Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle inicjatywa kalendarza forumowego na 2018 już ruszyła?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle inicjatywa kalendarza forumowego na 2018 już ruszyła?

Daktarin w tym roku nie będzie robił a chętnego do robienia jakoś nie widać...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony, dała chwilę zadumy, zastanowienia i refleksji... Może i dobrze, bo mamy pierdolca z tymi zegarkami, a nieraz nie zastanawiamy się, że nasz czas płynie nieubłagalnie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gonią właśnie dla tego że życie tak szybko płynie, że jest krótkie, że chcieli by dużo a czasu na to mało.

Niestety.... człowiek rodzi się, dostaje nowe życie i już w tym momencie jest skazany na śmierć nie wie tylko kiedy nadejdzie, warto więc korzystać z życia, czerpać garściami ile się da i nie popadać w zbyt długie zadumy, pamiętać o bliskich których życie się skończyło ale też o własnym które trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego przepisu na miód pitny - dwójniak lub trójniak. Ktoś może polecić coś konkretnego. Nurtuje mnie dodanie matki drożdżowej - kiedy ją dodać, z pożywką czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Pewnie jeszcze i wy taką traficie... Gdzieś, kiedyś... W przyszłości :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kilka postów wyżej pokazywałem co jeszcze można trafić u Ruskich.

Dokładnie to: http://forum.watch.ru/showpost.php?p=4547201&postcount=23593

 

A dzisiaj kolejny wyjechał z trofiejem:

http://forum.watch.ru/showpost.php?p=4555998&postcount=180

 

A ty sobie szukaj, poluj, wkurzaj się, bo nie ma, nikt kto ma, nie chce sprzedać nawet w chorych cenach.

 

Ja chcę do Rosji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega 13mar68 pokazał dziś Striełę z tarczą w fantastycznym stanie, a ja mam pytanie trochę w tym temacie. Mam możliwość kupić egzemplarz w super stanie ale mam już podobny model. Kupić ładniejszą, a sprzedać "brzydszą"?

Moja rozterka polega na tym że oprócz tego że wymiana na ładniejszą wymaga dopłaty, to przede wszystkim nie do końca wiem czy chcę ją z taką "białą" tarczą. Nie wiedzieć czemu ale wydaje mi się że to wiekowe przyżółcenie jakoś uszlachetnia ten nie nowy jakby nie było zegarek. Podoba mi się tak spatynowany po prostu, a taki "świeży" wg mnie wygląda zbyt nowo. Jakie macie zdanie na ten temat koledzy? Nie musi się to tyczyć tylko tego zegarka zresztą.

A tak wyglądają obydwa:

 

post-49869-0-07014500-1509636279_thumb.jpg post-49869-0-52063400-1509636287_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kupuj tę ładniejszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bielsza jest przepiękna ja bym wolał taką ona cała wygląda lepiej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im lepszy stan, tym lepsza inwestycja. Łatwiej sprzedać, bardziej cieszy, wzbudza więcej emocji i zazdrości :D Tylko nosić bardziej żal ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.