Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem jak to się mówi Synowi ;) przed chwilą złożyliśmy :) no i przypomniałem sobie jaka to super zabawa:)post-35890-0-73239900-1529830488_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie kupiłem, ale wygrzebałem moje zestawy z dzieciństwa:

36076647f364a211b405bd1345cfaee4.jpg4893a884e79f793418c8d24c9de1aeae.jpg16915b5eda83d2d447805cd8a2c9ffd5.jpg1a76dd602a974eb11b0ed4b66c1556bf.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czadowe. Vintage Technic mają swój klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już ponad połowa września - przyznawać się, czy ktoś wybudował już hogwart? :P

 

lego-harry-potter-71043-zamek-hogwart-0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja mam w domu Sajgon, ale to z uwagi na rozpoczęcie się nowego roku szkolnego  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu Sajgon, ale to z uwagi na rozpoczęcie się nowego roku szkolnego  ;)

 

Mam w domu fankę HP, która przeczytała wszystko od dechy do dechy naście razy, filmy zna też na pamięć, a że rocznik '88 to się całkiem serio zastanawiam czy by takiego prezentu nie sprawić.. zegarka nie chce - pytałem milion razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam w domu fankę HP, która przeczytała wszystko od dechy do dechy naście razy, filmy zna też na pamięć, a że rocznik '88 to się całkiem serio zastanawiam czy by takiego prezentu nie sprawić.. zegarka nie chce - pytałem milion razy ;)

IMO tu super pomysł! U mnie jest tak, że widzę już u chłopaków trochę przesyt LEGO. Cieszy na początku, jak jest składane, a później i tak ląduje w kącie i się kurzy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO tu super pomysł! U mnie jest tak, że widzę już u chłopaków trochę przesyt LEGO. Cieszy na początku, jak jest składane, a później i tak ląduje w kącie i się kurzy... 

 

 

chyba sprawa przesądzona :) 

Tylko coś czuję, że na razie poleży sobie to trochę w pudle - podobnie jak mój falcon, w oczekiwaniu na więcej metrów kwadratowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

chyba sprawa przesądzona :)

Tylko coś czuję, że na razie poleży sobie to trochę w pudle - podobnie jak mój falcon, w oczekiwaniu na więcej metrów kwadratowych..

Z Falcona to koniecznie musisz fotorelację zrobić  :) Znając Ciebie, będzie petarda  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w aktualnym katalogu Lego nie ma zestawów z Harrego Pottera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie produkują w tym roku.  W 2019r.  będą nowe H.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja myślę, że to po prostu sprawka "Sami Wiecie Kogo" ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielką wyprzedaż Lego jakby coś. Szukajcie mnie na OLX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie produkują w tym roku. W 2019r. będą nowe H.P.

No ale w sklepie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy za tego Saturna 21309 okolice 500zł to dobra cena? Czy idzie gdzieś to kupić taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zestawów w katalogu wprowadza zamieszanie z cenami. Taki zestaw 75954 na przykład widziałem za 360 zł, a w Smyku stoi za 499 zł

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy za tego Saturna 21309 okolice 500zł to dobra cena? Czy idzie gdzieś to kupić taniej?

Nie jest to jakas okazja, ale cena taka jaka powinna być. Rakieta trzyma swoją cenę raczej z tego co widzę. Bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zestawów w katalogu wprowadza zamieszanie z cenami. Taki zestaw 75954 na przykład widziałem za 360 zł, a w Smyku stoi za 499 zł

Smyk ma drogie Lego. Wyżej niż katalogowe.

Dlaczego w aktualnym katalogu Lego nie ma zestawów z Harrego Pottera?

Całą ofertę masz na shop.lego.pl

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jakas okazja, ale cena taka jaka powinna być. Rakieta trzyma swoją cenę raczej z tego co widzę. Bierz

 

Tak zrobie. Niech lezy na strychu i czeka az syn podrosnie :)

Brak zestawów w katalogu wprowadza zamieszanie z cenami. Taki zestaw 75954 na przykład widziałem za 360 zł, a w Smyku stoi za 499 zł

 

Jak zamowisz przez strone smyka to bedzie taniej. Aktualnie 380zł. Z darmowym odbiorem w sklepie (przesyłka tez chyba od jakiejs kwoty jest free) nie wychodzi tak zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak zrobie. Niech lezy na strychu i czeka az syn podrosnie :)

 

Jak Twój syn podrośnie to będzie wolał bawić się policjantami, albo strażakami, taka rakieta go nie ucieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Twój syn podrośnie to będzie wolał bawić się policjantami, albo strażakami, taka rakieta go nie ucieszy.

 

No to sam sobie zloze :D Jak nie to sprzedam. Może uda się nie stracić przynajmniej na nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak. Jak niedawno liczylem to miałem około 300 kompletów Lego. Dzisiaj robiłem porządki, wcześniej coś sprzedałem, i dzisiaj naliczyłem 342 komplety. Cud?

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Prawie jak w Kanie Galilejskiej ;-) Swoją drogą, gdzie Ty te wszystkie zestawy trzymasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To ja powiem tak. Jak niedawno liczylem to miałem około 300 kompletów Lego. Dzisiaj robiłem porządki, wcześniej coś sprzedałem, i dzisiaj naliczyłem 342 komplety. Cud?

Mikołaj masz coś z LEGO Ninjago? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj masz coś z LEGO Ninjago? B)

Nieotwartego nie. Dzieci mają kilka ale takich mniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.