Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kacap

Myśle że nikomu to nie wyjdzie na dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

a kto zarypał bazarek ?

Bazarek będzie ale po kontroli skarbówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To długa historia, na razie moderatorzy go zawiesili.

 

Trochę szkoda, bo o ile sprzedawać faktycznie można na głównym bazarku, tak oferty o poszukiwaniu konkretnej części, lub zegarka, mogą sie tam nie sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Macie co chcieliście! Nikt nie chciał mi sprzedać chrono to zamknęli bazarek i problemu nie będzie

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie co chcieliście! Nikt nie chciał mi sprzedać chrono to zamknęli bazarek i problemu nie będzie

A jak mocno Chcesz kupić to chrono :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś "oświetli": jak się wstawia emoty z telefonu lub tableta w wypowiedziach na forum?

Chyba tak :)

https://www.google.pl/search?q=skróty+emotek&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjL5fzbwbnXAhWMPRoKHes2D8IQ_AUIEigB#imgrc=NG7ZQAveO07cvM:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak masz wysuniętą klawiaturę to masz na dole albo z numeryczną np. Samsung albo obok numerycznej iPhonie innych nie znam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Niech mnie ktoś "oświetli": jak się wstawia emoty z telefonu lub tableta w wypowiedziach na forum?

Trzeba ręcznie bo w tablecie nie ma tej opcji. I tak pomiędzy dwukropkami wpisujesz: ph34r, wub,rolleyes, huh, blink, wacko, unsure. To nie wszystkie, ale większość B)

To długa historia, na razie moderatorzy go zawiesili.

 

Trochę szkoda, bo o ile sprzedawać faktycznie można na głównym bazarku, tak oferty o poszukiwaniu konkretnej części, lub zegarka, mogą sie tam nie sprawdzic.

Załóż temat "Poszukuję" w dziale "Radzieckie" i po kłopocie. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda będzie jeśli bazarek nie zostanie przywrócony. Dzięki niemu większość zegarków zostawała w naszej społeczności. Sporo egzemplarzy tu kupiłem, ale również sporo nadmiarowych egzemplarzy poszło do kolegów. Bazarek ogólny zawiera multum ogłoszeń z zegarkami, których ceny znacznie odbiegają o cen zegarków radzieckich i nasze zegarki tam nikną... Dział kupię/sprzedam istniał od lat i był chyba jednym z częściej odwiedzanych wątków :) Wchodzisz na forum i pierwsze kroki kierujesz do działu kupię/sprzedam :)

 

Jeżeli będziecie rozważać przywrócenie działu, to weźcie pod uwagę nas miłośników zegarków radzieckich i to że ten dział pozwalał nam łatwo rozbudowywać/przebudowywać kolekcje. Mi na początku mojej przygody z zegarkami radzieckimi pomógł z uruchomieniem zegarka po wujku - dzięki pomocy kolegom znalazłem odpowiedniego dawcę :) Wielu z nas zyskało dużo dobrego dzięki temu działowi. To takie moje drobne przemyślenie

 

Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin dobrze piszesz ja mam te same przemyślenia. Na ogólny bazarek to nawet nie zaglądam. Bez działu kupię, sprzedam, zamienię to dział ryskich największego rynku zegarków będzie słaby.

Nie będzie po co tu zaglądać, już wyłączyłem powiadomienia z tematu „ulubiony

rusek” bo tam tylko codziennie pozdrawiają się nawzajem we dwóch. Można trochę zmienić regulamin z komentarzami i zrobić tytuł: kpię, kupię, sprzedam, zamienię

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Mawisem. Przy wchodzeniu na nasze forum, z nieprzeczytanych tematów zawsze wybierałem najpierw Sprzedam. Poznawało się na bieżąco ceny, łapało okazje, itd.

Na dużym bazarku nasze ruskie mizeroty zginą w tłumie.

Szkoda ... :(


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również w całej rozciągłości zgadzam się z Mawisem - jakoś średnio interesują mnie zegarki po kilka/kilkadziesiąt tysięcy pln- ów a żeby wśród nich wyłowić okazyjną Pobiedkę za 30 zł lub kupić jakiegoś trupka to będzie sztuka nie lada. A poza tym tu było jakoś tak bardziej swojsko i rodzinnie - no właśnie... było....

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin dobrze piszesz ja mam te same przemyślenia. Na ogólny bazarek to nawet nie zaglądam. Bez działu kupię, sprzedam, zamienię to dział ryskich największego rynku zegarków będzie słaby.

Nie będzie po co tu zaglądać, już wyłączyłem powiadomienia z tematu „ulubiony

rusek” bo tam tylko codziennie pozdrawiają się nawzajem we dwóch. Można trochę zmienić regulamin z komentarzami i zrobić tytuł: kpię, kupię, sprzedam, zamienię

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrawiamy się ponieważ jesteśmy dobrze wychowani i znamy się a życząc sobie miłego dnia wraz ze zdjęciem zegarka wybranego tego dnia okazujemy sobie szacunek ale to już chyba nie jest modne według Ciebie ☺

Wiesz co- pozdrawiam Cię żeby i Tobie było miło

Poza tym, że się pozdrawiamy koledzy wrzucają zdjęcia swoich ulubionych zegarków.

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie laikowi głupie pytanie , ale gdzie jest ten ogólny bazar ? jedyny jaki znalazłem ma 19 stron a same Ruski miały 940 jak to możliwe ?

Równocześnie dołączam się do kolegów o przywrócenie ryneczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także Panowie Moderatorzy - chyba nie ma żadnego uzasadnienia, żeby przez foch jednego, czy drugiego zabierać przyjemność i przyzwyczajenia pozostałych, co? ;)

 

Poza tym (jak widzicie) - vox populi, vox Dei :)

 

Grzecznie się do Was uśmiechamy ... 

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Załóż temat "Poszukuję" w dziale "Radzieckie" i po kłopocie. :huh:

Jesteś pewien?

 

Szkoda będzie jeśli bazarek nie zostanie przywrócony. Dzięki niemu większość zegarków zostawała w naszej społeczności. Sporo egzemplarzy tu kupiłem, ale również sporo nadmiarowych egzemplarzy poszło do kolegów. Bazarek ogólny zawiera multum ogłoszeń z zegarkami, których ceny znacznie odbiegają o cen zegarków radzieckich i nasze zegarki tam nikną... Dział kupię/sprzedam istniał od lat i był chyba jednym z częściej odwiedzanych wątków :) Wchodzisz na forum i pierwsze kroki kierujesz do działu kupię/sprzedam :)

 

Jeżeli będziecie rozważać przywrócenie działu, to weźcie pod uwagę nas miłośników zegarków radzieckich i to że ten dział pozwalał nam łatwo rozbudowywać/przebudowywać kolekcje. Mi na początku mojej przygody z zegarkami radzieckimi pomógł z uruchomieniem zegarka po wujku - dzięki pomocy kolegom znalazłem odpowiedniego dawcę :) Wielu z nas zyskało dużo dobrego dzięki temu działowi. To takie moje drobne przemyślenie

 

Pozdrawiam Wszystkich!

 

 

Marcin dobrze piszesz ja mam te same przemyślenia. Na ogólny bazarek to nawet nie zaglądam. Bez działu kupię, sprzedam, zamienię to dział ryskich największego rynku zegarków będzie słaby.

Nie będzie po co tu zaglądać, już wyłączyłem powiadomienia z tematu „ulubiony

rusek” bo tam tylko codziennie pozdrawiają się nawzajem we dwóch. Można trochę zmienić regulamin z komentarzami i zrobić tytuł: kpię, kupię, sprzedam, zamienię

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Całkowicie zgadzam się z Mawisem. Przy wchodzeniu na nasze forum, z nieprzeczytanych tematów zawsze wybierałem najpierw Sprzedam. Poznawało się na bieżąco ceny, łapało okazje, itd.

Na dużym bazarku nasze ruskie mizeroty zginą w tłumie.

Szkoda ... :(

 

 

Ja również w całej rozciągłości zgadzam się z Mawisem - jakoś średnio interesują mnie zegarki po kilka/kilkadziesiąt tysięcy pln- ów a żeby wśród nich wyłowić okazyjną Pobiedkę za 30 zł lub kupić jakiegoś trupka to będzie sztuka nie lada. A poza tym tu było jakoś tak bardziej swojsko i rodzinnie - no właśnie... było....

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99-oddam/page-966?p=2131749&do=findComment&comment=2131749

 

Wybaczcie laikowi głupie pytanie , ale gdzie jest ten ogólny bazar ? jedyny jaki znalazłem ma 19 stron a same Ruski miały 940 jak to możliwe ?

Równocześnie dołączam się do kolegów o przywrócenie ryneczku

Bazarek forumowy jest aktualizowany, oferty  są usuwane, stąd "tylko" 19 stron.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.