dodam, bo Leszek napisał chyba wszystko, że mimo, iż moje 38 "Polish" leży na bazarku nadal mam mieszane uczucia. Po zielonym, vintage, "Polish" stwierdzam, że każda wersja kolorystyczna ma coś w sobie. Wybierz taką jaka Ci się podoba, jak kupisz, Trident każdego dnia będzie dawał Ci argumenty, że to dobry wybór był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt nie wybierze za mnie, a opcji jest sporo u CW. Jedno jest pewne nowe logo w ostateczności w jakiejś dobrej ofercie. Zielony się licytuje, a jak się nie uda to dzień później jest vintage pvd. Lipa na forum CW, że nie da się w bazarek wejść bez wymaganej liczby postów, a tam pewnie jest kopalnia CW tridentów. Może któryś z kolegów rzuciłby okiem czy jest coś ciekawego z czarną tarczą 38 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

trident - zegarek dla ukraińca :D

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trident - zegarek dla ukraińca :D

Właśnie! Kogo lać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

trident - zegarek dla ukraińca :D

Skąd taki pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś klubowicz z tridentem c60 w Krakowie i 5 minutami wolnymi, żebym mógł za jego pozwoleniem zobaczyć zegarek? Najlepiej wersja 38 mm, ale większa też może być. Teraz sobie przypomniałem jak się napaliłem na Taga H AR 38,5mm, pojechałem zobaczyć, rozmiar ok, ale część robocza tarczy przy nurku jest bardzo mała ze względu na bezel, takie 10 groszy, przynajmniej w AR. Ten kolegi Lincolna też fajny no i lunetę ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś klubowicz z tridentem c60 w Krakowie i 5 minutami wolnymi, żebym mógł za jego pozwoleniem zobaczyć zegarek? Najlepiej wersja 38 mm, ale większa też może być. Teraz sobie przypomniałem jak się napaliłem na Taga H AR 38,5mm, pojechałem zobaczyć, rozmiar ok, ale część robocza tarczy przy nurku jest bardzo mała ze względu na bezel, takie 10 groszy, przynajmniej w AR. Ten kolegi Lincolna też fajny no i lunetę ma.

Pisz na priva. Jakoś się umówimy. Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.