Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest maritimeeng

Wszystko. Zobacz pozostałe aukcje tego gościa

Ja bym brał RepPanerai i RepDaytona

A mógłby te nazwy zmieniać chociaż, np.: PaneRep, Reptona, Tudor HeReptage, AudeRep Pigue, Repek Phillipe, Repmega Speedmaster. Ewidentnie braknie sprzedającemu pomysłu na biznes :P

Edited by Vonziej

Wszystko. Zobacz pozostałe aukcje tego gościa

Widzę że ma przedstawicielstwa handlowe w Warszawie, Białymstoku, Szczecinie i Poznaniu. Prężna firma :ph34r: Edited by Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Guest maritimeeng

Widzę że ma przedstawicielstwa handlowe w Warszawie, Białymstoku, Szczecinie i Poznaniu. Prężna firma :ph34r:

Jak mówili w filmie „Sztos”: Kto gra grubo - wygrać musi  :D

Jak OLX reaguje na info o sprzedaży podróbek? Allegro reaguje na taki proceder. Brak zarejestrowanej działalności i nie opłacanie podatków od przychodu to kolejna kwestia. Spotkanie z rzeczywistością będzie bolało :)

Zgadzam się. Tylko na to lat trzeba... Ale z pewnością warto!

Czas zmienia perspektywę

Wśród moich znajomych  nikt nie kupi zegarka bez konsultacji ;) , nawet innym , swoim znajomym mówią że lepiej mnie zapytać :)

Tylko na jednej z imprez "rozszyfrowałem biznesmena z Berlina" ( cygara, markowy garnitur, klasa ...) z podróbką Patka, i  lewego Breitlinga..

W pierwszym przypadku zakup "przemyślany" , w drugim kolega z korpo "nabił w butelkę".

Pierwszy się nie odzywa, drugi ( i Jego żona) są bardzo wdzięczni.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

........nawet innym , swoim znajomym mówią że lepiej mnie zapytać :)

Chociaż sie Ciebie pytają.......ja i moja żona, wręcz się prosiliśmy, by narzeczona mojego dobrego kolegi - skonsultowała zakup zegarka na 30'tkę (wiedzą że znam się ponad przeciętną statystyczną);

Ba! on sam był niemal pewien że nadam "dobry kierunek" na prezent....lecz na pamiątkę 30 wiosen dostał Hilfigera z Ptak Outlet .....nie wiedziałem jak skomentować, gdy zapytał.....

Chociaż sie Ciebie pytają.......ja i moja żona, wręcz się prosiliśmy, by narzeczona mojego dobrego kolegi - skonsultowała zakup zegarka na 30'tkę (wiedzą że znam się ponad przeciętną statystyczną);

Ba! on sam był niemal pewien że nadam "dobry kierunek" na prezent....lecz na pamiątkę 30 wiosen dostał Hilfigera z Ptak Outlet .....nie wiedziałem jak skomentować, gdy zapytał.....

Magia logo...niestety.

Ale nie Ty jeden byłeś w podobnej sytuacji, kolega zegarkowiec opowiadał mi ( dorosły chłop :) ) jak podczas wizyty u znajomych , jeden z nich, znając Jego pasję powiedział:

"Wiem że się znasz na zegarkach , i lubisz to ja Ci pokaże co mi żona kupiła, rarytas!!"

I z miną jak by prezentował  jajo norymberskie, wywlókł z komody Diesla "Big Daddy" :lol:

Wszyscy skierowali wzrok na mojego kolegę by wyczytać z Jego twarzy zachwyt....

Tylko się domyślam jak się czuł, i co powiedział by nie stracić znajomych :D

link.gif

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Guest maritimeeng

I z miną jak by prezentował  jajo norymberskie, wywlókł z komody Diesla "Big Daddy" :lol:

Każdy wie, że Big Daddy to kupa. Jakby dostał Superczifa albo Megaczifa to byłoby dopiero zadanie szyku...

Zacny zestaw :blink: na 30stke akurat

Gustownie uzupełniający się komplet

Niestety nie pomyślałem o tym za wczasu i kupiłem chłopu Leathermana (żeby miał do opla )

Cześć. Miałem okazję spędzić 1,5 tygodnia na bułgarskiej "rivierze", połaziłem trochę po lokalnych straganach i... załamka. Móstwo Polo Ralph Laurenów, Tommy Hilfigerów i innych znanych marek ubrań, łącznie z markami sportowymi takimi jak Adidas, Nike, oczywiście w wersji "genuine fake". No ale najlepsze były stoiska z "rolexami" i "omegami" za 15-20 LV (ok 40-50 zł).

Nie wiem jakim cudem tego jest tak dużo, skoro Bułgaria już dość długo jest w Unii.

Ale najbardziej załamujący jest fakt, że połowa dzisiejszego samolotu powrotnego miała nowiutkie diamentowe "daytony" i "submarinery" ze skaczącą sekundą, a na piersi dumnie prezentowali bardzo kiepsko sfałszowane ubrania innych znanych marek.

Walka z podróbkami nigdy się nie skończy :(

OMEGA rządzi

Grecja, sklep w centrum miasta, "Rolexy" po 15 euro

Też jest w UE...

To ja przepraszam...

OMEGA rządzi

Grecja, sklep w centrum miasta, "Rolexy" po 15 euro

To wycieczka zwróciła się z nawiązką, hi, hi :P

Różne były..ciekawe jak z precyzją chodu w tym modelu?post-109557-0-82064300-1563468338_thumb.jpg

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek