Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Walka z podróbkami  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  serio ktoś kupując za 20-30% ceny liczy że kupi oryginal? ja pier**le... świat zwariował...  DO SKLEPU I PŁACIĆ 100% CENY!!! WTEDY nie będziecie musieli walczyć z podróbkami

Walka z podróbkami  laugh.png  laugh.png  laugh.png  laugh.png  serio ktoś kupując za 20-30% ceny liczy że kupi oryginal? ja pier**le... świat zwariował...  DO SKLEPU I PŁACIĆ 100% CENY!!! WTEDY nie będziecie musieli walczyć z podróbkami

Cena 155 złotych (z katalogowej 4190 złotych) to już nie 20-30%. To już tylko żart z resztek zdrowego rozsądku.

Artykuł o fałszowaniu historycznych monet:

Sprawnie napisany potocznym językiem, interesujący nawet jeśli dotyczy "tylko" numizmatyki :)

Przeczytałem artykuł i nie dotyczy on jednak tylko numizmatyki. Zegarków też :o

Gorzej przytrafiło się pewnemu żołnierzowi, który (według zasłyszanej od brata opowieści o niezbadanej prawdziwości) wrócił stamtąd do Polski z Rolexem na ręce. Celnik zauważył ów zegarek i spytał, czy to oryginał, na co żołnierz odparł z rozbrajającą szczerością „a gdzie tam, podróba kupiona na bazarze”. To się celnikowi nie spodobało. Sprawa już się ocierała o proces z producentem oryginalnych zegarków, ale osiągnięto ugodę. Rolex ponoć odstąpił od procesu pod warunkiem, że żołnierz ów zapłaci im równowartość zegarka i tym samym zostanie posiadaczem podróbki w cenie oryginalnego Rolexa.

wniosek wyciągnąłem taki, że wszystkim odpowiadają podwójne standardy. Potężne zdawałoby się firmy jak Roleks czy inne nie walczą z podróbkami u źródła na bliższym i dalszym wschodzie, bo by ich tak po prosu stamtąd wyniesiono na widłach. :rolleyes:

Za to w całym majestacie prawa ukarano naiwnego żołnierza. Jest sukces ? Jest ! :o

Nawiasem mówiąc nie musiał kupować podróby Roleksa !!! :D

Edited by Tadzik01

To są pasówki, czyli zegarki złożone z mechanizmu zegarka kieszonkowego i jakiejś koperty. Same mechanizmy mogą być nawet i Omegi, ale te zegarki nie są zbyt wiele warte.

5 godzin temu, KobyS0 napisał:

UWAGA kolejna PODRÓBA Seiko !!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://allegro.pl/oferta/zegarek-seiko-630711-automat-bransoleta-9271604509

To z Wisha podróby. Nihil novi na allegro/olx. Dzisiaj rano już widziałem jak dostałem maila z obserwowanych wyszukiwań. "Piękny" okaz. Mam nadzieje, że nikt się nie nadzieje 

a ja się założę, że ktoś kupi i będzie zadowolony nosił oryginał.......... niestety......... bo tanio i okazja hmmm

ps. ale napisałem do tego Lombardu czy to oryginał i jaka cena ostateczna, z ceny nie chcieli zejść i potwierdzili, że to prawdziwe Seiko, wyjasniłem im, że to podróbka przytaczając argumenty ( perła na pebezlu, krzywo zgrywająca się data i koronka nie ta)  i przyjęli to ze zrozumieniem a nawet podziękowali..... czyli może nie mieli świadomości nawet kto co zastawił i sami zostali oszukani..... 

Edited by KobyS0

No tak, ale oferty wciąż nie zdjęli i czekają na naiwnego. Polecam zgłaszać takie akcje do Allegro.

Proszę oto kwiatek z olxf51e8c50aff99555e9636e21a7345f20.jpg&key=46421943c6087240f24b8a94be98f260aebb3e79e4b3240705dbe32845ee464b

Seiko 5 w quartzu co jak się wystawiający zorientował chodzi po 1k

39 minut temu, kamilskala napisał:

Nie spotkałem się z podróbkami Glicyne. Cena jest taka jak przy ściąganiu z Ashford na przykład z VATEm i na górkę. Więc jeżeli to oryginał to dobra cena, ale nie jakaś wow, matko boska co za promka

ja powiem tyle..... jakie podróbki.... to najzwyklejsze w świecie okazje.... Omega za 650 złotych okazja, Seiko żółw za 200 złotych kolejna okazja..... a najwięcej jest okazji na Wish..... jak tam zawitałem to kupiłem 6 Citków, 8 Omegów i 18 Seikaczy bo tanie były, jakoś po 80 złotych............ jeszcze nie przyszły ale wydałem pół pensji ale jak przyjda to się odkuję poprzez sprzedaż na OLX i oczywiście wystawię na szanownym Forum dla szanownych Kolegów i Koleżanek.................... CZEKAJTA ! ! ! !   :) 

8 minut temu, KobyS0 napisał:

ja powiem tyle..... jakie podróbki.... to najzwyklejsze w świecie okazje.... Omega za 650 złotych okazja, Seiko żółw za 200 złotych kolejna okazja..... a najwięcej jest okazji na Wish..... jak tam zawitałem to kupiłem 6 Citków, 8 Omegów i 18 Seikaczy bo tanie były, jakoś po 80 złotych............ jeszcze nie przyszły ale wydałem pół pensji ale jak przyjda to się odkuję poprzez sprzedaż na OLX i oczywiście wystawię na szanownym Forum dla szanownych Kolegów i Koleżanek.................... CZEKAJTA ! ! ! !   :) 

Dobrodziej normalnie. A mógł zarobić. Szanuję.

ps. dla Waszej wiadomości, tylko nie mówcie nikomu, na WISHu jeszcze trochę zostawiłem, to se wejdźta i kupta :) 

Ale ten Seiko 5 to chyba lepszy musi być. Liczy się cena oryginalna, a tutaj Rolex katalogowo 1500 złotych, a Seiko jednak 2000. Wiem, że snoby polecą na Roleksa, ale znawca wybierze lepszy zegarek, nie?

Edited by Sierżant Julian

No oczywiście, że Seiko dużo lepszy! A dodatkowo Lorex to musi jeszcze 91% rabatu dać, żeby się cokolwiek sprzedało.