Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, tak mi się marzy jakaś czarna trzysetka za "pu ceny". Więc czekam do początek lipca.

W sumie to mam już trzy Krzyśki (a w zasadzie to dwa, bo trzeci kwarcyk chrono to żony).

Kolejnego nurka nie potrzebuję, nie mam go nawet kiedy nosić, bo weekend za krótki a od poniedziałku do piątku noszę raczej coś pod mankiet niż nurka.

Tylko co począć, skoro Pro 300 mi się po prostu podoba 😉 a jego regularna cena to już tak nie do końca 😣.

Może pora zacząć rozglądać się za San Martin 😉.  Podobno przestali kopiować Seiko i Tudora i zrobili całkiem własny model na NH34 GMT. 🤔😂 za 260 USD. Trochę jak ChW parę lat temu. Zdaje się, że nawet mikroregulację bransolety "on the fly" ogarnęli szybciej niż Omega 😂.

 

P.S. @clusca - nie znudził Ci się czasem żółty C65? 😉.

Jaki ja byłem głupi, że go dwa/trzy lata temu nie kupiłem na Krzyśkowej wyprzedaży.

Kiedyś ktoś mądry powiedział, że z czasów młodości nie żałuje tych rzeczy, które zrobił, tylko żałuje tych rzeczy których nie zrobił. Na przykład takich jak nie kupienie żółtego C65 w roku 2021 za jakieś 500 EUR 😉. Jak ja go teraz rozumiem.  Cóż, niebieskiego C65 z naciągiem manualnym kupiłem, ale na "kliknięcie" żółtego w tym samym czasie jakoś zabrakło mi odwagi 😩.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, Perpetuum Mobile said:

No cóż, tak mi się marzy jakaś czarna trzysetka za "pu ceny". Więc czekam do początek lipca.

W sumie to mam już trzy Krzyśki (a w zasadzie to dwa, bo trzeci kwarcyk chrono to żony).

Kolejnego nurka nie potrzebuję, nie mam go nawet kiedy nosić, bo weekend za krótki a od poniedziałku do piątku noszę raczej coś pod mankiet niż nurka.

Tylko co począć, skoro Pro 300 mi się po prostu podoba 😉 a jego regularna cena to już tak nie do końca 😣.

Może pora zacząć rozglądać się za San Martin 😉.  Podobno przestali kopiować Seiko i Tudora i zrobili całkiem własny model na NH34 GMT. 🤔😂 za 260 USD. Trochę jak ChW parę lat temu. Zdaje się, że nawet mikroregulację bransolety "on the fly" ogarnęli szybciej niż Omega 😂.

 

P.S. @clusca - nie znudził Ci się czasem żółty C65? 😉.

Jaki ja byłem głupi, że go dwa/trzy lata temu nie kupiłem na Krzyśkowej wyprzedaży.

Kiedyś ktoś mądry powiedział, że z czasów młodości nie żałuje tych rzeczy, które zrobił, tylko żałuje tych rzeczy których nie zrobił. Na przykład takich jak nie kupienie żółtego C65 w roku 2021 za jakieś 500 EUR 😉. Jak ja go teraz rozumiem.  Cóż, niebieskiego C65 z naciągiem manualnym kupiłem, ale na "kliknięcie" żółtego w tym samym czasie jakoś zabrakło mi odwagi 😩.

Jak się podoba 300 to szkoda tracić energię na substytuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

No cóż, tak mi się marzy jakaś czarna trzysetka za "pu ceny". Więc czekam do początek lipca.

W sumie to mam już trzy Krzyśki (a w zasadzie to dwa, bo trzeci kwarcyk chrono to żony).

Kolejnego nurka nie potrzebuję, nie mam go nawet kiedy nosić, bo weekend za krótki a od poniedziałku do piątku noszę raczej coś pod mankiet niż nurka.

Tylko co począć, skoro Pro 300 mi się po prostu podoba 😉 a jego regularna cena to już tak nie do końca 😣.

Może pora zacząć rozglądać się za San Martin 😉.  Podobno przestali kopiować Seiko i Tudora i zrobili całkiem własny model na NH34 GMT. 🤔😂 za 260 USD. Trochę jak ChW parę lat temu. Zdaje się, że nawet mikroregulację bransolety "on the fly" ogarnęli szybciej niż Omega 😂.

 

P.S. @clusca - nie znudził Ci się czasem żółty C65? 😉.

Jaki ja byłem głupi, że go dwa/trzy lata temu nie kupiłem na Krzyśkowej wyprzedaży.

Kiedyś ktoś mądry powiedział, że z czasów młodości nie żałuje tych rzeczy, które zrobił, tylko żałuje tych rzeczy których nie zrobił. Na przykład takich jak nie kupienie żółtego C65 w roku 2021 za jakieś 500 EUR 😉. Jak ja go teraz rozumiem.  Cóż, niebieskiego C65 z naciągiem manualnym kupiłem, ale na "kliknięcie" żółtego w tym samym czasie jakoś zabrakło mi odwagi 😩.

Niestety masz za dużo fajnych zegarków i mimo tego, że dla San Martina nic nie brakuje to pójdzie dalej wiem co mówię 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Niestety masz za dużo fajnych zegarków i mimo tego, że dla San Martina nic nie brakuje to pójdzie dalej wiem co mówię 😀

 

Oczywiście masz rację. Parę piw dzisiaj wypiłem. Jak wytrzeźwieję, to przestanę o San Martin myśleć i pisać 😉. Tym niemniej, gdybym kupił (hipotetycznie) czarny Pro 300, to razem z Twoim białym robiłyby za "black and white" jak w piosence Kombi albo za yin i yang 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2023 o 21:53, Perpetuum Mobile napisał(-a):

P.S. @clusca - nie znudził Ci się czasem żółty C65? 😉.

 

Żółty CW jest jednym z zegarków, które - przynajmniej na razie - nigdzie się nie wybierają :) Za to niebieski brat już kilkukrotnie w myślach wychodził z pudełka szukając domu, ale na razie na samym myśleniu się skończyło. Ma solidną konkurencję nadgarstkową, ale póki co dałem mu jeszcze szansę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GjBPSJu.jpeg

 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na promki raczej nie ma szans. ;) 

 

Jak wam sie podoba ich najnowszy wypust? 
 

Quote

Introducing the C60 Atoll 300.⁠

Inspired by seascapes of the Indian Ocean – with a lacquered dial that gradually goes from light to dark. Heavily sandblasted bezel with polished, raised numerals – and a reassuring ‘click’. Applied twin-flags logo. Date wheel colour-matched to the dial. With power courtesy of the Sellita SW200-1 – all encased in a 40mm Light-catcher™ case – and water-resistant to 300m. ⁠

Discover more through the link below:

christopherward.com


 

IMG_6608.jpeg

IMG_6607.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minutes ago, DawidM86 said:

Na promki raczej nie ma szans. ;) 

 

Jak wam sie podoba ich najnowszy wypust? 

Fajnie, fajnie... naprawią tylko wskazówki i "biere", nawet za 2x "pu". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, tts said:

Fajnie, fajnie... naprawią tylko wskazówki i "biere", nawet za 2x "pu". ;)

Z tymi wskazowkami to pewnie po to by za bardzo nie przypominal wiemy kogo ;) 

 

Mi najbardziej przeszkadza ta godzinowa, z ta minutowa moglbym zyc. 🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, DawidM86 said:

Z tymi wskazowkami to pewnie po to by za bardzo nie przypominal wiemy kogo ;) 

 

Mi najbardziej przeszkadza ta godzinowa, z ta minutowa moglbym zyc. 🫣

Kogo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba większość nowości od nich, tylko budżetu brak 😛 Tymczasem taki na ręku 😉

 

IMG20230620183851 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też podoba. Możemy się denerwować, że nie ma rabatów ale zegarek wyszedł znowu super. Duży plus do mojej 300 to nakładane logo a minus to koperta 40mm. Po za tym świetny 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minutes ago, DawidM86 said:

👑

Aaa nie... Ten "problem" ogarnęli już przy przejściu z Tridenta Mk1 na Mk2 przez zmianę indeksów.

 

2017-10-06+13.46.00.jpg?format=2500w

 

christopher_ward_c60_mk2_black_dial_gree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehqGIcE.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten homage Rolexa. Co jakis czas kusi mnie wersja GMT. Jednak jeszcze bardziej kusi Serica GMT, tylko ten niepewny mechanizm. ;) 

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto czasem zajrzeć do internetów. 

Totalnie byłem nieświadomy faktu, że ChW planuje wypuścić The Twelve w rozmiarze 36mm 😮

Screenshot_20230621-204235-01.thumb.jpeg.0d88c0eb7c53b83e2df700ab95d49d8b.jpeg

 

Może to być dla mnie (i dla wielu innych) bardzo fajna alternatywa do ostatnio zaprezentowanego Tissota 35mm. 

 

Szacun dla ChW za taką informację i nie ukrywanie tego faktu. Ileż razy to ja czytałem "gdybym wiedział że marka xxx wypuści model zzz w mniejszym rozmiarze to bym poczekał z zakupem zegarka yyy". 

 

Czekam na wiadomość o premierze i pierwsze porównania z niecierpliwością! 

 

6 godzin temu, DawidM86 napisał(-a):

Fajny ten homage Rolexa. Co jakis czas kusi mnie wersja GMT. Jednak jeszcze bardziej kusi Serica GMT, tylko ten niepewny mechanizm. ;) 

Wizualnie Serica zjada tego ChW na śniadanie. W ogóle bym się nie zastanawiał gdybym miał wybrać któregoś z nich. 

Tak naprawdę Serica ma dla mnie chyba tylko jeden minus. Brak bransolety. Mechanizmem się nie przejmuj!

 

Krzysiek za bardzo wtórny... 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se ponoszę, bo dawno nie zakładany i smutno mu w roto ;)

 

IMG_0404.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na wyprzedaż dodałem sobie do koszyka i chciałem zerknąć na procedurę zakupu.

I tu pytanie to bardziej doświadczonych.. skąd się bierze ten zaznaczony na czerwono dopisek?

Jest się czego obawiać? 

cw.jpg

cw2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minutes ago, 83czarny said:

Czekając na wyprzedaż dodałem sobie do koszyka i chciałem zerknąć na procedurę zakupu.

I tu pytanie to bardziej doświadczonych.. skąd się bierze ten zaznaczony na czerwono dopisek?

Jest się czego obawiać? 

 

Bierze się od operatora płatności. 

 

Obawiać? Rozwiniesz myśl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej. Ile zapłacę? 1165EUR/915GBP czy kwoty zaznaczone w ramce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, 83czarny said:

Prościej. Ile zapłacę? 1165EUR/915GBP czy kwoty zaznaczone w ramce?

Jako, że CWL jest zarejestrowaną firmą w UE, poza ceną w koszyku nie dochodzą żadne opłaty, w tym VAT i symboliczne cło.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.