Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do serwisu Zibi, to przyślą Ci numerację części do danego modelu w e-mailu razem z wyceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do serwisu Zibi, to przyślą Ci numerację części do danego modelu w e-mailu razem z wyceną ;)

Dzięki serdeczne :) Myślałem, że gdzieś jest jakiś spis w neciku konkretny np 3123321 = bezel X.

 

Na razie chodzi za mną GMW-B5000D-1ER  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/129693-casio-dzia%C5%82-techniczny/page-123?do=findComment&comment=2392359

Numery części można było weryfikować na stronie PacParts, ale jakiś czas temu ją popsuli - nie informują o częściach, których nie sprzedają (koperty, baterie etc.).

OOO o tym mówię! Super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zibi ma części w rozsądnych cenach ;)

 

To Ty chyba dawno tam nie zamawiałeś ;):D W maju tego roku Zibi "nieco" zmodyfikowało ceny niektórych części i złożenie kostki nie zawsze jest teraz opłacalne, nawet nie wspomnę o innych modelach...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też wrzucę, bo to w końcu wątek o kostkach :)

 

W weekend nie miałem czasu się poprzyglądać kostkom i porównać starą z nową 5k, a obiecałem, że coś napiszę od siebie, więc tak na szybko dzisiaj pstryknięta fotka i krótki opis:

 

Kształt koperty i wymiary są zbliżone, GW-5000 jest odrobinę bardziej pucołowaty (szerokość) 44mm vs 42mm, L2L jest identyczne. Grubszy wg moich pomiarów o 1mm jest GW-B5000 (13mm vs 14mm).

Jeżeli chodzi o wygodę noszenia, to nie odczuwam jakiejś strasznej różnicy, choć GW-5000 jest odrobinę wygodniejszy, może dlatego, że lżejszy, pomimo tego, że też jest na bransolecie (114g vs 156g). Srebrna kostka troszkę bardziej zjeżdża z mojego nadgarstka i ustawia się pod lekkim kątem.

Kontrast w obu modelach jest podobny, choć w GW-5000 szybciej pojawiają się 8-ki patrząc po pewnym kątem, zwłaszcza od lewej strony. W nowej kostce praktycznie niemal to zjawisko nie występuje (a przynajmniej w moim egzemplarzu).

 

A co jeżeli miałbym zostać tylko z jednym z nich, który bym wybrał? Szczerze ... sam nie wiem :D

Czarny jest chyba bardziej uniwersalny i się tak nie rysuje, srebrny natomiast jest bardziej elegancki i od biedy można nawet ubrać do koszuli.

Pewnie ortodoksi wybiorą GW-5000 i to na pasku, a mi podobają się oba i to tak jak są, czyli na bransoletach. Od noszenia na pasku mam GW-B5600 :P

 

Ps. Uprzedzając, tak wiem, synchronizacja rozjechana, nie miałem czasu się pobawić ustawieniami i wyłączyć BT, nie przeszkadza mi to.

post-33253-0-50632300-1571064900_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMW na gumie po ważeniu 98gr, wersja na bransolecie 160gr. Co za tym idzie na gumie można z nim nawet telepać się przez las na rowerze co w przypadku bransy nie jest już takie oczywiste...

a4545a9bcc540f0c4a9c613c5a533589.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę na części we wrześniu, to ceny były niższe niż np. na Allegro. Myślę, że jednak w serwisie to zawsze pewniej jeśli chodzi o części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 g

2293b4126d80ed9f65af1d2c23588e7b.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 gr

 

Ha! Jednak i u ciebie G-1 wskoczył na bransę? :) Świetne combo powyższe dwa blaszaki!

Choć normalnie te cyganskie złote gmw nie są tym co lubię, to jednak na twoich zdjęciach wyglądają cholernie zachęcająco..

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 gr

Cena za oba czy tylko jednego ;) Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił się oryginał i zastąpił przebierańca.

 

post-109016-0-65954800-1571156293_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to model ?

GW-M5610MR-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekłamanie , wyświetlacz to standardowy negatyw (taki sam jak w 1B lub BB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wskoczył na nadgarstek..

 

Fajne ma kolory na szkle - "toug solar" to "po brązowemu" jest napisane czy jakiś bliższy pomarańczy kolor? Na zdjęciach róznie to widać... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpada w taki, hmmm.. przydymiony jak gdyby, pomarańcz.

Może teraz będzie lepiej widać. Pod różnymi kątami i światłem.

dd1092739f5fd536d54c4096045018ce.jpg

4071e40e3422e05f804f324fa543f3af.jpg76ae6634b87b740b5e7b5ca091bf4e8d.jpg140d643f2e65c0af8a87b811153b7d91.jpg

88e314205f6aa1df5ce693f889ccff81.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rodzinka w komplecie.

Zauważ Piotrze, że układ napisów na szkle w gw-m5610SD-8 to takie gw-5000 w sumie.

b2c526a6965b4274ec2dc9b0f3b7af58.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.