Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Kalendarz na 2016 rok

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 2b i 1s

3. _ Kwiatek_ - 2b

4. 12xu - 1b

5. jagababa34 - 1b

6. Stach 1b i 1s

7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s

8. stalowy - b

9. lukebor - 1b

10. Zaman - 1b

11. Antiquarius.Maximus 1b

12. Walter_87 - 1b

13. Jaczyc - 1b i 1s

14. fankaDaktarina -1s

15.@rtur - 1s

16. plu - 1s

17. Okrutus - 1b i 1s

18. Xpovoc - 1b

19. novotime zegarki/biżuteria- 3b i 3s

20. zeRo_Six - 1B

21. aryb 1s

22. KrzychuS - 2s i 2b

23. Lobuz1- 1b

24. mikolaj78 - 1b i 1s

25. pkc - 1b i 1s 

26. Remy 1bb

27. rk7000 1b 

28. zasadas 1s

29.JanuszS  1s

30. Smycel - 1s

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ostateczna wersja?

 

Pytam, bo jestem trochę zdziwiony ilością Victorinoxów z metkami w tym zestawieniu, za to zdjęcia forumowiczow super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia super, ale ilość Victorinoxów i Zenithów to pół kalendarza, nie za dużo? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kalendarze stały się reklamówką jednej firmy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja w takim razie podziękuję.

Proszę o wykreślenie mnie z listy chętnych.

 

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 2b i 1s

3.

4. 12xu - 1b

5. jagababa34 - 1b

6. Stach 1b i 1s

7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s

8. stalowy - b

9. lukebor - 1b

10. Zaman - 1b

11. Antiquarius.Maximus 1b

12. Walter_87 - 1b

13. Jaczyc - 1b i 1s

14. fankaDaktarina -1s

15.@rtur - 1s

16. plu - 1s

17. Okrutus - 1b i 1s

18. Xpovoc - 1b

19. novotime zegarki/biżuteria- 3b i 3s

20. zeRo_Six - 1B

21. aryb 1s

22. KrzychuS - 2s i 2b

23. Lobuz1- 1b

24. mikolaj78 - 1b i 1s

25. pkc - 1b i 1s

26. Remy 1bb

27. rk7000 1b

28. zasadas 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami że kalendarze aż kipią fotkami jednej czy dwóch marek. To nie jest efekt zamierzony tylko to są te zdjęcia nadające się do druku. Nadesłanych zdjęć było mało do tego stopnia że nie było z czego wybierać. Jeśli technicznie trafiło się zdjęcie takie że od biedy by przeszło to kompozycja była dyskwalifikująca. No i co można zrobić ?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że tegoroczny kalendarz nie jest tak udany jak w te z lat poprzednich. Po prostu w przyszłym roku będzie trzeba wysłać zdjęcia i tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co można zrobić ?   

Można skontaktować się z daktarinem z sekcji rosyjskiej i radzieckiej. Może kilka fotek z planowanego tam kalendarza będzie spełniało warunki. Wystarczy zmienić 2-3 zdjęcia i już monopolu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czy można liczyć na to, że zdjęcia będą podpisane forumowymi nickami? W prezentacjach z linków nie ma podpisów, a jakoś spodziewałem się, że będą (choćby z tego, co jest napisane w pierwszym poście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo zasmuca jedna rzecz..Koledzy poświęcają swój czas na zrobienie kalendarza ( naprawdę Przemek i Eugeniusz kosztem czasu prywatnego, rodzinnego czy zawodowego zajmują się kalendarzem ) a z POWODU PROZAICZNEGO czyli braku zdjęć próbują go na siłę uzupełniać zdjęciami ( uwaga nie ma lekko bo trzeba mieć zgodę na ich użycie ) jakie mają i co..

Na nich skupia się cały żal do kalendarza..a to że wizytówka jednej firmy , a to że nie taki itd

Wobec tego Przemku - rzuć to w diabły , niech ktoś inny się tym zajmie i zbiera "laury" ..

Najlepiej nie robić nic , wtedy przynajmniej się nikt nie czepia..

Smutne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, należy docenić rokroczny wkład w tworzenie kalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki , ale nawet nie o to chodzi..Tylko nie obwiniać osób ,które poza apelowaniem o nadsyłanie zdjęć nie mają żadnego wpływu na kształt kalendarza

To Wasz , Klubowiczów kalendarz a nie stowarzyszenia , zarządu , klubu , Eugeniusza, Przemka czy mój ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Proponuję, aby na przyszłość bardziej precyzyjnie określić oczekiwania wobec zdjęć. Skoro większość z nich nie pasowała to chyba informacja taka wiele by ułatwiła. Wiele osób ma możliwość wykonania foty w odpowiedniej rozdzielczości, więc wskazówka dotycząca tego jaka aranżacja jest ok pewnie ograniczy ilość odrzuconych zdjęć. W ten sposób ,,lud" będzie na pewno chętniej się angażował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku nigdy nie było wielu zdjęć, a jakoś udawało się robić kalendarz "dla Klubowiczów", a nie dla stowarzyszenia, zarządu itd. ;)

Jeżeli to nie kalendarz dla Was to nawet jak macie 15 zdjęć robicie tygodniową ankietę i już wiadomo jakie 12 zdjęć chcą klubowicze, a nie Ty, Eugeniusz czy Przemek (chociaż myślę, że Przemek wiele tu do powiedzenia nie miał poza odwaleniem brudnej roboty).

Tyle na temat z mojej strony i życzę powodzenia w przyszłości (bez złośliwości :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokojnie ! Nad wszystkim uda się zapanować ! Kalendarz będzie tzn. już jest. Jutro rano będzie do obejrzenia. Kilka fotek będzie zmienionych  :)

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

Krystian, to co mówisz jest niesprawiedliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzucam nikomu żadnych zdjęć !! proponuję aby Krystian zajął się tworzeniem kalendarza

Krystian - akceptujesz? Swietnie i na pewno Ci pomożemy

Od kiedy możesz zacząć ? zdążymy przed świętami jak się sprężysz

Napisz proszę czego Ci potrzeba od KMZiZ ( dostęp , fundusze etc )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętasz Darku, ale już się tym zajmowałem (nawet chyba regulamin, z którego korzystacie tworzyłem) i jakoś nie było tego typu problemu ;)

Nie wiem też czy pamiętasz, ale zrezygnowałem z dalszego prowadzenia tego projektu, bo jakoś współpraca z Tobą nieszczególnie mnie interesuje.

Ps. Nie potrzeba mi zupełnie niczego, bo ja kalendarz będę miał fajny, ale Tobie życzę powodzenia, aby też Ci się udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fak, jak w piaskownicy

 

1. xenocratex - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3.
4. 12xu - 1b
5. jagababa34 - 1b
6. Stach 1b i 1s
7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s
8. stalowy - b
9. lukebor - 1b
10. Zaman - 1b
11. Antiquarius.Maximus 1b
12. Walter_87 - 1b
13. Jaczyc - 1b i 1s
14. fankaDaktarina -1s
15.@rtur - 1s
16. plu - 1s
17. Okrutus - 1b i 1s
18. Xpovoc - 1b
19. novotime zegarki/biżuteria- 3b i 3s
20. zeRo_Six - 1B
21. aryb 1s
22. KrzychuS - 2s i 2b
23. Lobuz1- 1b
24. mikolaj78 - 1b i 1s
25. pkc - 1b i 1s 
26. Remy 1bb
27. rk7000 1b 
28. zasadas 1s 

​29. Janusz 1s

30. Smycel 1s

31. Rastamaniana 1b i 2s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystianie drogi, jeśli uważasz moją osobę za przeszkodę na drodze kalendarza, to zapytaj Eugeniusza czy Przemka .. kompletnie jestem wycofany w tym przypadku. Nawet słówkiem się nie odezwałem w sprawie wyboru zdjęć, aby nie kalać ich swoim złym spojrzeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko doradziłem co wystarczy zrobić żeby uniknąć takich problemów na przyszłość, a co Wy z tym zrobicie to już Wasza sprawa.

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biurkowy:

https://www.dropbox.com/s/zo4bhqkdq9q1ufg/zegary%20biurkowy%202016%20-%20wersja%20II.pdf?dl=0

Ścienny:
https://www.dropbox.com/s/i9eoyddp48tbieo/zegary%20scienny%20300x430%20-%202016%20-%20wersja%20II.pdf?dl=0

 

 

 

 

W podpisie do zdjęć dojdą jeszcze nick'i autorów. Teraz jest już zdecydowanie lepiej. Co Wy na to ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Czy będzie dużym problemem jesli dobrze zamienię ścienny na biurkowy? Jeśli nie to :

1. xenocratex - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3.
4. 12xu - 1b
5. jagababa34 - 1b
6. Stach 1b i 1s
7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s
8. stalowy - b
9. lukebor - 1b
10. Zaman - 1b
11. Antiquarius.Maximus 1b
12. Walter_87 - 1b
13. Jaczyc - 1b i 1s
14. fankaDaktarina -1b
15.@rtur - 1s
16. plu - 1s
17. Okrutus - 1b i 1s
18. Xpovoc - 1b
19. novotime zegarki/biżuteria- 3b i 3s
20. zeRo_Six - 1B
21. aryb 1s
22. KrzychuS - 2s i 2b
23. Lobuz1- 1b
24. mikolaj78 - 1b i 1s
25. pkc - 1b i 1s
26. Remy 1bb
27. rk7000 1b
28. zasadas 1s

​29. Janusz 1s

30. Smycel 1s

31. Rastamaniana 1b i 2s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tym etapie nie ma problemu. Można dokonywać korekt i zamian  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W nawiązaniu do poniższego fragmentu z pierwszego postu:

 

...w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.
...

 

Pozwolę sobie powtórzyć pytanie, bo wczoraj, w gorączce dyskusji moje pytanie nie doczekało się odpowiedzi. ;)

 

A czy można liczyć na to, że zdjęcia będą podpisane forumowymi nickami? W prezentacjach z linków nie ma podpisów, a jakoś spodziewałem się, że będą (choćby z tego, co jest napisane w pierwszym poście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez ladek22
      Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2024. W tym roku będzie podobnie jak w roku ubiegłym. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo. Teraz od 7 maja do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.
       
      Klubowiczu, jeśli robisz zdjęcia swoim zegarkom to ten temat jest dla Ciebie  Twoje fotki może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2024! Szczegóły gdzie wysłać zdjęcia znajdziesz niżej!
       
      Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.
      Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny.
      Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.
       
      W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.
      Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

      Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości. Wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected]   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Gość MxR
      Przez Gość MxR
      Drodzy Miłośnicy zegarków w Was cała nadzieja.
      Poszukuje zegarka z kalendarzem tzn. chodzi mi głównie aby mi przypominał o wydarzeniach np. fryzjer, spotkanie, zakupy itp. krótkie treści ale zapisane w zegarku.
      25 lat temu posiadałem zegarek Casio z kalkulatorem i taką funkcją żmudnego wpisywania ale był to najlepszy z możliwych zegarków.
      Teraz po prawie ćwierć wieku chciałbym podobny, ale na miarę dwudziestego pierwszego wieku idealnie by było gdyby zczytał informacje z konta/kalendarza google i mi o tym przypominał. Znalazłem zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 ale on musi być na stałe połączony z telefonem. Mi zależy na tym by z telefonu lub komputera wpisać wszystkie przypominacze / zsynchronizować z zegarkiem do pamięci wewnętrznej zegarka i odłączyć telefon / internet WiFi itp. i korzystając z samego zegarka, który o wydarzeniach będzie mi przypominał. (telefon zostaje w domu, a ja jestem poza zasięgiem, a przypomnienia z zegarka będą się pojawiać).
       
      Pozdrawiam
      Marcin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.