Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Tego to nie wiem. Rządze w tym temacie bo w dziale Seiko i Rolex pier**lą od rzeczy ;)

Kto tak pier**li?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tak pier**li?

Widziałem, że Tobie to już nawet parasolki na plaży pozwijali  :P  B) bidaku na forum teraz musisz siedzieć - takie wakacje

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że Tobie to już nawet parasolki na plaży pozwijali B) bidaku na forum teraz musisz siedzieć - takie wakacje

Ciemno widzę. Twoje zdrowie :)ee26a7e718d6fba43fa8a96b9270e7ba.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że GMW fajnie leży na ręce, jest na prawdę wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jednak małe to i jest wygodne, taka prawda ;)

Widzę, że tobie też przygrzało w dziale Seiko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, jaki to ma związek z tematyką wątku.

Może mnie oświecicie?

 

Chodzi o zdjęcie browarka.

Edytowane przez lucyfer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, jaki to ma związek z tematyką wątku.

Może mnie oświecicie?

Chodzi o zdjęcie browarka.

Masz prawo nie wiedzieć. Tłumaczę: Paparazzi mnie śledzą, tam gdzie ja tam oni - taki ich sport forumowy. Nie daj się oszukać, nawet nie mają tych zegarków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo nie wiedzieć. Tłumaczę: Paparazzi mnie śledzą, tam gdzie ja tam oni - taki ich sport forumowy. Nie daj się oszukać, nawet nie mają tych zegarków...

Tak do końca nawet nie wiadomo, czy to są ludzie, czy boty. :o

Wirtualny świat :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jednak małe to i jest wygodne, taka prawda ;)

Przynajmniej w przypadku zegarka się sprawdziło. 

Nawet nie sądziłem, że zakup GSa sprawi mi tyle frajdy. Mam już dwa i ich nie noszę, bo jeden duży i o wszystko zahacza (chociaż nawet ładny - GST kupiony kiedyś za pieniądze podobne do nowego GMW), a drugi mnie wkurzył, bo pod grubszym mankietem (przy ciuchach roboczych) zachodzi parą. 

Dodatkowo czytelność wyświetlacza, przy moim już nienajostrzejszym wzroku pozwoliło mi kupić cyfraka, bo do tej pory, to jedynie wskazówkowe wchodziły w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w przypadku zegarka się sprawdziło.

Nawet nie sądziłem, że zakup GSa sprawi mi tyle frajdy. Mam już dwa i ich nie noszę, bo jeden duży i o wszystko zahacza (chociaż nawet ładny - GST kupiony kiedyś za pieniądze podobne do nowego GMW), a drugi mnie wkurzył, bo pod grubszym mankietem (przy ciuchach roboczych) zachodzi parą.

Dodatkowo czytelność wyświetlacza, przy moim już nienajostrzejszym wzroku pozwoliło mi kupić cyfraka, bo do tej pory, to jedynie wskazówkowe wchodziły w grę.

Jakie masz GSy ? Wrzuć foty.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz GSy ? Wrzuć foty.

Kurde przypał, analogowy dziadek ze mnie, nie umiem wrzucać fotek na forum  :(

Mogę Ci wrzucić na maila, jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

Kurde przypał, analogowy dziadek ze mnie, nie umiem wrzucać fotek na forum  :(

Mogę Ci wrzucić na maila, jak chcesz.

 

Klikasz pod oknem edycji tekstu "więcej opcji" > klikasz przycisk "wybierz plik" > dołączasz zdjęcie z komputera/smartfona > klikasz "załącz ten plik" > klikasz "dodaj do wpisu". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przypał, analogowy dziadek ze mnie, nie umiem wrzucać fotek na forum :(

Mogę Ci wrzucić na maila, jak chcesz.

Jak dasz radę to wrzuć foty,jak nie to napisz jakie masz.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-105354-0-51130900-1569614044_thumb.jpg

Klikasz pod oknem edycji tekstu "więcej opcji" > klikasz przycisk "wybierz plik" > dołączasz zdjęcie z komputera/smartfona > klikasz "załącz ten plik" > klikasz "dodaj do wpisu". 

Tak na szybko...

 

Edzia:

Ten pierwszy nawet nie przestawiony z czasu zimowego. 

Edytowane przez zami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

Tak na szybko...

 

No i pięknie :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarki zami. Chyba nie umiem czytać ze zrozumieniem ( byłem pewien,że pisałeś o GS czyli Giezach)


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten środkowy zegar kupiłem, jak jeszcze wykonywałem brudną robotę. Niestety był za duży i stukałem nim często o różne przedmioty. Przeszkadzało mi to trochę, a do tego łapał rysy na bezelu. Dlatego do najbrudniejszej roboty dokupiłem za nieduże pieniądze tego plasticzaka po lewej. Było ok, do czasu, jak trzeba było nosić cieplejszą odzież. Niestety pod mankietem zaczął zachodzić parą i był nieczytelny. Poszedł w odstawkę. A GMW kupiłem dla jego urody i dla mania. Oglądałem wcześniej zegarki z cyfrowym wyświetlaczem i niestety były dla mnie mało czytelne. Wskazówki były ok. Skusiły mnie opinie o wyraźnych wyświetlaczach w tych GMW i rzeczywiście moje niemłode oczy radzą sobie z odczytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to może nie pasować do innych kostek. Nawet nie wiem czy te z bluetooth i plastikową kopertą są z sobą kompatybilne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.