Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Okropnie wygląda trident z nowym logo. Według mnie zaburzyli harmonię tarczy.

 

Zgadzam się. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że za rok lub szybciej znowu będzie nowy branding. Zupełnie nie rozumiem ich poczynań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że za rok lub szybciej znowu będzie nowy branding. Zupełnie nie rozumiem ich poczynań.

W tym wypadku może to być płonne. Za duży koszt aby ot tak sobie znów logo zmienić.

Za długo się zastanawiałem, dziś wchodzę na stronę a c9ss wyszedł :(

Jakby był, nadal byś się zastanawiał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Jakby był, nadal byś się zastanawiał. ;)

Co poradzić, mam taki zwyczaj że przed zakupem zwłaszcza no name muszę najpierw przeczytać internet. Design marine jest powszechny więc coś tam znajdę dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poradzić, mam taki zwyczaj że przed zakupem zwłaszcza no name muszę najpierw przeczytać internet. Design marine jest powszechny więc coś tam znajdę dla siebie.

 

Rozumiem, bo mam podobnie. ;) Design może i powszechny ale tak dużo w cenie niewielu jest w stanie dać co daje ChW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChW zainteresowałem się wyłącznie przez Sh21 i jest to ich niezaprzeczalny atut. W takiej cenie jaką dali na wyprzedaży nie mają konkurencji. Automaty Sh21 jakoś mnie mniej pociągają , 5 dniowy manual to jest gratka.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChW zainteresowałem się wyłącznie przez Sh21 i jest to ich niezaprzeczalny atut. W takiej cenie jaką dali na wyprzedaży nie mają konkurencji. Automaty Sh21 jakoś mnie mniej pociągają , 5 dniowy manual to jest gratka.

 

Nie odnoszę się do wyprzedaży, ale jeżeli ktoś chce kupić solidny zegarek, który ma z nim zostać, to cena regularna nie jest przesadzona. Ich zegarki naprawdę oferują bardzo wysoki stosunek jakości do ceny i gdyby nie ost. wyprzedaże pewnie bym kupował nie marudząc w cenie regularnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile kosztował Trident  automat na wyprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile kosztował Trident automat na wyprzedaży?

Stare Pro 600 na ETA-2824/Sellita SW-200 miały ceny regularne od 599GBP na pasku lub gumie, bransoleta 660GBP. Nie pamiętam ceny GMT i tytanu. Do tego koszt przesyłki, których promocja nie obejmuje. W zależności od promocji można było urwać od 15 do 50 procent za nowy lub nearly new. Oczywiście wybrane modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Dramat to nowe logo :huh:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Warda dorzucili nowe zegarki do wyprzedaży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez rewelacji trochę. 1000GBP za Tridenta chrono to słabo. Trident Pro chyba jeszcze znośnie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało fotek wrzucacie! :D

Coś wyczerpały nam się Tridenty. Co będziemy tak ciągle na przemian, a to Pro, a to Pro Vintage? ;)

 

Twój to nota bene wygląda na jakiś taki nienoszony albo wymagający serwisu. ;)

 

W sumie to dawno nie było wesji patriotycznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Klasa zawodnik! Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Pro 600 na ETA-2824/Sellita SW-200 miały ceny regularne od 599GBP na pasku lub gumie, bransoleta 660GBP. Nie pamiętam ceny GMT i tytanu. Do tego koszt przesyłki, których promocja nie obejmuje. W zależności od promocji można było urwać od 15 do 50 procent za nowy lub nearly new. Oczywiście wybrane modele.

Na ebay poprzednie Pro 600 bransoleta były po 525 funtów, a na chrono24 około 2500 zł z Ukrainy + opłaty bo to poza UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie czyli MkI czy MkII?

 

Aby znać aktualne ceny wystarczy zobaczyć na LS.

 

Jak ktoś się jeszcze zastanawia, na bazarze leży ładna sztunia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, dzięki za reklamę:-) Poczekam jeszcze miesiąc, dwa i zacznę podnosić cenę... Serio!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, dzięki za reklamę:-) Poczekam jeszcze miesiąc, dwa i zacznę podnosić cenę... Serio!

Np. Też mam dwa. Okazuje się, że to kompletnie różne zegarki na różne okazje. Nie muszę się zastanawiać nad przekładniem pasków - zmieniam zegarek. Wczorajsze czyszczenie u ChW pokazało, że kolor ma wpływ na cenę więc jak najbardziej podnoszenie ceny jest uzasadnione zwłaszcza w modelu, którego w 2017 się nie ma co spodziewać. Ten zielony bezel jest genialny. Raz prawie czarny lub bliski czarnemu i stonowany, w ostrym świetle pokazuje sportowy pazur. No i dodatkowy punkt za to, że nie jest to takie oczywiste. Czerwony, zawsze jest czerwony, kwestia jak bardzo ma walić po oczach... ;)

 

Sam mam potworny dylemat czy pozbywać się zielonego... :) Smaczki, ech te smaczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie czyli MkI czy MkII?

 

 

 

 

Tarcza z falą, logo na godz. 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z falą, logo na godz. 12.

No to MkII.

 

Obejrzałem sobie na spokojnie jeszcze raz tw nowe Tridenty i jednak nie rozumiem lamentu nad logo... Fakt jest inny, fakt przyzwyczajenie nakazuje szukać loga na 12. To na 9. robi fajną przeciwwagę dla okienka daty. Samo logo, jak logo. Wchodzą w nowoczesny design, który niekoniecznie mi się podoba, ale wyglada to spójne. Świetne natomiast jest użycie dwóch krzyży. Jak rozumiem, w zamyśle spaja cześć szwajcarską z brytyjską holdingu (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwwaga dla daty - zgoda. Jednocześnie jednak tworzy pustkę na 12. Mogli tam dać chociaż logotyp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał zegarki w styczniowej promocji i otrzymał już przesyłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.