Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość vitriol

SEIKO - zagraniczne sklepy, modyfikacje co, gdzie i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jako że jestem nowym użytkownikiem forum skorzystam po raz pierwszy z Waszej porady/pomocy.

A mianowicie, jakiś czas temu kupiłem zegarek Marki SEIKO SARB017 ze względu na to iż jest to ładny zegareczek postanowiłem dokupić do niego oryginalną bransoletę D3A7AB zegarek się prezentuje rewelacyjnie. (identyczną bransoletą jest model MOTZ11JO) Problem polega na tym iż troszeczkę jest przyciasna. Pisałem do serwisu zibi oficjalnego dystrybutora na Polskę jednak odpowiedź była negatywna. Rzecz w tym iż nie można za cholerę dostać jednego ogniwa do tej bransolety. Już trzymam się desperacko jednego posunięcia aby zakupić całą i sprowadzić z Japonii. Ale zanim się posunę dalej zapytam Was. Czy możecie mi coś doradzić w tej sprawie. Może ktoś z Was ma też taką i była za luźna i odjął ogniwo i teraz poniewiera się po szufladzie. Wiem iż posiadacie wiedzę której ja nie mam a może posiadacie część zamienną lub znacie sklep gdzie mogę zakupić. Z góry dziękuje za wszelka pomoc.

Pozdrawiam

Tomek_S

 

Jeśli nie będziesz mógł dostać pojedynczego ogniwa to istnieje coś takiego jak uniwersalny "bracelet extender". Na ebay do dostania za 30 zł.

 

200913168518-0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na ebay znalazłem bardzo fajnego skx:

 

https://www.ebay.pl/itm/Seiko-SKX-6R15-Custom-Mod-The-Abyss-Ceramic-SKX007-x-SBDC065/292976640718?hash=item4436c4c2ce:g:9MoAAOSwoOxccJHQ

 

Fakt, przerobiony grubo bo i wymiana tarczy, wskazówek i mechanizmu - orientuje się ktoś ile może wynosić koszt zakupu nowej tarczy i werku jakby samemu chcieć się w to pobawić?

 

 

Ewentualnie czy tarcza od SBDY013 lub SRPC25K1 pasowała by bez problemu do SKX bez żadnych dodatkowych przeróbek i zakupów?

Czy ogólne tarcze od Seiko z mechanizmów 4R36 pasowałyby do SKX?

 

 

Taki SKX ze zmienioną tarczą + szkło szafirowe z niebieskim AR + bezel GMT Batman + fajne nato - wyglądałby świetnie!

Edytowane przez Ralf58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,, ma ktoś może na zbyciu ceramiczny wkład bezela oraz szafirowe szkiełko do żółwia? Chętnie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

"Sprite", super wakacyjniak gościa z WUS (jmai) wki0xGP.gif

 

epEmV3N.jpg

kbVbLU8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są gdzieś na forum namiary na zegarmistrzów podejmujących się wymiany bezela (na ceramiczny) i szkła (na szafir) w SRP777K1? Pewnie mógłbym iść do pierwszego zaufanego, ale może ją jacyś specjalizujący się w takich rzeczach?

I dwa - bezel lepszy ceramiczny czy szafir?

Edytowane przez mcrm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

2. Ceramiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I dwa - bezel lepszy ceramiczny czy szafir?

? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie. Zakupiłem SKXa i zastanawiam się nad wymianą bransolety. Która bransoleta ze strapcode będzie najlepszym wyborem? Na początku myślałem, że kupię super oyster, ale endmill też wpadł mi w oko. Jest ktoś, kto mógłby się wypowiedzieć na temat tych bransolet?

Edytowane przez Podróżnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, czy orientujecie się czy w ogóle były modele Seiko 5 7009 z dniami w jęz. japońskim? Czy można gdzieś kupić taki disc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

posiada ktoś w swoim SKX lub 5KX gumę od Uncle Seiko? Dokładniej chodzi mi o tą dopasowaną do koperty. Chciałem zapytać jak z jakością. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część,odświeżę temat trochę. Zamówiłem wkładkę bezela do sumo z dlw,po jakimś czasie dostałem od nich maila odnośnie wysyłki,bo wiedzą, że u nas duże naliczają. W związku z tym przedstawili mi 2 propozycje wysyłki:

Option 1. Declare as commercial purchase, full value, and with exact item description
- The usual customs duties & taxes and maybe other fees will apply. And we will not be responsible for all these charges. 
 
Option 2. Declare as samples, reduced value, and with generic item description.
- Lower or zero duties & taxes
- Custom might hold the parcel and ask for proof of payment
- If customs or DHL contact you, you can reach out to us for solutions
- DO NOT provide any information to customs or DHL before contacting us. 
 Miał ktoś z tym doświadczenie,w jaki sposób wysłać aby nic nie było doliczone?
Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
W dniu 14.10.2020 o 07:55, Jaspel napisał:

Część,odświeżę temat trochę. Zamówiłem wkładkę bezela do sumo z dlw,po jakimś czasie dostałem od nich maila odnośnie wysyłki,bo wiedzą, że u nas duże naliczają. W związku z tym przedstawili mi 2 propozycje wysyłki:

Option 1. Declare as commercial purchase, full value, and with exact item description
- The usual customs duties & taxes and maybe other fees will apply. And we will not be responsible for all these charges. 
 
Option 2. Declare as samples, reduced value, and with generic item description.
- Lower or zero duties & taxes
- Custom might hold the parcel and ask for proof of payment
- If customs or DHL contact you, you can reach out to us for solutions
- DO NOT provide any information to customs or DHL before contacting us. 
 Miał ktoś z tym doświadczenie,w jaki sposób wysłać aby nic nie było doliczone?
Dzięki.


Option 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie znajdę i kupię w dobrej cenie zwykłego, podstawowego, czarnego/szarego żółwia SRP777 albo SRPC23? Czy ten zegarek jest jeszcze w ogóle dostępny w sprzedaży? 

Edytowane przez Zaratsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2021 o 17:50, Zaratsu napisał:

Panowie gdzie znajdę i kupię w dobrej cenie zwykłego, podstawowego, czarnego/szarego żółwia SRP777 albo SRPC23? Czy ten zegarek jest jeszcze w ogóle dostępny w sprzedaży? 

 

Czarny powinien pojawić się tutaj:

https://www.harveystore.com/products/seiko-mens-srp777k1-prospex-turtle-20-atm-watch?_pos=1&_sid=c8b0cdf39&_ss=r

 

A tutaj szary (ponoć dostępny od ręki):

https://www.harveystore.com/products/seiko-mens-srpc23k1-prospex-black-dial-watch?_pos=1&_sid=5a34e2c6c&_ss=r

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ncx napisał:

Fzieki, znalazłem oba na CW nieco taniej. BTW maja tam tez końcówki SKX-a. Odezwal sie we mnie spekulant i myślę nad zakupem kilku sztuk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy można gdzieś zakupić pełne endlinki do bransolety jubilee pasującej do skx? Mam oryginalną bransoletę, której nie chcę wymieniać, natomiast same endlinki bym chętnie podmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Mam zamiar kupić na seikomods.com bransoletę, powinienem zmieścić się w kwocie do 45 funtów wysyłka będzie z Anglii. Moje pytanie jakie koszty trzeba doliczyć... Wat, cło ?   Czy to dotyczy każdej kwoty zakupu czy może są jakieś progi do jakiejś kwoty i wtedy np. nie płaci się cła. 

 

No i jeszcze jedno na stronie sklepu jest napisane ( po automatycznym tłumaczeniu )

Zastanawiam się jak to rozumieć. Jeżeli ktoś tam kupował, albo jest w temacie i może to wyjaśnić będę wdzięczny.

 

Udało się zakupić gdzie indziej więc temat nieaktualny.

Edytowane przez Alo70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Wie ktoś może gdzie mógłbym wypolerować i odnowić mojego Seiko Sarx035 z powłoką diashield? Ktoś robi to w Polsce i czy w ogóle jest to możliwe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez klepo
      Chciałbym zapytać czy to jest warte tych pieniędzy ..
      https://www.amazon.de/dp/B0084C2HJI?da_df=1&tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=98a342c2094d034e304d07f19269eee0_CT&ref=dra_a_rv_mr_ho_xx_P600_100
    • Przez klepo
      Witam wszystkich
      Poszukuję bransolety Super Engineer II do Seiko SRP 637 Baby Tuna. Kupiłbym na stronie Strapcode ale jak podliczyć wszystkie koszty to niestety może być nawet 800zł. Szukam więc albo używanej w ładny stanie albo jakiegoś nowego zamiennika (nie wiem jak tam jest z jakością). Za każdą pomoc składam z góry podziękowanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.