Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Recommended Posts

Mi akurat niebieski nie do końca odpowiada, a czarny z bordo bezele to już w ogóle :D

Dokładnie ten sam mi siedzi w głowie  :)

Mi tez c60 mk3 podoba sie strasznie, czekam na jakis kid rabatowy i ogień ;)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Pierwsza wersja MkII też jest niczego sobie.

Jest świetna! Także w białej wersji.

c433e67038a7f1574b67612e0d214c88.jpg

Oczywiście, że tak  :) . Pierwsza masz na myśli, że ze starym logo?

Tak, logo na 12, choć z kolejnego wypustu MkII podoba mi się bardzo upgrade koronki i mikroregulacja w bransolecie.

Jest świetna! Także w białej wersji.

Daje radę. To jest zielony bezel?

Mi tez c60 mk3 podoba sie strasznie, czekam na jakis kid rabatowy i ogień ;)

No, to będzie pierwszy Mk3 na forum. :)

Edited by tts

Tak, logo na 12, choć z kolejnego wypustu MkII podoba mi się bardzo upgrade koronki i mikroregulacja w bransolecie.

Tak myślałem, ja jestem wśród tych nielicznych, którym nie przeszkadza nowe logo. W sumie to uważam, że zarówno stare jak i nowe są słabe więc które z nich jest mi bez różnicy  ;) A najbardziej bym widział takie jak mam w C7, czyli bez żadnych napisów i tylko flagi  :D

Tak myślałem, ja jestem wśród tych nielicznych, którym nie przeszkadza nowe logo. W sumie to uważam, że zarówno stare jak i nowe są słabe więc które z nich jest mi bez różnicy  ;) A najbardziej bym widział takie jak mam w C7, czyli bez żadnych napisów i tylko flagi  :D

Miałem taki pomysł kiedy pierwszy raz flagę zobaczyłem... no i zrobili... szkoda, że na 9 został napis... ;)

Daje radę. To jest zielony bezel?

Bezel czarny.

Mnie też... Sam upgrade z MkII do MkIII to bardzo duży przeskok. Koperta jest świetna. Dzięki uprzejmości Kolegi Leszka miałem okazję przez dłuższy czas poznać jej uroki w C65. W C60 nadal nie jestem przekonany do kształtu wskazówek ale dobrze, że w ciągu 60 dni można bezkosztowo zegarek odesłać. Szkoda, że 40mm nie ma w innych kolorach niż czarny, bo mniej bym się zastanawiał.

Tomku, ale koperta nowego Tridenta C60 jest inna niż C65, zdecydowanie wyższa i inaczej wyprofilowana. Do C65 zmieścili manualny mechanizm (Sellita SW210) i nic więcej (bez wahnika, żadnych bajerów typu dodatkowe zabezpieczenie antymagnetyczne/antywstrząsowe jak np. w Ballach) - dzięki czemu mogli sobie pozwolić na 11,5mm, a MKIII ma już 13,4mm wysokości. C65 ma też aluminiowy bezel, takie rozwiązanie jest w tej limitce Apex, z tego, co doczytałem.

A Jacek ma już model 65, z innej stajni - stąd pewnie bardziej go interesuje C60, zgadza się, Jash?

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Ten jest świetny, no i cena jakoś bardzo nie odstrasza.

6c9083896b66bfa2b13e231914e53caa.jpg

6baa7fd2b44fcf5707dbbffc13b5c86b.jpg

Tomku, ale koperta nowego Tridenta C60 jest inna niż C65, zdecydowanie wyższa i inaczej wyprofilowana. Do C65 zmieścili manualny mechanizm (Sellita SW210) i nic więcej (bez wahnika, żadnych bajerów typu dodatkowe zabezpieczenie antymagnetyczne/antywstrząsowe jak np. w Ballach) - dzięki czemu mogli sobie pozwolić na 11,5mm, a MKIII ma już 13,4mm wysokości. C65 ma też aluminiowy bezel, takie rozwiązanie jest w tej limitce Apex, z tego, co doczytałem.

A Jacek ma już model 65, z innej stajni - stąd pewnie bardziej go interesuje C60, zgadza się, Jash?

Nowszy c65 - ten z okrągłymi nakładanymj indeksami to automat ;)

Nowszy c65 - ten z okrągłymi nakładanymj indeksami to automat ;)

No fakt, skupiłem się na swoim egzemplarzu, bo Tomek taki miał w rękach. Potem CW wypuścił całą gamę automatów w tej kopercie, choć pierwsza wersja była tylko w manualu.

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

A w jakiej walucie masz towar w koszyku?

Sprawdziłem w funtach i działa, jeśli euro to spróbuj 120CW19

Edited by TRobert

Oo faktycznie, super, jade dzis zobaczyc na zywo c60 mk3 i jak mi podpasuje to zamawiam 40 ;)

Edit. Odgrzalem kotleta z tymi screenami więc usuwam zdjęcia.

Trend z logo na środku podoba mi się

Edited by denver47

Leszku,

w pelni władz umysłowych to napisałem... ;) Wszystko prawda. Chodziło o wykonanie, profil, płaszczyzny i szlify. Mam przeczucie, że będzie się równie dobrze jak C65 nosił.

Oo faktycznie, super, jade dzis zobaczyc na zywo c60 mk3 i jak mi podpasuje to zamawiam 40 ;)

Sprawdź sobie zanim klikniesz w której walucie jest korzystniej kupić.

Edit. Odgrzalem kotleta z tymi screenami więc usuwam zdjęcia.

Trend z logo na środku podoba mi się

Jeszcze tylko pozostaje pozbyć się napisu na 9 i będzie teges. ;)

100CW19 - n

owy kod na 100 GPB

Oraz nowa kolekcja Armed Forces

https://www.christopherward.eu/watches/armed-forces-collection

Się mi podoba na pierwszy rzut oka...

Leszku,

w pelni władz umysłowych to napisałem... ;) Wszystko prawda. Chodziło o wykonanie, profil, płaszczyzny i szlify. Mam przeczucie, że będzie się równie dobrze jak C65 nosił.

Sprawdź sobie zanim klikniesz w której walucie jest korzystniej kupić.

Jeszcze tylko pozostaje pozbyć się napisu na 9 i będzie teges. ;)

Się mi podoba na pierwszy rzut oka...

Ja wrzucałem właśnie fotki tej kolekcji armed - tam napis na środku (to miałem na myśli wspominając o logo, co w przypadku chce jest mylące;))

Ja wrzucałem właśnie fotki tej kolekcji armed - tam napis na środku (to miałem na myśli wspominając o logo, co w przypadku chce jest mylące;))

Dziś jest naprawdę szalony dzień... ;) Post factum się zorientowałem, że to może dotyczyć nowej kolekcji ale nie zdążyłem edytować posta... Ubiegłeś mnie.

Ej faktycznie miedzy e a gbp jest mega roznica cenowa, c60 mk3 na zywo okazał się piękny więc:

665d43f435855822ac098d2a4f84d771.jpg

Edited by bober5264