Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

agatka12

Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. Proszę o pomoc w id. czy ten zegarek jest oryginalny 

post-62266-0-62724800-1446978597_thumb.jpg

post-62266-0-45656400-1446978659_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego byłam u zegarmistrz powiedział że w 90% oryginalny ale dałam za niego 5 euro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego byłam u zegarmistrz powiedział że w 90% oryginalny ale dałam za niego 5 euro 

w 90% :D? no to 10% okazalo sie prawda. 5 euro tylko stracone


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest NIC nie wartą, nieudolną podróbką.

Wyrzuć go bo się uczulenia skóry nabawisz.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym za 5euro nie da się kupić zegarka który dajmy na to kosztuje 5000 euro

temat przenoszę do podróbek , tam gdzie jego miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka i to wyjątkowo paskudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e, nie jest tak źle. Kupić z 5 euro podróbkę Breitlnga nie jest tak łatwo, to bardzo dobra cena ;). Na allegro, ceny zaczynają się przynajmniej od 100 zł a średnio jest to koło 400 zł. Pytanie tylko czy chciałaś mieć podróbkę Breitlinga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie oszukujmy się większość osób albo chociaż słyszało/widziało/wie że zegarek Breitlinga za 5 euro nie może być oryginalny a ten fachowiec to chyba pan Zdzisiu z kiosku dorabiającego klucze i sprzedającego zabawki odpustowe w hipermarkecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Analityczka

Mi ten Breitlinggggggg przypomina zacną manufakture z Biedronki , Ennio Vittorrii,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez blachnio1902
      Witam Wszystkich Miłośników

      Szukam trochę informacji na temat Meccaniche Veneziane Redentore 4.0 Automatic. Chodzi mi dokładnie o mechanizm, jaki jest margines błędu, czy wskazówki trafiają w indeksy - przyznam, że na poważnie zastanawiam się nad jego zakupem, ale potrzebuje opinii. Zastanawia mnie też komfort noszenia, bo koperty wcale nie są duże (40 mm), ale czy np. nie okażą się za małe na męski nadgarstek? Przyzwyczaiłem się do kopert 44-48 mm. 


    • Przez Janusz50
      Posiadam używany zegarek IWC . Proszę o ustalenie roku jego produkcji na podstawie następujących danych: nr mechanizmu- 1285633; nr koperty- 1302533; próba złota- 750. Zegarek stanowi pamiątkę rodzinną, którego miejscem od lat 60 XX wieku jest głęboka szuflada. Rzadko przeze mnie używany. Nie ukrywam, iż zamierzam ten egzemplarz sprzedać osobie zainteresowanej. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich fanów i członków tego klubu.


    • Przez Kraft
      Witam kolegów, mam pytanie dotyczące produkcji zegarków marki Tutima. Czy były one produkowane wyłącznie z in-house`owymi werkami, czy też na zasadzie ebauche`ów bywały z werkami innych producentów? Moje pytanie wzięło się stąd, że w pakiecie z innymi zegarkami kupiłem jakiś, który ma werk Lorsa i tarczę z napisem Tutima. Na oko przełom lat 70 i 80, tarcza jakoś do mnie nie przemawia i podejrzewam fejka. Może coś wiecie na ten temat?
    • Przez jakuber85
      Czołem przyjaciele,
      Ostatnio napadła mnie konieczność posiadania zegarka z tzw. "fazami księżyca". Wiem, że podobny temat już się pojawił, ale u mnie będzie trochę inaczej. Budżet jest skromny, bo tylko 2000 zł. Raczej zależałoby mi na uniknięciu kwarcu, ale zdecydowanie nie odrzucam. Najlepiej automat, lub manual. Preferowałbym jasną/białą tarczę (odcienie niebieskiego wchodziłyby w grę). Klasyk, do koszuli. Szerokość koperty to maks 42 mm.
      Szukałem trochę na własną rękę i znalazłem faworyta:
       
      http://orientwatchusa.com/et0t002s
       
      Póki co, jest numerem 1, ale chciałbym poznać Wasze opinie, propozycje i ewentualne sugestie w temacie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.