Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

"Ja, ja, mnie wybierz, mnie..." ;)

 

15,4 - 15,7 g


Wg paszportów. Nie mam nie ważyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka bordowa (jest jeszcze chyba ten wzór w zielonym kolorze) tarcza tylko w złotych kopertach? Można trafić złoconą, albo chociaż pasującą do przekładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka bordowa (jest jeszcze chyba ten wzór w zielonym kolorze) tarcza tylko w złotych kopertach? Można trafić złoconą, albo chociaż pasującą do przekładki?

Pasują :D

post-49869-0-71161400-1508354765_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasują zarówno ta purpurowa jak i zielona no i fajnie wyglądają - ale oryginalnie tylko w złotych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że zegarki w okresie od sierpnia do grudnia nie sprzedają się tak jak od piętnastego grudnia aż do końca roku? Nie macie wrażenia pewnej sezonowości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie macie wrażenia, że zegarki w okresie od sierpnia do grudnia nie sprzedają się tak jak od piętnastego grudnia aż do końca roku? Nie macie wrażenia pewnej sezonowości?

Nie.

 

Sezonowe to jest zapotrzebowanie na dany model.

Udowodnić???

Możemy zrobić eksperyment. Wybierzmy jakikolwiek model zegarka.

1. Najpierw ktoś pokazuje ten zegarek.

2. Następnie kilkunastu czy kilkudziesięciu z nas chwali go jaki to ona świetny, piękny i zayebisty deklarując chęć zakupu i poszukiwań takiego dla siebie.

3. Później dzień po dniu pojawia się ten zegarek rzekomo zakupiony przez kolejnych forumowiczów.

4. I znowu - pochwałom nie ma końca ;)

5. Cena takich na Alle skacze o 200-300% w górę..

 

Najgorsze jest to, że po okresie euforii cena nie spada już do pierwotnych kilkudziesięciu złotych a utrzymuje sie na średnim poziomie opłacalności.

 

Takie zjawisko było np w przypadku Amfibii Beczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tak było jeszcze ze Slavą Heksagonalną czy jak jej tam :) oraz mam wrażenie, że jeszcze niedawno z Gajowym.

I wieloma innymi. Dlatego staram się być powściągliwy w swoim zachwycie, ale często się zapominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzedaż to sezonowość występuje jak najbardziej.Najlepszymi miesiącami pod względem sprzedaży to od Listopada do Marca najlepszy grudzień i styczeń - od kwietnia do czerwca i od września do listopada to połowa tego co w "szczycie"  lipiec i sierpień to jakieś 10-20% miesięcy "szczytu"  

 

Jeśli chodzi o konkretne zegarki to bardzo łatwo wywołać "pożądanie" na dane modele robiąc to w sposób jak opisano powyżej - kilka linków trochę zachwytu i gotowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

No widzicie a drewniana Rakieta NOS  w pudełku poszła dziś za marne 1028 zł. Niepojęte....

Mowa nie o tych rzadko się pojawiających ale tych popularesach sezonowo szybujących cenowo i niestety nie spadających do poprzedniego poziomu.

 

Te unikaty to całkiem inna sprawa. Kwestia nasycenia rynku, popytu i podaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa nie o tych rzadko się pojawiających ale tych popularesach sezonowo szybujących cenowo i niestety nie spadających do poprzedniego poziomu.

 

Te unikaty to całkiem inna sprawa. Kwestia nasycenia rynku, popytu i podaży.

Wiem Jacek. Ale zaskoczyła mnie cena tej Rakiety. W złym momencie dla mnie się pojawiła bo dałbym dużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wiem Jacek. Ale zaskoczyła mnie cena tej Rakiety. W złym momencie dla mnie się pojawiła bo dałbym dużo więcej.

Dla mnie tez, niestety ;( Tym bardziej, że w pudełku i z papierami.

Chociaż te papiery chyba nie od niej ;)

EDIT: Chciałem się tylko pocieszyć. Papiery od niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena naprawdę fajna - nie byłem zainteresowany bo obecnie nie jest to priorytet dla mnie ale troche tu potwierdza się zasada, że na taki towar musi być tez kupiec. 

Rzadki zegarek jest wart tyle ile ktos chce za niego zapłacić.

Okazuje się, że na chwile obecną drewniana Rakieta NOS jest warta około 1000 zł.

Około rok temu nie NOS poszedł za +/-1400 więc to jest dobry przykłada na to że rynek reguluje cenę.

 

Wiem, że za chwile pojawią sie głosy "...jakbym wiedział, ze za tyle pójdzie  to bym..."

Ja też "bym" i to z miłą chęcią. Nie priorytet ale rzadkość duża.

Patrząc po nikach licytujących to kilku forumowczów odpuściło z jakichs powodów.

Nie wiem kto wygrał ale moze sie pochwali niedługo  :)

W tej cenie można tylko pogratulować  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie to mimo wszystko raczej do "Nie przepłacaj..."

Wiadomo, że najpiękniejszy nie jest i cena nie ta, ale często ich się nie widuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że mojego niedawno kupiłem chyba za 4 stówki. I to w lepszym stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.