Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

No i wykrakałeś, coś rzucili dzisiaj po 12. Z ciekawości też wpadło GMT😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawszych to było napewno

(nearly new) C63 GMT białe/czarne/zielone za 714 GBP

(nearly new) C60 Graphite SE za 505 GBP

(nearly new) C65 Supercompressor niebieski za 642 GBP

 

Ktos moze chetny na calkowicie nowego C60 Pro 300 (biała tarcza, czarny bezel, 40 mm, na bransolecie) za ~760 GBP ? ;)

Edytowane przez Pawel.Sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zastanawiam się nad swoim pierwszym CHW. Czy ktoś z Was ma albo miał w ręku The Twelve? Część modeli jest dostępnych, część w preorderze. Recenzje w większości pozytywne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, co oferuje Krzysztof oraz po ilości zadowolonych klientów myślę, że śmiało możesz zaryzykować zakup. Nawet jeśli Ci nie podpasuje, to masz mnóstwo czasu, aby go zwrócić i odzyskać 100% zapłaconej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada kwestia zwrotow? Ktos z Was przerabial ten temat?

Chodzi mi konkretnie o:
- odesłanie jest na koszt sprzedającego (Ch Ward) kurierem?

- zwracana jest pełna kwota w walucie i formie jaką była dokonana płatność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziesz informacje na temat zwrotów: https://www.christopherward.com/returns-policy.html

 

Zwrot w walucie i tą samą drogą co płatność. Nie przerabiałem zwrotu, ale zapewne dostajesz etykietę zwrotną i wysyłasz na ich koszt. Na kasę czekasz około tydzień. Oczywiście zegarek musi być w stanie nieskazitelnym, nienoszony, a bransoleta nieskracana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, zastanawiam się nad swoim pierwszym CHW. Czy ktoś z Was ma albo miał w ręku The Twelve? Część modeli jest dostępnych, część w preorderze. Recenzje w większości pozytywne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak jesteś pogodzony z ceną, to na jakość wykonania i na detale raczej nie będziesz narzekał. Chyba, że jakoś wybitnie Ci nie siądzie na nadgarstku.
Chyba mało kto odsyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Krzyśki to fajne chłopaki 😀

 

krmuCco.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co uwazacie o nowym C60 Atoll 300 Shark White ?

Plusy, minusy...

 

Wersja niebieska jakos mnie nie zachwycila, natomiast ten wyglada fajnie moim zdaniem plus z tego co widzialem na roznych zdjeciach, swietnie zgrywa sie praktycznie ze wszystkimi paskami.

 

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi mi się mocno i faktycznie, oglądając zdjęcia, recenzje, wyjątkowo lubi paski. Zostaje póki co pod obserwacją. Miał być szybciej na zbliżający się nieuchronnie koniec dzieciństwa, ale przyszła wyprzedaż... i musi trochę poczekać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 83czarny napisał(-a):

Widzi mi się mocno i faktycznie, oglądając zdjęcia, recenzje, wyjątkowo lubi paski. Zostaje póki co pod obserwacją. Miał być szybciej na zbliżający się nieuchronnie koniec dzieciństwa, ale przyszła wyprzedaż... i musi trochę poczekać:)

No tylko masz już 300 a ten mimo wszystko jest bardzo podobny. Chociaż ta koperta jest świetna i inny bezel 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałeś o bezelu, zacząłem się zastanawiać, bo mi się faktycznie podoba a gdzieś już go widziałem. 

I już wiem, kiedyś bardzo mi się podobał Phoibos Voyager. Ze względu na jego grubość nigdy do mnie nie trafił, Atoll ma większe szanse. Doceniam jego uniwersalność.

Ciemniejsza do zewnątrz tarcza przypomina mi inny zegarek na który mocno chorowałem a ktorego nie znalazłem, Zelos Blacktip.

Wygląda więc na to, że ten Atoll wypełnia pewna lukę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graphite wylądował na bazarku - jak ktoś jest zainteresowany, proszę o wiadomość.

 

IMG_3561.jpg.5249982c8237e684f88a94ba82d95718.thumb.jpg.ddf21bf0ba8738d18eae317239abbd31.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu w drodze, a mnie co raz częściej chodzi po głowie jakieś 36mm. Choćby taki homar BB36 z SanMartina albo Smiths Everest.

20230624_155622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j9LdZsi.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dawid_999 napisał(-a):

emoji846.pngbd555e036bd4fbef93eea40c951eb320.jpg

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka
 

Trzy kolory Kieślowski 🤔😆

Chociaż chyba nie. Zdaje się, że u @Perpetuum Mobile to też niebieski,  tylko w mocnym cieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, just_nobody07 napisał(-a):

Trzy kolory Kieślowski 🤔😆

Chociaż chyba nie. Zdaje się, że u @Perpetuum Mobile to też niebieski,  tylko w mocnym cieniu...

 

Niebieski. Ale jakiś czarny też się na Forum pojawiał.

W ogóle dzisiaj jakiś wysyp C65 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.