Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W opisie jest: "Nomos

:P

Nom, jak go kupisz i przyjdzie paczuszka, to na usta ci się wciśnie niecenzuralne słowo, a twoja żona powie "NO i MOS co chciałeś ; )

Nie wiem, czy koledzy widzieli, ale Nomos ów posiada funkcję wysokościomierza. Tak, że ten, tego...

To ukraiński gang fałszerzy zegarków (; jego koledzy z podobnym asortymentem to Aleksandr i Vlad.

Masz linki do tych kolegów?

Nie, przeglądałem kiedyś i rzuciło mi się w oczy. Teraz też ktoś wrzuca z roznych miejsc Polski miski ryżu opisane jako dania kuchni szwajcarskiej.

Szanowni

Ponieważ dzięki współpracy z prawnikami SG udało się w miarę szybko zlikwidować podaną swego czasu przez Was stronę z podróbkami (http://www.watchpolska.pl/#/!kontakt/c1n3j ) , której właściciele próbowali się nawet zareklamować na forum :) wpadł mi do głowy pomysł stałych działań w tym zakresie.

Wszelkie przykłady proszę o wpisywanie w poniższym wątku, obiecuję że będziemy działać w tym zakresie.

Czy kupowanie zegarków na Chrono24 nie jest obarczone wysokim ryzykiem zakupu fałszywki, skoro ceny są tam często gęsto niemal dwukrotnie niższe?

To zależy. Są tam również autoryzowani sprzedawcy. Oczywiście oni nie oferują aż tak korzystnych cen.

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

Czy kupowanie zegarków na Chrono24 nie jest obarczone wysokim ryzykiem zakupu fałszywki, skoro ceny są tam często gęsto niemal dwukrotnie niższe?

Szukaj ofert od sprzedawców z Chrono24, którzy działają od dłuższego czasu, mają przynajmniej parędziesiąt pozytywnych opinii, są wysoko oceniani no i co najważniejsze, oferują sprzedaż w opcji Trusted Checkout. Przed zakupem warto oczywiście zadać sprzedawcy więcej pytań; czy zegarek mają na miejscu, co z dokumentami, od kiedy będzie obowiązywać gwarancja, poprosić o dodatkowe zdjęcia itp.

Szukaj ofert od sprzedawców z Chrono24, którzy działają od dłuższego czasu, mają przynajmniej parędziesiąt pozytywnych opinii, są wysoko oceniani no i co najważniejsze, oferują sprzedaż w opcji Trusted Checkout. Przed zakupem warto oczywiście zadać sprzedawcy więcej pytań; czy zegarek mają na miejscu, co z dokumentami, od kiedy będzie obowiązywać gwarancja, poprosić o dodatkowe zdjęcia itp.

Dziękuję za porady. Po namyśle zdecydowałem jednak kupić w dobrym sklepie w Polsce z opcją zwrotu itd. Prawdopodobnie kupuję zegarek na resztę życia, więc nie będę głupio oszczędzał ;)

albo ban :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Makaroniarzu, jeszcze jeden post i bazarek :D Dawaj :)

Dokładnie o tym samym pomyślałem  :D

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Guest Eustachy

Są tacy co mają konto od lat i też nie mają 50 postów :) 

Są tacy co mają konto od lat i też nie mają 50 postów :)

Napisz do Administracji i poproś o ten bazarek i się nie wygłupiaj tymi wpisami które nie mają sensu.

Guest Eustachy

Wasz Bazarek  jest mi tak potrzebny jak psu kokardka :) Pozdrawiam nerwowych :) szeryfów :)